Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Mlody

Pracy jest dużo najgorsze że gdy przychodzi zima masz odśnieżać obiekt ręcznie amlux nie przygotowany na to to kamień łupany firma powinna zamówić odśnieżanie profesjonalne a nie ręcznie oprucz tego musisz swoją robotę też wykonać i nie masz ani grosza za tą prace

Znalazłam dla mojej mamy ofertę do sprzątania biura od 4-8 rano i chciałam was zapytać czy to jest praca ciezka fizycznie? Moja mama bez problemów może sprzątać i myć ale nie da rady dźwigać dużych ciężarów bo ma problemy z kręgosłupem.. wiecie w jakim wieku tam kobiet szukają ?

Hej, polecicie prace w biurze w Warszawie w dziale finasowym?

Ruda

Mnie interesuje młodszy specjalista w dziale rekrutacji (mobilny). Trzeba mieć własny samochód na tym stanowisku. Jak się rozliczają z paliwa i zużycia auta? Jest jakiś ryczałt? A jak w ogóle z wysokością zarobków?

Heart
@Ruda

Dział rekrutacji ma teraz przyjęcia? Powiesz gdzie ogłoszenie znalazłaś?

Nalek
@Heart

Ogłoszenia są na pracuj, więc myślę że tam znajdziesz

heron
@Nalek

przez pracuj jak ślesz to masz jakieś informacje zwrotne że pracodawca otrzymał aplikacje, otworzył ją itd? jeszcze nie korzystałem

slabit
@heron

OK i tylko na pracuj czy gdzieś jeszcze wstawiają?

mbappe

tam jest podany nr tel i email to w takim razie co najpierw?

mbappe
@mbappe

od razu wysłać maila z cv po prostu?

kram
@mbappe

zadzwonić najlepiej jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, na emaila wysyłaj od razu cv jak jesteś zdecydowany

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Hej, na stronie firmy jest oferta na przedstawiciela handlowego i miałem się zgłosić, ale patrzę, że wymagają własnego samochodu do pracy. Może wiecie czy firma daje jakiś ekwiwalent za to, że prywatny samochód się wykorzystuje? I czy dają kartę paliwową? jak to wygląda bo to dosyć istotne dla mnie?

Osole

Rozliczane masz to kiletrowką, którą co miesiąc musisz sobie uzupełniać w tabelce, czasami coś Ci (usunięte przez administratora), jakieś 200 km to standard. Wychodzi jakąś złotówka za kilometr

Kola

W ofercie na osobę sprzątającą jest napisane , że muszę mieć prawo jazdy . Jeśli jestem w trakcie robienia to myślicie , że warto się zgłaszać ??

Kola
@Kola

Długo tutaj trwa rekrutacja ?

Budron
@Kola

zależy na jakie stanowisko, jak do biura to masz dłuższe i nieco bardziej wymagające porcesy rekrutacyjne poza tym raczej szybko wiesz na czym stoisz wiec w twoim przypadku nie masz sie czym martwic

elon
@Kola

do czego bedzie potrzebne prawo jazdy tak sie dopytam?

elon
@Budron

kojarzysz jak dokladnie przebiega etap rekrutacji na takie stanowiska?

Malia
@elon

ale pytasz o te stanowiska biurowe czy na osobę sprzątającą?

Malia
@elon

Co do stanowisk biurowych to ja miałam 2 etapy :) Nic szczególnego i bardzo typowa rekrutacja ale w porządku

Batat
@Malia

a z kim jest przeprowadzana rekrutacja? onlione czy stacjonarnie?

how

i oczywiscie wtedy byla stacjonarnie, nie wiem czy teraz jest tak samo czy moze jednak online

Arbuzczi
@Batat

czy przy rekrutacji mówią o formie zatrudnienia?

Arbuzczi
@Batat

Ewentualnie gdyby ktoś powiedział czy można tutaj pracować na umowie o pracę

Nissan
@Arbuzczi

można i na uopie i na zleceniu

new
@Nissan

są jakies warunki na dostanie tych umów czy sam wybierasz?

spulka
@new

Na niektórych stanowiskach oferuja tylko jeden rodzaj umowy. Tam gdzie nie jest to uwzględnione możesz zgłosic swoje preferencje co do rodzaju umowy

Honest
@spulka

Powiesz jak to wygląda z umowami na stanowiskach biurowych?

