Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

gośka

Czy jako konstruktor-technolog odzieży można pracować zdalnie?

@gośka

szczerze mówiąc jak tam się tej ofercie przyglądam, to wnioskuję, że to stacjonarna praca raczej

woxer

no właśnie nie do końca, nie sprecyzowali tego

Piwonia

Witam, mam pytanie odnośnie benefitów opisanych w ofertach pracy. Ubezpieczenie, karta sportowa i opieka medyczne - przysługują od momentu zatrudnienia czy po jakimś czasie dopiero?

gośka
@Piwonia

no właśnie od 1 dnia czy po 3 miesiącach czy jeszcze inaczej to przysługuje?

@Piwonia

Przysługuje na umowie o pracę, a to już zależy czy ją dostaniesz.

Dorota
@Ff

A od czego to zależy czy ktoś ją dostanie? Trzeba spełnić jakieś warunki? Mi zależy akurat na umowie o pracę, więc dobrze byłoby wiedzieć czy mam na to szansę.

@Dorota

To już od nich zależy czy akurat będą chcieli mieć kogoś na umowie o pracę. Teraz bym na to nie liczył, wyrzucają osoby, które miały nawet umowy na stałe.

Stała klientka

Jestem klientem firmy od lat ale dostawa przez Pocztę Polską zamawianych produktów w ostatnim czasie jest FATALNA. Dwa razy nie dostarczono mi przesyłek mimo wcześniejszych potwierdzę droga sms. O czym informowalam zarówno firmę Bonprix jak i wysłałam zgłoszenie do Poczty Polskiej w odpowiedzi napisano, że conajmniej miesiąc trzeba czeka na odpowiedź. Totalna ignorancja klienta! Zamawiam produkt by go mieć w ciągu kilku dni a nie czekać miesiącami a nieuczciwy kurier pracuje nadal o ile to można nazwać pracą! I nie dlatego płacę za dostawę by tracić kolejne pieniądze i czas by samej odbierać przesyłkę!

BOK
@Stała klientka

Proszę o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta poczta@bonprix.pl

@Stała klientka

No ale ciężko się doszukiwać winy firmy, w tym, że to poczta nawaliła. Zresztą, przecież o działaniu poczty polskiej to już krążą legendy po całym kraju, już lepiej zamówić do paczkomatu, czy żabki i owszem, trzeba podejść sobie odebrać, ale przynajmniej pewność wykonania usługi w terminie wzrasta o jakieś 90% Moim zdaniem ten wpis powinien być skierowany na forum poczty polskiej, a nie bonprixu, bo po ich stronie jednak wszystko zostało zrobione - paczka spakowana, nadana i wysłana, a to po stronie dostawcy leży wina

@Jumbo

...ale wiesz, że do Żabki wykonuje Poczta Polska ?????

timbek
@Ff

nie tylko. choć według mnie i tak najlepiej wypadają paczkomaty z tego wszystkiego, ale kto co woli

@Ff

Tylko? No to jeśli tam, to mój błąd, zatrzymałem się na tym, jak inpost też dowoził

@Ff

No ale nie zmienia to za bardzo sensu mojej wypowiedzi, żabka była tylko przykładem, POPów inposta też nie brakuje. Ale nadal głównym sensem wypowiedzi było to, że no tu akurat nie firma zawaliła, a bezpośrednio dostawca.

W

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak naprawde są te masowe zwolnienia długoletnich pracownikow i jaki powód zwolnienia maja osoby które straciły pracę? Może warto zgłosić gdzieś te masowe zwolnienia i walczyć o odprawy?

Ona byla
@W

Powiem tak co do tych zwolnień. Powinno być tak że powinni nam zrobić pracownikom jakieś zebranie Pan Dyrektor wraz z P. Kietownik i przedstawić co dlaczego tak jest i jak dalej będzie. To też trochę inaczej by to wyglądalo.

Bon
@W

Witam. Odprawy również te osoby dostaną. Moim zdaniem dyrekcja powinna zrobić zebranie i udzielić wszystkich informacji a przede wszystkim jak długo firma będzie jeszcze w Łodzi? Pozdrawiam.

