Opinie o DANPOL DANUTA MADEJ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DANPOL DANUTA MADEJ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DANPOL DANUTA MADEJ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DANPOL DANUTA MADEJ w Gliwice

Ania Nowy wpis

Jaki jest powód ciszy na forum? Napiszcie co u was !

aDDARIO Nowy wpis

a niby jakie ty zauważasz konkretnie problemy z umowami?

filigranowa ada pozdrawia benka Nowy wpis

Jeżeli to ta firma z Rybnika to mieli Drink Bar i salon gier w Władysławowie na Morskiej 9 ale było tylu wierzycieli że musieli uciekać.

sara Nowy wpis

Brak wypłaty ,problemy z umowami .20 lat prowadzą firme trzeba przyznać że wprawe maja w kombinowaniu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DANPOL DANUTA MADEJ? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
sara

Omiajajcie ich z daleka !

ja 1920

Dodam jeszcze ze dzien przed otwarciem baru mialysmy przyjsc zobaczyc kase fiskalna i sie poduczyc a zostalysmy 10 godz ,wysprzatlismy caly bar przygotowalysmy do otawrcia .Nikt nam za to nei zaplacil ,nawet nikt nam nie dal nic do picia jedynie jedna kawa na szybko .Co do tych ulotek nie mialabym nic przeciwko aby im to rozniesc ale nei bylo slowa prosze,ma pani moze czas aby to w czasie wolnym od pracy rozniesc :0 Byl rozkaz a jak probowalam sie odezwac ze mam dzieci w domu tez to uslyszalam ze robie problemy .I tak tez chodzilam po blokach i za darmo roznosilam ulotki .Ciesze sie ze sie od nich uwolnilam ,zaczynalam sie czuc u nich jak niewolnik.

ja 1920

Nie polecam z całego serca .Omijajcie tych ludzi z daleka.To chorzy ludzie ,chore szefostwo i chora ksiegowa.Wogole nei licza sie z pracownikami .Pracowalam u nich jako barmanka 2 miesiace i mam dosc.Pierwsze bez umowy potem umowa podpisana wstecz ,wyplata z opoznieniem do tego trza bylo sie o nia upominac .Po pracy kazali chodzic po blokach i roznosic ulotki :) Zdarzylo sie nawet dzownila do domu np po nocce ktora odsypialam robila wyrzuty ze spie ze szefowa tez byla na noc i nie spi ze one tez maja dzieci i nie spia:) Podpisali ze mna umowe o prace na czas nieokreslony po tygodniu ja zerwali ustnie poprosilam o pisemne wypowiedzenie zaczely sie szopki.Szefowa byla tak bezczelna ze zadzwonila do mnie do domu i zaczela obrazac ,ze jestem nieszczesliwa ze mam zakaz wchodzenia za barek ,tylko nie byla swiadoma tego ze mam na glosnomowiacy i 3 swaidkow na ta rozmowe.Zreszta bylam w pipie tez rozmawialam przy pani z pipu na glosnomowiacy i nawet ta pani pukala sie w glowe ze niepowazni ludzie .Probuja wymusic na mnie zebym dala im orginal umowy bo musza poprawic tam bledy .Ja im chce dac kopie bo tak mi doradzono w pipie .Przyjechala niby z wyplata i wypowiedzeniem i pisze mi smsa ze o w pol 12 mam byc w barze ja jej odpisalam ze jestem u lekarza ze ma zostawic na barze ja sobie odbiore wszystko zaczela mnie straszyc dyscyplinarka ,poslalam meza po to powiedziala mu ze o 14 30 mam byc ,lecialam do domu specjalnie zaraz sms ze o 15 i ze mam zabrac te umowe jak jej napisalam ze nie wezme to byl sms ze spotkanie sie nie odbedzie .Dlatego jestem bez wypowiedzenia z grozba dyscyplinarki i bez wyplaty .Skarga w pipie jest zlozona w piatek jade do sadu pracy .

Wiarygodna

Również nie polecam pracy u Madej. Pracowałam i do tej pory nie ujrzałam należnych mi pieniędzy. żadnej umowy też nie dostałam mimo próśb. Wypłaty były wypłacane z duzym opoznieniem. Trzymajcie sie z daleka od tych oszustów.

Borsuk

Omijac z daleka!!!!!!!

DANEK

Witam.Akurat miałem przyjemność pracować w Firmie u P.Madej.Pracowałem 6 LAT!!Wypłata zawsze na czas.Miła i przyjemna atmosfera.Praca bardzo ciekawa,sporo miejsc zwiedziłem i byłem zawsze zadowolony .To są jakieś bzdury to co Pan wypisuje.Może z Panem jest coś nie tak???Nigdy nie uwierzę w to co Pan napisał,jeszcze raz powtarzam wszystkim : Firma DANPOL to solidna Firma ,która istnieje od 20 lat na rynku,jednak zawsze musi się znależć ktoś taki jak Pan czyli nieuczciwy kłamca.Tylko nie wiem po co??A i pamiętajmy ,że każdy kij ma dwa końce !!

sympatyczny

Nie radzę wchodzić w jakie kolejek kontakty z tą firmą.Zostałem oszukany i nie wypłacono mi wynagrodzenia.Oczywiście Pip Us i sąd pracy poinformowane i sprawa założona.

Zostaw merytoryczną opinię o DANPOL DANUTA MADEJ - Gliwice

DANPOL DANUTA MADEJ
1.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Zagłoby 16
    44-270 Gliwice