Honest
@spulka

Albo jak wygląda sama rekrutacja na takie stanowiska tutaj?

mx
@Honest

umowa o pracę zdażają się zlecenia

mx
@Honest

spotkanie z Kierownkiem Rekrutacji, drugi etap Kierownik Rekrutacji , Dyrektor kadr, podpisanie umowy

lampion
@mx

jaka umowa na ogol jest lepsza wg ciebie? sa jakies roznice?

lampion
@mx

brzmi jak dluga rekrutacja to tak mniej wiecej ile trwaja takie formalnosci?

qsc
@lampion

umowa o prace bez dwóch zdań, umowy na czas określony lub nawet na nieokreslony to duży plus

puzon
@qsc

To tutaj na ile daja pierwsza umowe? Przynajmniej tak najczesciej.

szybot
@lampion

od momentu kontaktu powiedziałbym że większość zamyka się w dwóch tygodniach, decyzje podejmują szybko po rozmowie, reszta też leci całkiem sprawnie

szybot
@lampion

ale jak szybko się odezwą to nie mogę ci nic zagwarantować w tej sprawie, raczej też odpowiedzi na cv lecą sprawnie

swen
@szybot

Kontakuja sie jesli wynik rekrutacji jest negatywny?

Mońka

Macie więcej informacji na temat pracy jako handlowiec w firmie? Jest tu komentarz, że podstawa wynagrodzenia jest niska, ale nie wiem ile dokłądnie. I jeśli to prawda to czy premie od sprzedaży są na tyle wysokie, że ostatecznie sporo na plusie się wychodzi? Ponadto na stronie wpisali, że samochód służbowy dostaje się po okresie wdrożenia. Ile on trwa? Wcześniej jeździ sie swoim czy po prostu w parze z kimś innym?

Grudja
@Mońka

Czy są tutaj teraz przyjęcia na handlowca? bo nie widziałam ofert

Wszechwiedz
@Mońka

Z doświadczenia pracy w Amlux moge powiedzieć jak to wyglada. Jeśli szukasz ambitnego zajęcia, rozwojowego z przełożonym, który dba o Twój rozwój to nie aplikuj na to stanowisko. Jeśli jednak chcesz tylko zarabiać niezła podstawę, czasem coś sprzedac(prowizje są wysokie jak za nakład pracy), mieć służbówkę i się ogólnie nie narobić to praca idealna. Przełożony nie bardzo ogarnia rzeczywistość, ale jest to z perspektywy mało ambitnej osoby plus. Zależy co wybierasz :)

Kawaler
@Wszechwiedz

Niekażdego priorytetem musi być ambicja, a z tego co piszesz można tutaj mieć spoko warunki

krond
@Grudja

tak są oferty na przedstawiciela handlowego, chociażby na pracuj

Gładki
@krond

Ja się zastanawiam jak to wygląda tutaj z umowami o pracę na tym stanowisku. Czy jest możliwość pracy na B2B czy raczej oferują umowę o pracę?

Olejka
@krond

Jak wygląda praca asystentki działu handlowego? Widziałam ogłoszenie i szukam czegoś z podobnymi wymaganiami właśnie.

Vv
@Olejka

Czytałaś ogłoszenie które cię interesuje? bo tam wszystko opisane jest.

@Wszechwiedz

Niezłą podstawę proponują każdemu inną, zależnie od kwalifikacji? Wystarczy klepać swoje obowiązki i ma się spokój? Awanse się zdarzają?

DAS

Na jakich obiektach głównie robicie?

Bios
@DAS

a obiekty są przypisane do pracownika czy się co jakiś czas zmieniają ?

Jess

Jak wygląda rekrutacja do firmy, długo się czeka?

Bubi
@Jess

Ja długo nie czekałam, bardzo szybko się ze mną skontaktowali. Miałam trzy etapy do przejścia ;)

Frodo
@Jess

Dużo zależy od stanowiska na które chcesz się dostać, ale ogólnie raczej długo się nie czeka

Frodo
@Jess

A jeśli chodzi o przebieg rekrutacji to przychodzisz, rozmawiasz z kilkoma osobami (zależy od stanowiska) i tak naprawdę na dniach dostajesz informację czy masz pracę czy nie. Cały proces jest więc dosyć sprawny

@Frodo

To kilka osób przepytuje na jednej rozmowie? Sami rekruterzy czy też dodatkowo kierownik albo dyrektor? Na którymś z etapów są testy albo zdania do wykonania czy zawsze tylko rozmowa?

gram
@Jess

nie powiedzialbym ze dlugo, okolo 2 tyg trwalo jak mnie zatrudnili z rozmowa itd

harp
@gram

a jaka umowę na początek ci zaproponowali ?

harp
@Frodo

a to na jakie stanowisko sie rozmawia z kilkoma osobami ? nie jest tak ze jeden kandydat jeden rekruter ? trochę się stresuje i w sumie zastanawiam jak to wtedy wyglada , ktoś da jakieś rady ?