@W

Myślę, że cały ten zakład przeniosą do Iławy. I nic nie mówią, żeby nik nie walczył o odprawę. I dlatego lecą najpierw lecą Ci z najdłuższym stażem

Pra

To co się teraz dzieje to jakaś masakra...zwolnienia, straszne nastroje, brak zrozumienia. Kiedyś była to jeszcze firma która brała pod uwagę pojedyncza jednostkę a teraz? Polityka firmy o ile taka wogole jeszcze istnieje - zwolnić długoletnich pracowników, resztę zatyrac za parę groszy. Ponad to zwolniaja Polaków a obcokrajowcy w najlepsze zajmują nasze miejsca...do czego to prowadzi? Ukraina do nas a my gdzie?

@Tytula

Jak tam? Bo mnie zwolnili... Po tylu latach!!! Na zwolnieniu byłam 2 tygodnie chyba w tamtym roku.

@@Tytula

Przykro mi. A ile lat pracowałaś ? I czy miałaś umowę na czas nieokreślony? Bo podobno dzisiaj dużo osób zostało zwolnionych z długim stażem ...

Brakarka

Dokładnie wszystko idzie ku temu. Jeśli zakład pociągnie do końca roku to będzie dobrze. Cwaniaczki pozwalają ludzi żeby nie musieli płacić odpraw ludziom. Brak słów n to wszystko, ale dla nas pracowników motywacja do szukania niej pracy.

@1234

Większość może się domyślać... Tak, miałam umowę na stałe. Konfekcja, rozpakowanie, brakarka, wer, przez chwilę kler, niewykupione, hart, iwr, retail, czy jak to się pisze... Polispecjal... No wszytko. Wyszkolilam przez te parę lat (usunięte przez administratora) ludzi, mając czasem przerób mniejszy i tak mi się za to dziękuję. Dajcie spokój, najgorsza firma, pod względem relacji kierownictwo-"plebs" Wymagają, spełniamy wymagania, wymyślają, wykonujemy głupie pomysły, proszą o pomoc, pomagamy, rozumiemy, ale żeby podać rękę w drugą stronę, zrozumieć indywidualnie, w ogóle z przekroju lat, to już nie, w (usunięte przez administratora) mają. Szkoda mi tylko tych znajomości, atmosfery, tych dziewczyn, kilku chłopaków,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam "wariatki"

@1234

Pracowałam 14 lat robiłam normę sporadycznie chodziłam na zwolnienie bo każdy ma prawo zachorować przychodziłam nawet w święta jak było potrzeba a oni potraktowali nas jak śmiecia tak się docenia pracownika z długoletnim stażem nawet zwolnili osoby które pracowały 20 lat masakra

Brakarka

Do kierownictwa. Chciała bym tylko powiedzieć że od jednego pana z Koncernu wyczuwalny jest alkohol. Prawie codziennie a w szczególności po wikendzie. Najwyższą pora to wyeleminowac.

@Brakarka

Polecam podejść wtedy do lidera i mu o tym powiedzieć.

Gacek
@Brakarka

Sluchaj moze to od ciebie jest wyczuwalny a chcesz na kogos zrzucic zajmij sie lepiej praca a nie donosicielstwem bo za takie rzeczy idzie sie do piekla badz czlowiekiem widocznie masz za malo pracy skoro znajdujesz czas na strzelanie z ucha. Nie kompromituj sie tutaj i nastepnym razem jak masz zamiar cos napisac to ze slownikiem WEEKEND zapamietaj????????????????

Na której zmianie?

@Brakarka

takie sprawy załatwia się wewnątrz firmy a nie na forum...

@Pracownik mag.A

ale czemu jeszcze dopytujesz zamiast zgłosić to gdzieś wewnątrz. nie uważacie że to trochę słabe żeby kogoś obsmarować na forum. ja wiem że sytuacja przykra ale od tego są ludzie w firmie żeby takie sprawy załatwiać bo to jakieś wewnętrzne sprawy a nie piszecie żeby cały internet wiedział o kogo chodzi.

@Alix

Pracuje na zmianie A i chciałabym wiedzieć z iloma jeszcze konfidentami pracuje. A jakbym wiedziała od którego, chociaż od nikogo z kim blisko mam kontakt, nie wyczułam nigdy, to na pewno bym do niego podeszła i powiedziała, żeby się wstrzymał, bo mamy w pracy "uprzejme" koleżanki.

Dyzia
@Brakarka

Ok. A mamy w pracy, lub w pobliżu defibrylator AED?! Wiecie, że to ratuje życie? Właśnie takim panom. Lub innym. Może tym warto się zainteresować, a nie donoszeniem.

