Opinie o FADO Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FADO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FADO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FADO Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w FADO Sp. z o.o.?

Zainteresowany. Nowy wpis

Witam. Widziałem ogłoszenie , że potrzebny jest ustawiacz. Ktoś napisze czy warto zaczynać współpracę?

Amelia

Ktoś pytał jeszcze jakiś czas temu o zapotrzebowanie na elektryka, akurat nie widziałam teraz na stronie tak oferty ale za to są inne, proszę wiec o odniesienie się do pracy handlowców. Czy jest system premiowy / prowizyjny? chodzi o to, że w ofercie jest tylko napisane, że warunki odnośnie wynagrodzenia są atrakcyjne. Jakie wiec mogą być widełki?

Kandydat Nowy wpis
@Amelia

Na czym ta atrakcyjność polega?

@Kandydat

Nie tylko mnie ta atrakcyjność zastanawiała? Z tego co zdążyłem zauważyć to w ofercie dla montera podzespołów już o atrakcyjnej kasie nie pisali. Jest za to mowa o jakimś pakiecie socjalnym, ubezpieczeniu i tym podobnych. To samo mają handlowcy? Jaką umowę macie?

elektryk

Czy potrzebują u was w firmie elektryków?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FADO Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w FADO Sp. z o.o.?

Operat

Dobre, jak uważasz, że on jest mądry i inteligentny.

@Operat

nie ma tu większej liczby osób w zespole kierowniczym, że pierwszoosobowo się odnosisz? pytam, bo ciekawa jestem warunków pracy na takim stanowisku, wiadomo jak można się na takie w firmie dostać? co z awansem? występują?

Spokojny

Ja nie narzekam na pracę w firmie ale może dlatego, że jak jestem w pracy to nie udaję tylko solidnie pracuję. Niektórzy wolą sobie pogadać o innych, ich wybór.

@Spokojny

Potwierdzam. Szef nie siedzi zbunkrowamny w gabinecie tylko lubi gadać z ludźmi. Mimo ze mamy ok. 100 osób, można z nim bez problemu umówić sie na rozmowe. Wie co sie dzieje, przez co szybko wywala tych którzy nic nie robią poza zamieszaniem. Ja sobie chwale, mam spokój bo wiem co musze zrobić.

Brok

To sam powinien odejść, bo chodzi i pierd.. nic nie robiąc.

@Brok

A po czym tak twierdzisz, skoro inny chwalą?

Jaka atmosfera jest między działami w FADO Sp. z o.o.?

Kola

Nie wiem jak teraz ale za mojej kadencji to była najlepsza ekipa.

Walery

Jakimi działami?

@Walery

Najlepsza jest ta mała z myjek.

Dusza
@Piotr

Ta co piszczy za M.

Xyz
@Dusza

Ona nie tylko piszczy, ale i nogami trze :) a dyrekcja nic na to.

@Xyz

A o co z nią chodzi tak konkretnie, bo nie każdy wtajemniczony? ;p

@Weronika

To ty nie wiesz? Wszyscy wiedzą. Popatrz.

@Fados

No gdybym wiedziała, to po co miałabym pytać? Czyli się nie dowiem?

@Weronika

Weronika jest typowym przykładem poziomu intelektualnego pracowników.

@Fados

Dziękuję. ;) A ktoś inny odpowie?

Andzia

Pracowałam w firmie szczerze nie polecam tylko pokażesz że potrafisz coś więcej niż inni nowi zaraz wykorzystuja to .Ludzie zależy na jakich trafisz a kierownik popatrzy pogada ale jak jest problem to go nie ma

Zbig
@Andzia

Pępek to jest pępek.

Peranino

Hehe co to za usuwanie komentarzy. Trochę dziecinne gdyż nie można wyrazić swej opinii.

@Peranino

Właśnie o to chodz, żeby nie wychodziło jak tam jest.

A jak jest?

Piotr G.
@Karolina

Fajnie.

@Piotr G.

Tak? A więcej szczegółów czemu tak fajnie? ;p

@Weronika

Przecież widzisz, że głupoty pisze. Bałagan i brak panowania nad ludźmi.

@Anonim

A to on sarkastycznie tego nie napisał? Nigdy nie umiem dobrze intencji rozczytać jak widać. :( Ale tak naprawdę to skąd ten cały bałagan się bierze? Jest możliwość, żeby to właściwie ogarnąć?

Pracfado
@Andzia

Za to teraz kierownik na myjkach jest ... szkoda pisać.

Czy w FADO Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Fa

Tak, tylko żeby na nie się załapać trzeba najpierw do szefa chodzić ;)

Haaa

Widzę, że negatywne komentarze o tej firmie są usuwane xD

Egon
@Haaa

Tak, a jak myślisz dlaczego. Próbują tworzyć wyimaginowany obraz firmy.

Danuta
@Egon

Z tego co wiem to komentarze niezgodne z regulaminem są usuwane i tyle :P A jakie macie zdanie o tej firmie? Jeśli negatywne to może opiszcie "łagodniej" i nikt niczego nie usunie :P

Chemiko

Na jaką wypłatę można u was liczyć

@Chemiko

Nie polecam firmy. Brak szacunku dla pracownika.