Bond
@harp

mi uopa ale szedłem do biura wiem że dużo osób zlecenia chce brać i też dają poza biurami

Bond
@harp

chyba zalezy od tego jaka chcesz prace, zazwyczaj w biurach są bardziej skomplikowane te rekrutacje poza nimi rzeczywiście to jedna osoba moze byc

Wine -tu

Ludzie uważajcie na tę firmę AMLUX.(usunięte przez administratora) i manipulanci.Są nie wypłacalni.Zalegaja za nadgodziny,za dodatki dla brygadzistów,umowy praktycznie śmieciowe.Koordynatorzy jak ich szefostwo to jedna wielka pomyłka.Nadużywają swoich kompetencji, zwalniają ludzi od tak po prostu.Naiwnych używają do swoich celów.Mają w Szczecinie i Goleniów, najgorszą opinie.A zwłaszcza u Firmy Rhenus logistyk,gdzie wykonywana jest usługa z Amluxsa.Pani z firmy Rhenus logistyk która jest w Administracji, podstępem pozbyła się już z firmy AMLUX czterech koordynatorów i jeszcze dąży do tego żeby pozbyć się całkowicie tej firmy AMLUX.Powódów jest tysiące.Dwie koordynatorki przez współpracowników i dyrekcję Amluxsa, zostały wyrzucone z pracy, tylko dlatego że byli nie wygodni i chcieli dla pracowników jak najlepsze warunki umów zrobić i dać dodatki za dojazdy.Ci z Amluxsa wykorzystuje dziewczyny, biorą je na swoje obiekty do mycia okien a później nie płacą im.Po prostu wykorzystują i (usunięte przez administratora) naiwne dziewczyny a na koniec po prostu zwalniają z pracy.Tam jest tak, ręka rękę myje o wszystko zamiatają pod dywan.

Fc
@Wine -tu

W wielu miejscach tak to wygląda. Widzę, że opinie im się poprawiły, zwłaszcza w Warszawie ale dla mnie to firma wyzysku, zwłaszcza dla Inspektorow I kadry kierowniczej.

!!!!
@Wine -tu

Amlux Katowice to dno wykorzystują pracowników nie płacą za dodatkowe godziny. Brak szacunku dla pracownika już nie mówiąc o higienie pracy brak np rękawiczek a trzeba sprzątać toalety poprostu żenada

!!!!
@Wine -tu

Firma amlux powiązana z firmą Perfect cleaning to żenada . Brak szacunku, nie wypłacalni, i brak sprzętu do pracy.

Rafał
@!!!!

Ej, bo ja myślałem o aplikowaniu, a Ty mnie niepokoisz że nie są wypłacalni. Jak to rozumieć? W ogóle nie płacą to czemu ciągle pojawiają się jakieś ogłoszenia? Jak możesz, weź mi to wyjaśnij, bo teraz to już sam nie wiem, co o tym myśleć.

polel

Na jakie stanowiska teraz szukają pracowników?

gargil
@polel

jest bardzo duzo ogloszen akutalnie jak tylko sobie wpiszesz w wyszukiwarke odpowiednio, naprawde jest sporo

mleczny
@gargil

na ich stronie chyba też coś można znaleźć także do wyboru do koloru

Walenty

Zarobki to mnie interesuje.? Ile w tej firmie można zarobić.??

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Koordynator. AMLUX Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Soprano

co nie zmienia faktu ze lekko niejasne pytanie. chcesz wiedziec o firmie, o koordynatorach czy moze o tym czy sa jakies ogloszenia?

Poinformowana

Może nie pracowalam w dziale koordynatorów , ale szczerze polecam. Super kierownicy, wyrozumiały dyrektor i dużo wsparcia od nich. Do tego premie, możliwość dogadania ws. Urlopów itd Na minus? Przede wszystkom zarobki z podstawy, brak floty samochodowej dla koordynatorów i wojna z działem handlowym, w którym krotko mówiąc pracuje 1-2 handlowców a reszta? Mistrzowie… gier na telefonach. Szczególnie daniel, zdobywca każdego poziomu w shake. Na minus brak tez zaplecza socjalnego dla pracowników biurowych, stara siedziba i totalny brak benefitów- opieka medyczna, pakiet sportowy. Gdyby polowe minusów zredukować to naprawdę w porządku firma

Prius

Są ogłoszenia na same wyższe stanowiska, żadnego do sprzątania. To przeczy negatywnym opinią osób fizycznych

stokrotka

na (usunięte przez administratora) są jakieś, nie pamiętam czy były na fizyczne ale to możesz sprawdzić, bo mnie akurat bardziej biurowe interesują ;)

kwarc
@stokrotka

a wiesz może gdzie znajdę taką ofertę do pracy biurowej?