Ryk

Konfidentka ? Czy ty jesteś w stanie zrozumieć co się może stać jak osoba w pracy będzie pod wpływem alkoholu ? To jest zagrożenie dla innych pracowników. Może dojść do różnych wydarzeń w pracy mamy taśmy paleciaki wózki.. dziewczyny zamiast najeżdżać na dziewczynę/chłopaka który zamieścił ten wpis pomyslcie trochę najchętniej sama bym poszła i zgłosiła jak bym zauważyła.

Zosia

A czy na święta firma daje coś dodatkowego dla dzieci, jakieś paczki, czy karty podatkowe, albo bony?

@Zosia

Premie świąteczną i kartę/ bony

mol

chyba tutaj koledzy ze zwiazku spiskowcow firmowych

Zz

Piszcie zgodnie z regulaminem, to nikt wam nic nie usunie. Czytaliście go w ogóle, czy akceptujecie na ślepo?

nick

widac ile osob zna jakies podstawy prawne..

Etam
@nick

No w tej firmie to stawiam że nikt

@Etam

niezbyt to uprzejme obrażać swoich znajomych z pracy moim zdaniem

Lewarek

Pączkowe upominki super! Fajny akcent świąteczny:-)

Vivavi
@Lewarek

często się zdarza że tak coś dostajecie od firmy?

@Vivavi

Czasami dają z jakiejś okazji

Emilia
@Ff

A z jakiej i co? Co np., ostatnio fajnego wleciało? Każdy ma po równo?

@Emilia

Drobne upominki, czekoladę czy jakaś herbatę. Wiadomo, że lider może dostać coś lepszego niż zwykła brakarka.

Pik
@Ff

Chyba żartujesz każdy pracownik jest traktowany tak samo nie ma czy brakarka czy brygadzista sory

facet

pytanie jest, w jakich godzinach pracuje się na dziale utrzymania ruchu, bo piszą że dwie zmiany, ale godzin już nie napisali.. Jaka atmosfera tam?

@facet

no i jeszcze jedna kwestia, co do języków, faktycznie porozumiewać się trzeba po ang/niem czy to raczej rzadko się zdarza?

@facet

ja mam pytanie jeszcze, czy w firmie pracuje się na nocki, czy nie ma zmian nocnych?

Vivavi
@Nissa

z tego co mi wiadomo to takich typowo nocnych zmian nie ma. tak tu czytałam na forum przynajmniej.

@Vivavi

aha, no dobrze by było żeby ktoś jednak podał te godziny dokładnie..????

Brakarki i chłopaki, którzy są na magazynie robią 6-14,14-22

Lili

Moja sugestia jest taka że na werze liderami powinni być panowie.zawsze mogą pomóc chłopakowi który wozi wanny. Tam strach przechodzić jakaś dziewczyna tak szybko jeździła paleciakiem że mało co by wpadła na mnie.

Szymon
@Lili

To liderka jeździ paleciakiem? Chyba taką robotę powinien wykonywać inny pracownik. W ogóle dużo osób pracuje tu na wózkach? Jak przyjmują trzeba mieć już kurs czy można go zrobić w firmie? Wysyłają na takie szkolenia?

@Szymon

Liderka też jeździ, gdy trzeba pomóc.

Roo
@Ff

no i moim zdaniem to dobrze, że faktycznie pomaga fizycznie, kiedy jest potrzebna pomoc, a nie tylko stoi i wskazuje palcem co trzeba zrobić, jak to czasem ma miejsce w różnych firmach, więc wydaje mi się, że to akurat na plus

@Roo

No, to jednak bardzo częsty przypadek to o czym mówisz, sama tak miałam w poprzedniej robocie

Karo

wysyłacie jeszcze katalogi do domu? jak zamówić takie coś, moja mama by chciała dostawać i nie wiem gdzie się po to zgłosić

kalog
@Karo

wiesz co jest opcja przeglądania katalogu online, wiem, bo sama korzystam i w sumie spoko się sprawdza

@kalog

Wygodniej i mniej papieru ciągnie, więc ekologiczniej

Co tu się (usunięte przez administratora)!? W sylwestra do pracy?! 6 stycznia, dla "chętnych"?! Bo, premia jest uznaniowa, wiecie, dlatego dla chętnych. Nie rozliczona jeszcze jestem z nadgodzin z miesiąca lipca, soboty i po pół godziny zostawania dłużej! Zresztą mnie również (usunięte przez administratora) doceniła w premii rocznej, zamiast pełnych 800 zł (7 dni covidowe) otrzymałam 500 zł. Za co? Nie wiem!!! ...a ciekawe czy druga zmiana już wie, że 7 stycznia, będą "musieli" podjąć decyzję, czy są chętni do pracy tego dnia :) (usunięte przez administratora)

