Opinie o Skanska S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Kielce

Szukają recepcjonistki do biura. Czy na rozmowie rekrutacyjnej weryfikowana jest znajomość języka angielskiego ? Umiem aczkolwiek udawane rozmowy a tym języku czy odgrywanie scenek zawsze mnie stresuje. Co innego gdyby np taka rozmowa odbyła się w tym języku . Jak to jest w firmie rozwiązywane? Piszą o systemie premiowym. Możecie coś więcej na ten temat napisać od czego zależy wysokość premii?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Skanska S.A.?

Były pracownik Skanska Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego jak atmosfera pracy w Skanska. Ile zespołów tyle atmosfer :) W moim przypadku atmosfera była Ok

Tonik Nowy wpis

Czy firma wprowadziła jakieś dodatkowe zabezpieczenia dla pracowników w związku z panującym koronawirusem?

Najsłabszym ogniwem firmy była zawsze i jest dyrekcja oddziałów i obszarów. Zero strategii (prawie co roku zwolnienia grupowe), zero planowania (co roku kilkaset milionów straty), zero akwizycji zewnętrznych zyskownych projektów (prawie same stratne). Do raportowania - przekazywania excela zrobionego przez PMa do głównej centrali, nie trzeba zatrudniać kogoś komu trzeba płacić ~ 25 000 zł + gigantyczne premie. Niech się Pan zastanowi Panie Prezesie czy nie warto w końcu uderzyć pięścią w stół, powiedzieć "Dość tego !" i zrobić z tym porządek. Za pięciu polskich dyrektorów wystarczy jeden ze Szwecji ... który przyjedzie po to aby zająć się tylko i wyłącznie uczciwą pracą. Tak będzie uczciwiej dla wszystkich

Inżynier Budowy

Pierwszy etap telefoniczny

Pytania o to co jest w CV plus ile chciałbym zarabiać, następnie negocjację czy podejmę się tej pracy za 2500 zł bo tyle tylko mają, po stanowczym nie koniec rozmowy i rekrutacji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Czy w firmie zatrudniają osoby bez doswiadczenia?

Partner
@Marcin

Tak, teraz to bardzo chętnie. W sumie zostali już sami bez doświadczenia, więc to będzie cenne wsparcie :)

Jurek

Ktoś wie, ile trwa okres próbny w tej firmie i jak wygląda sprawa z socjalem?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Fixatywa

Tak

Igor

Trochę niepokojące sygnały wysyłacie. Myslałem, że tak dobrej i sprawnej firmy nie jest w stanie nic złamać.

AND

A co jest z WKS Kielce .Czy już został sprzedany?

@AND

Tak już sotal sprzedany tak jak i masy oraz oddział Kolonia w Niemczech.

Jarosław

Możecie pomóc i napisać jak z pracą w Skanska w czasie studiów? Na jaką umowę można liczyć? Firma daje jakieś bonusy za pracę w fizyczną?

Mirek

Od kiedy to pracownicy oceniają kierownictwo? Może lepiej zająć się pracą a i zadowolenie będzie ?

pajtas

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic....dopuki nie zmieni się kierownictwo

lizus

a ja wam powiem tak,ja bardzo majstra jabłońskiego lubię bo jest facet konkretny jak chcesz coś załatwić np.pierwszą zmianę to ci mówi konkretnie flaszka i pierwsza zmiana jest a nie tak jak inni nie wiadomo jak podejść czy z czipem do kawy czy z reklamówką albo jeszcze z czymś innym

@lizus

pracowałem pod Jabłońskim parę lat jakiś czas temu i widzę że się nic nie zmieniło na lepsze, a mówią że ludzie się zmieniają

Dawid

Żadna dobra firmie nie pozbywa się tak dobrych pracowników. Chyba, że nie są dobrzy!!

franio

Panowie UWAGA firma chce teraz wydymać kolegów z retencją czyli jak już zrobiłeś swoje to teraz sam się zwolni. To czysta etyka i troska o pracownika a wielki kadrowiec Marek P. to super talent.

Maja

Na stronie firmy Skanska S.A.widoczne są aktualne oferty pracy. Dodatkowo osoby zainteresowane pracą mogą założyć profil Kandydata, który ułatwia kontakt z działem HR. Zachęcam do zapoznania się z wywiadem (strona gowork.pl), którego udzieliła Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Skanska S.A by dowiedzieć się czegoś więcej o firmie przed zaaplikowaniem do niej.

Krzysztof

Jak wygląda sytuacja w wytwórni konstrukcji stalowych na peryferyjnej? Warto przyjąć się jako spawacz?

Maja

@Zainteresowany Może udało Ci się zaaplikować do Skanska lub dowiedziałeś się istotnych informacji na ich temat? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami odnośnie angażu w tej firmie. Będziemy wdzięczni za każdy merytoryczny wpis.

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jak się pracuje z firmą?

Przyjazna firma - Rekrutacja

Koncern Niemiecki poszukuje do pracy na terenie Niemiec Pracowników do montażu i demontażu izolacji termicznych na obiektach przemysłowych. - Praca według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Oczekiwania: - Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych. - Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy przy izolacjach. - Mile widziani również pracownicy po szkole na przyuczenie. - Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem (dopłata do stawki) - Mile widziane certyfikaty VCA/SCC (w razie braku w/w uprawnień możliwość ich zdobycia ) - Umiejętność pracy w zespole Proponujemy: Wynagrodzenie - ustalone zostanie po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej. Możliwość pracy w nadgodzinach, długoterminowe projekty, elastyczny system rotacyjny. Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę na pracę zgodnie z przepisami polskiego Kodeku Pracy. Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce. Odprowadzane podatki w Niemczech. Kindergeld. Soka Bau. Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą. - Przewidziane premie dla wyróżniających się pracowników. W związku z ograniczoną ilością miejsc pracy ogłoszenie ważne jest do 15.07.2018r. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem: 0049 152 134 437 04 lub 0048 603 05 58 57

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanska S.A.?

Kandydaci do pracy w Skanska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanska S.A.