Kostka
@kwarc

Na głównej stronie masz możliwość aplikowania na stanowiska przedstawiciela, koordynatora, brygadziste czy inne. Może tam warto spróbować :)

Bubi

Pracuję w tej firmie już od jakiegoś czasu i śmiało mogę stwierdzić, że bardzo mi się podoba. Może moje zdanie zmieni się pod wpływem czasu, nie wiem. Aktualnie jest dobrze i nie zapowiada się na zmianę.

majka
@Bubi

A myślisz, że osoby od razu po szkole mają szansę dostać tam pracę? Jaka jest średnia wiekowa?

kai'sa
@majka

A na jakie stanowisko szansę na pracę? I po jakiej szkole?

kai'sa
@majka

Ja sam nie byłem nie wiadomo jak doświadczony jak zaczynałem tu pracę, więc podejrzewam, że nadal jest to możliwe.

Mam pytanie do pracowników: czy przyjmują osoby z grupą i czy ta firma oferuje swoim pracownikom pakiet MultiSport?

@Gość

Tak przyjmują osoby z orzeczeniem

Jess
@MariaAntonina

A z tym pakietem multisport jak jest?

Iza /Zgierz

Chciałam podziękować firmie Amlux za długa współpracę. Praca moja przebiegała bardzo dobrze. Płatność na czas. Koordynator pan Krzysztof również bardzo porządny człowiek. Kadry w porządku. Jedna z najlepszych firm na rynku. Dziękuję Iza z obiektu Zgierz.

doma
@Iza /Zgierz

na jakim stanowisku pracowałaś?

czaj
@doma

Skoro pisze, że na obiekcie to pewnie jako osoba sprzątająca, tak podejrzewam

grys
@Iza /Zgierz

dużo was tam pracuje. gdzie konkretnie byłaś, bo jak jest fajnie to może bym się tam przyjęła jak jest miejsce .

Iza
@doma

Pracownik utrzymywania czystości.. Biura

qebis
@Iza

na biurach się lepiej pracuje niż na innych obiektach? to jakie godziny pracy były u Ciebie?

nesepia
@qebis

Skoro pracowała na biurach, to może nie mieć porównania

Gajka
@qebis

chyba dość podobnie wszędzie ...

@Iza /Zgierz

Ja również długo z nimi pracowałam i również dobrze oceniam pracę w tym miejscu. Odeszłam z osobistych powodów ale pracę nowym osobą polecam.

ataaa
@qebis

nie wiem czy lepiej czy nie lepiej, no normalnie, jak wszędzie robota musi być zrobiona ;)

@ataaa

A jak właśnie to wygląda, czy ktoś mógłby jakieś szczegóły podrzucić?

Rekrutacja

Składanie CC na wymienione stanowiska, ok, nawet czytają, ale kontakt tel? Za karę! Osoba która rzekomo tym siw zajmuje, mega nieprzyjemna. I potem się dziwią, że nie ma chętnych do pracy.Ja bym nie chciała tam jednak pracować.

hippi
@Rekrutacja

chętni do pracy są, a że trafiłaś na czyjś zły dzień no to zdarza się. ja pierwszy kontakt telefoniczny z firmą wspominam akurat bardzo dobrze, każdy ma lepsze i gorsze dni.

zadowolona
@Rekrutacja

Ja akurat pracowałam krótko ze względu na przeprowadzkę do innego miasta, natomiast to właśnie rozmowa rekrutacyjna mnie przekonała w pierwszej kolejności do tego, żeby podjąć tu pracę.

@hippi

A możesz powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji? Jak przebiegała i o co pytali?

@zadowolona

A nie da się robić na zdalnym np. w biurze?

Normalna

Firmy jako firmy nie polecam są niesolidni. Księgowe za biurkiem od przelewów wstszymuja pensje mimo pracowania od deski do deski. Kto tam pracuje na grojeckiej od wypłacania ludziom pieniędzy to nie powinien . Jeśli chodzi o samom prace to nic szczególnego . Zrobić swoje dobrze i do domu. Na plus fajny pan kierownik i pani inspektor tacy po ludzku do pogadania, rozumiący nasza prace i problemy. Gdyby takich więcej to amlux byłby dobry. J Kj

Fela

Czy majac lekkie orzeczenie o niepełnosprawnosci jest sens sie ubiegac o prace?

lazlo
@Fela

jest sens, zależy co masz i zależy na co kandydujesz ale próbuj

@Fela

Przyjmują osoby z orzeczeniami, zgłoś się do nich

iko
@Fela

no pewnie, jak spełniasz wymagania, to czemu nie?

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.