Liszaj
@Ewa

A Lidl pracuje do 19-ej w Sylwestra. Kasjerki będą pewnie w walkach siedzieć bo do fryzjera nie zdążą. A skoro coś jest dla chętnych to niech korzysta i kasę ma za to. Nie masz ochoty to zostań w domu

renia
@Ewa

W czym problem? Firma potrzebuje pomocy,ale pracują tylko chętni. Ty nie jesteś chętna, Twoja sprawa, ja jutro pracuję. Dodatkowa premia się przyda!

prac
@renia

no dokładnie, twój wybór, jak widać chętni są

Sowa
@renia

Jaka premia ha ha , dodatkowa? Ha ha , o czym ty mówisz , rozbawiłaś mnie.

Sowa
@Liszaj

W lidlu są chociaż prośby do grafiku lub albo chcesz pracować w wigilie czy sylwestra ? Na zasadzie dogadamy się co do grafiku .w Bonprix frontem do pracownika niestety .

olfa
@Sowa

To kto ci zabrania przenieść się do lidla? Przecież nikt cię na siłę tutaj nie trzyma, jak ci się nie podoba, to po co się męczyć.

Norweski

Z jakimi firmami agencyjnymi firma ma wspolprace?

@Norweski

Na pewno Fenix i Fulljob

@Ff

Zostaje od nowego roku tylko Fulljob i Solano.

@Pracownik mag.A

Jakie formy umowy proponuja?

@Kolarka

Umowa zlecenie. Mozesz opłacać składkę zdrowotną, by przysługiwało ubezpieczenie, za okres choroby, ale dopiero po 90 dniach. jedynym plusem jest to, że obecnie, pracownicy z BonPrix, narzucają 9 godz. pracy w tygodniu, plus co druga sobota przynajmniej, które są "za darmo". Czyli 1 do 1. przepracujesz 5 godzin w tygodniu więcej, nie masz z tego nic, prócz tego, że moszesz sobie je odebrać później. To samo z sobotami, 8 godz. pracujesz, nic Ci nie płacą za to! oddadzą Ci kiedyś! Mówię kiedyś, bo ja przepracowałam w lipcu 2 lub 3 soboty plus po 30 minut więcej, prawie codziennie. Do tej pory, mi nie oddali, nie mogłam sama ich odebrać, a już następne się szykują. A pracownicy agencyjni, mają płacone od razu....za każdą nadgodzine i za każdą sobotę.

@Kolarka

Na początku zlecenie, chyba, że firma szuka bezpośrednio, to może być umowa o pracę od razu.

@Pracownik mag.A

dobra, dzięki za wskazówki :)

@Ff

a po zleceniu można przejść na uopa? ile to zajmuje?

@Kolarka

Zależy. Kiedyś dawali po 3 miesiącach umowę o pracę, ale jest taka rotacja, że cud jak się ktoś utrzyma na zleceniu.

NN

Harmonogram (grafik) w równoważnym czasie pracy może przewidywać różne wymiary dobowe w poszczególnych dniach pracy, np. w jednym dniu 10 godzin pracy, w innym 6. Ponadto musi określać: - dni pracy z podaniem rozpoczęcia i zakończenia pracy - dni wolne z rozróżnieniem, z jakiego tytułu są one wolne: z tytułu 5-dniowego tygodnia pracy, w zamian za niedzielę, czy z powodu równoważenia przedłużonego czasu pracy, tzw. harmonogramowo wolne (dni wolne za przepracowane godziny ponad normę). Pracodawca jest zobowiązany przekazać pracownikowi harmonogram co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony dany grafik. Ja się pytam gdzie jest ten grafik? Na jakiej zasadzie mają działać te soboty, kiedy będzie dzień wolny za nie itp.

Dyzia
@NN

Super, jakąś podstawą jest, ktoś może jeszcze coś dorzucić? Musimy dziewczyny zebrać się i pójść z tym do B. Bo wychodzi, że nie można nawet sylwestra zaplanować sobie!