Magdalena
@Gość

Co takiego robi firma w takim razie? Zła atmosfera, uciannie z wypłaty?

nie no, powiedz, proszę...oszczędzisz wtedy innym zmarnowanego czasu,jeżeli faktycznie tam jest źle.

@Karolina

Nie jest źle, fakt że ludzi nie szanują. Masz (usunięte przez administratora) łac za minimum. Maszyny musisz ogarniać i za innych też.

Marla
@Piotr

Ludzie są jacy są. Nie należą do elity.

Kierownik_w_FADO

Zatrudniamy w FADO i denerwuje mnie to, że ludzie wyczytują te bzdury. Dla osób pracujących w FADO jest jasne kto wypisuje te negatywy... Parę lat temu szef zdecydował się przyjąć chyba 7-8miu młodych i gniewnych po studiach "do przyuczenia". Chłopakom albo nie chciało się robić, albo podziękowali szefowi za naukę rzucając bez uprzedzenia wypowiedzenie, "bo dostali 100wkę więcej" gdzie indziej. Z 7-8miu młodych, 4ech zostało zaakceptowanych przez szefa, gdzie 3je wyszło za pieniędzmi - obecnie nawet jeden pracuje jako kierownik narzędziowni w innej firmie w kujawko-pomorskim(!). Po studiach i chyba 3ch latach nauki w FADO(!!!). "Lojalki" szef chciał z nimi podpisać, ponieważ pracowali też przy druku 3d w metalu i chłodzeniu konformalnym. Nie chciał, aby konkurencja łatwo przejęła tą wiedzę. Myślał że ta technologia zawojuje rynek, a okazała się niszowa. Na ten moment żadnych lojalek nie ma. Między innymi dzięki tym komentarzom, tak dużych programów szkolenia młodych już nie ma, a szkoda.... Teraz może przyjdzie jeden, maksymalnie dwóch... Dzięki chłopaki! "Złota, Polska młodzież". Ja pracuje wiele lat, robię co mam robić i nie narzekam. Z szefem gadam sporadycznie. Z benefitów jest ubezpieczenie medyczne w Medicover i nieoprocentowane pożyczki. Nie ma problemów żeby wyjść wcześniej albo przyjść później jak trzeba, to nie korpo i nikt nie robi z tego afery. Inwestujemy wciąż w nowe technologie, które wdrażamy: druk 3d w metalu, industry 4.0 w maszynach CoolingCare i inne. Wtryskarki głównie ENGEL i FANUC, obrabiarki MAKINO. Planowana jest rozbudowa o kolejne 5000m2 hali. W FADO nie ma technologii która "leży", wszystko jest wdrażane. Firma jest dla tych, którzy chcą robić i się rozwijać. Szef pracuje blisko ludzi, więc widzi tych którzy chcą się poobijać 8 godzin i iść do domu. Tacy długo u nas nie posiedzą. Robota jest ustawiana na 8 godzin, i mało kto zostaje więcej. POZDRAWIAM

Kola
@Kierownik_w_FADO

Pracowałam w tej firmie 2 lata na umowie agencyjnej. DZIĘKI PĘPKOWI na umowę z firmą zatrudniona była znajoma żony ów Pępka, która została przyjęta i (usunięte przez administratora) umiala! Cóż pozostało innego jak zmienić pracę. Pozdrowienia dla ekipy Rafala bo było spoko

młody gniewny
@Kierownik_w_FADO

Muszę przyznać Panu Kierownikowi, ze podoba mi sie jego logiczny tok myślenia- obwinić młodych, którzy nie dali się traktować jak śmiecie, ze odeszli z tej patologii jaka jest fado, a do tego jeszcze opisali wszstko w necie i niby dlatego nie chce już nikt do was przyjść pracować.

Tzn jakie bzdury?

Mirek

Mam pytanie jako mechanik ucr jakie są zmiany i jak wygląda finansowo podstawa i jakieś dodatki

Natasza

Czy firma Fadoo poszukuje operatorów maszyn na same nocki?

malineo

Na jakich zmianach pracujecie na produkcji? Chodzi o zmiany godzinowo? I czy poszukujecie aktualnie?

Beti

Hej może ktoś mi napisać jak wygląda praca dla kobiet na produkcji? I czy u was nosi się czepki? Z góry dziękuje

Covid stanowi dla was problem?

OLO

SPOKO FIRMA LUDZIE TEZ

Barbara S

Dzień dobry. Posiadam prawie 3 letnie doświadczenie w obszarze metrologii, w tym obsługuję skaner 3D (GOM ATOS). Czy nie poszukują Państwo kogoś z takimi umiejętnościami do swojego zespołu?

Ślusarz

Czy nie poszukują może obecnie ślusarzy? Jak tak to gdzie składać cv?

Zostaw merytoryczną opinię o FADO Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FADO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FADO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

FADO Sp. z o.o.