"ANGA" Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o "ANGA" Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.

pterodaktyl 2011-01-07 09:15:52
Pracodawca nie uczciwy, [usunięte przez moderatora] obiecując złote góry, lepsze zarobki, awanse itp. Niestety można czekać na jedno i drugie latami- długimi latami. Wykorzystują każdą możliwość w celu zaniżenia oceny pracownika i wytykają przy każdej możliwości. Nawet w sytuacjach, gdy wydaje Ci się, że jesteś wydajny i wywiązałeś się z super pilnego terminu to znajdą np. ….duże zużycie narzędzi. Rygor i dyscyplina jak w jednostce karnej- mistrz wysyła cię do magazynu na drugim końcu firmy po drodze spotyka cię szef produkcji i… wpadka, bo „łazisz po firmie zamiast pracować”. Wszystko, co masz wykonać wyliczają z zegarkiem w ręku patrzą Ci na ręce, a do tego te wspaniałe uwagi od przełożonych, że to masz robić tak czy owak, a przecież to Ty jesteś fachowcem, a nie oni. Można by tak pisać i pisać, przykłady mnożyć, ale po co???Pracodawca na -2- omijać szerokim łukiem. P.S. większość dobrych fachowców odeszła z tej firmy pozostała tylko garstka których pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o "ANGA" Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ANGA" Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.