Reno
@NN

Ale my mamy "niezrównoważony" czas pracy taki sztuczny twór stworzony dla natychmiastowych prac dla firmy. Nagle są większe dostawy, jakieś zmiany, ktoś coś zawalił i wszyscy biegają w panice, bo norma się wali i będzie po premii. I co mam zrobić z 3,94 ??!! urlopu?

Le
@Dyzia

Ja jestem wdzięczna, obudzę się o 3 rano, by zdążyć w sobotnim rozkładzie jazdy MPK na 6 rano do pracy, wyjdę o 14, gdzie MPK już będzie jeździło niedzielnym rozkładem, czyli w domu będę grubo po 15, bliżej 16:00. Wejdę, być może uda mi się coś zjeść, nakarmić dzieciaki i odwieźć do teściowe, jak wrócę, wykąpie się, spróbuje zrobić makijaż i ułożyć włosy, a wszystko to muszę zrobić do 19, bo tak musimmy wyjść, by zdążyć na bal, który zaczyna się o 20:00. A wszystko to oczywiście za free, bo nie wierzę w żadne dodatki do premii, zawsze znajdzie się coś, by uwalić premię, więc nawet tego nie odczuję. No ale przecież będę miała 8 godz. do odbioru, tylko, że ich nie mogę odebrać kiedy chcę, tylko kiedy mi zakład zaproponuje, bo o rozliczeniu nie ma tu mowy. Nie obowiązuje, żaden grafik, żaden okres rozliczeniowy i żadna przejżystość. Dużo mówi się teraz o tym Work-life balance, o tym i innym dziwactwie należy zapomnieć, tu nic nie idzie w stronę pracownika, tu wszystko idzie w stronę, "dziękuj, że masz gdzie pracować i nie pytaj co firma może zrobić dla Ciebie, tylko co Ty możesz zrobić dla firmy"! No więc wdzieczna jestem, bo około półcony bedę już 21 godzinę na nogach, także szybko wrócę do domu, by odespać, no i aby w poniedziałek 2 stycznia stawić się w mojej ukochanej pracy! BonPrix it's me!!!

Wiewiora

Bo to prawda

Kate

Ktorys raz dzwonię na infolinie i zawsze jest pani malo sympatyczna. Chcialam zmienic tylko rozmiar ubrania ktore kupilam. Wiem ze mozna to zrobic jak sie chce badz przyjac milsza tonacje. Zawsze ta sama niemila kobieta.

@Kate

Przepraszamy za niewłaściwą obsługę, która stała się przyczyną Pani niezadowolenia. Rzeczywiście nie można edytować złożonego zamówienia. Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze przekazane do realizacji w magazynie, można je anulować i złożyć ponownie. Mamy nadzieję, że pomimo zaistniałej sytuacji pozostanie Pani naszą klientką.

L4

Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy jesteśmy brani jedna miarką dziewczyny na poli i Werze zasuwają całe osiem godzin z trudnością i wielkim wysiłkiem przychodzi zrobienie normy i premie maja takie sama jak stanowiska z mniejsza norma lub bez niej Czy może nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć a może by tak panie po wymieniać przydałoby się czasem paniom co po niektórym prawdziwa praca I dlaczego panie na kłelu maja dodatek za specjalne stanowisko plus premia Całe osiem godzin Kłel przegada śmieją się i obijają o 13 maja normę A jak nie ma kłela to podstawiają im kurtki harta wszystko byleby się nie narobiły Wszyscy wiedza ze zrobić normę na kłelu to nie problem I dlaczego np na prasowaniu jak idzie się do pomocy to dziewczyny nie pozwalają więcej wbić niż 250 potrafią nawet policzyć sztuki żeby tylko nie przekroczyć a i warto dodać ze panie tutaj żelazka się boja jak tylko maja pomoc to robią wszystko tylko nie prasują i wszystkie z nich to kierowniczki wszystkie chcą żądzić Warto byłoby postawić panie na taśmie tak żeby sobie przeszły całe 12 miejsc i zobaczyły jak to łatwo i przyjemnie się pracuje i bierze taką samą wypłatę miło by było zobaczyć pracujące panie Patrzę codziennie na te stanowiska i naprawdę mam dość nie równego traktowania

Lucy
@L4

I oczywiście. Powinni postawić Cię na 8h stania i machania ręką na prasowanie lub na czyszczeniu butów...plecy i nogi Ci odpoczną . A co do normy to owe panie z prasowania robią najwięcej 270 sztuk gdzie Wy na poli mając 600 robicie 800. Albo trzeba Ci załatwić 4 tyg na kurtkach jak to panie z prasowania robią. Kiedy były szukane chętne osoby to nikt nie chciał się zgodzić, teraz nagle boli.

