Opinie o Rafał Czajkowski Yarissa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rafał Czajkowski Yarissa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rafał Czajkowski Yarissa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Czajkowski Yarissa w Warszawa

Merry Nowy wpis

U nas są od czterech lat i wszystko jest ok.

Zbyszek Nowy wpis

Chyba, ktoś nie lubi Pana Rafała. U nas jest już od dziesięciu lat. Może nie jest idealny, ale patrząc na to, że w innych wspólnotach wymienia się firmę co 2-3 lata to uważam, że jest ok. Jego zaletą jest zawsze włączony telefon, nie ma najmniejszego problemu z kontaktem.

NWM

Nigdy w życiu nie przyszło nam współpracować z takim leniwym i nieudolnym Zarządcą. Nie wykonywał swoich obowiązków, nie przekazywał istotnych informacji, bardzo złośliwy, bojący się rozmowy twarzą w twarz, lubiący wysługiwać się innymi, bardzo zakompleksiony człowiek, mściwy i niesprawiedliwy. Przestrzegamy przed współpracą z tą osobą.

RC
@NWM

Tylko dlaczego to on rozwiązał ze swojej strony umowę?

Przemysław
@RC

Dobre pytanie na które niestety odpowiedzi nie uzyskałeś. Może ja będę miał więcej szczęścia i dowiem się pod koniec roku 2020, jak wygląda praca w firmie Rafał Czajkowski Yarissa? Jest może w wątku jakaś osoba, która mogłaby odświeżyć tę informację? Będę wdzięczny i to serdecznie wdzięczny.

@Przemysław

Wiadomo coś w temacie czy leniwa klucha jest już ok?

Q Nowy wpis
@NWM

Podzielam opinie. Przestrzegam przed współpraca z tą firma.

Krzychu Nowy wpis

Witam, U nas pracowali rok czasu. Świetny jest Pan Czarek, bardzo skrupulatny i dotrzymuje słowa. Dopiero niedawno dowiedziałem się, że wymówili umowę. Ponoć nie dogadywali się z człowiekiem z zarządu. W sumie mnie to nie dziwi, z nim raczej nie idzie się dogadać, z tego powodu zrezygnowały inne osoby z zarządu. Co do samej pracy to jak były jakieś uwagi to Pan Czarek szybko temat rozwiązywał i jest w tym dobry ponoć były wojskowy.

Firma Rafał Czajkowski Yarissa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

@RC a skąd wiesz o takiej sprawie?

RafalCz
@Michał

Ja wiem wszystko pytaj.

WMWarszawa

My jesteśmy innego zdania - wręcz przeciwnie, sumiennie wykonywał swoje obowiązki, odpisywał na maile prawie niezwłocznie, miły, pracowity. Może jest to kwestia ludzi po drugiej stronie.

Słowa kojarzące się z Yarissa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Yarissa: Najbardziej nie podobało mi się w Yarissa:

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Czajkowski Yarissa - Warszawa

• Jak się pracuje w Rafał Czajkowski Yarissa?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Czajkowski Yarissa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rafał Czajkowski Yarissa
  • Piotra Skargi 58A lok. 7