Ta
@L4

Witam. Szczerą prawda. Dziewczyny na szyciu mają luz. Kler również. A i jeszcze Hart tam też można powymieniać dziewczyny... Brakarki. Mają ciężko.

Kosia
@Ta

To się zamień 0 kiedy chcesz ? Ja 2i 5 roku robiłam na taśmie Chętnie wrócę

Nelson

No ja również dziękuję (usunięte przez administratora) 14 dni zwolnienia po teście, byłem wszystkie darmowe soboty i nadgodziny. Podkreślam darmowe bo do tej pory nie otrzymałem za nie nic ): jak wszyscy zresztą. Dostałem 300 zł premii świątecznej i urąbali mi premie uznaniową, a za co nie wiem i się nie dowiem. (usunięte przez administratora)wesołych świąt nie życzę!!!!

@Nelson

U nas na zmianie jest "lepszy" Pan. Dostał wypłaty 2600 zł. Uznaniowej wogóle nie dostał, świątecznej także nic. Był na zwolnieniu tym, co test mu firma zrobiła, 2 tygodnie i mówił, że jeden dzień w grudniu. To jest docenenie pracownika na święta i zostawienie go na lodzie. Jest to nawet trudne do opowiedzenia ile takich ludzi jest! Czym się (usunięte przez administratora) kierowała?

@@Tytula

Czemu się nie zgłosi do brygadzisty, kierownika, czy do (usunięte przez administratora) , a tam... no nic się nie stało. Druga sprawa, że ja znam chłopaka, który również nie dostał premii, ale nie rozpowiadał o tym, nie wypisywał na forum, tylko poszedł, dowiedział się i wyjaśnił. Więc zamiast wylewać pomyje, najpierw trzeba wyjaśnić. Każdy widzi jakiś problem, ale niepotrafi spojrzeć z innego, swojego punktu. Łatwo jest oceniać, trudniej doceniać.

@Pracownik mag.A

Co ty pierd0lisz?! Plują Ci w twarz, a ty mówisz, że dach przecieka i kapie na głowę? Wiesz ilu osobą nieprzedłużyli umowy teraz? Przed świętami. Prezenty sypią się z rekawa(usunięte przez administratora), jak śnieg za oknem.

@Rt
@@Tytula

No to gość jest jeszcze lepszy, z 1500 bonów, dostał 30 zł. :)

Violin

Dziewczyny, ja nie rozumiem jednej rzeczy. Czemu zamiast pogadać z kimś z pracy o problemach to wypisujecie na forum tutaj, bo ja rozumiem czasami się wyżalić trzeba ale jak tu napiszecie to nic się nie zmieni, nikt z kierownictwa tutaj nawet na to nie wchodzi Macie prawo do tego oczywiście żeby sobie popisać ale ja nie rozumiem czemu wolicie tutaj napisać zamiast podejść pogadać na żywo między sobą i może coś sie razem uda zrobić z tym co wam na wątrobie leży

Daria
@Violin

Wchodzą tu i czytają, zarówno kierownictwo jak i biuro, a nawet sam dyrektor. Jeżeli uważasz, że coś w tej firmie da się załatwić rozmową, to niewiele wiesz. Ci co próbowali zmienić coś na lepsze już dawno odeszli lub zostali zwolnieni

erka
@Daria

a takimi wyrzutami na forum coś ktoś załatwił? bo jak są jakieś niedomówienia czy coś to się powinno według mnie od razu iść wyżej i powiedzieć, bo tu kto to rozwiąże?

@Daria

Jak można wogole dostać się (usunięte przez administratora) na rozmowę? Chciałabym usłyszeć bezpośrednio od niej, czemu i za co została mi obcięta premia świąteczna?

Daria
@erka

Te czasy gdzie można było iść z problemami do osób wyżej, to już dawno się skończyły Pracownicy nie mają żadnego wsparcia. Wszystko w myśl zasady ,, Jak Ci nie pasuje, to na twoje miejsce jest 100 innych chętnych "

@@Tytula

Siedzi w biurowcu na parterze, możesz do niej iść.

Tytula
@Ff

W którym miejscu? Kończę dzisiaj o 14, więc mogę do niej podejść.

Przy windzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 335.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 223, z czego 41 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.