bis plettac

Ostrzeszów

Opinie o bis plettac

niedoszły pracownik 2010-08-03 18:57:05
Powiem tylko, że podpisałem umowę -wyjazd do Niemiec, i za pół godziny ją zerwałem. Obiecywali 1750 euro na miesiąc, przez telefon cuda niewidy a jak pojechałem już spakowany z torbami to okazało sie ze to robota w akordzie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie ile. NIE PRACUJCIE TAM!!! TROCHE SZACUNKU DLA SIEBIE!!!
anonim 2011-04-30 09:58:10
Zadzwoniła do mnie bardzo miła Pani z ofertą pracy w Holandii,
pojechałem. Po wejściu do firmy o uzgodnionej godzinie, przedstawiłem się, jak na wychowanego człowieka powiedziałem w jakim celu przyjechałem.
Ze strony firmy Plettac niestety nie wiedziałem z kim rozmawiam, czy to jest sprzątaczka, która właśnie usiadła przed kompem, czy może osoba niezwykle kompetentna w swoich poczynaniach.
Proces zatrudnienia przebiega niezwykle tajemniczo, przynajmniej w moim mniemaniu, kwestionariusz, warunki zatrudnienia na tzw. gembę, karta obiegowa do podpisu, odzież, wyposażenie (kask, szelki, klucze itp.) i półtorej godziny czekania na szkolenie BHP.
niestety coś we mnie mówiło -czas jechać do domu !!!
Myślę że profesjonalna firma powinna zadbać o odpowiednie traktowanie podczas tzw rekrutacji.
Jeśli ktoś ma poczucie własnej wartości, myślę że zastanowi się przed podjęciem pracy w takiego rodzaju firmie.
Rysiu P 2011-11-16 21:39:46
Ale wy ludzie macie wrażliwą psychikę,komuś kto siedzi za przysłowiowym kompie,nie płaci się pieniędzy za głaskanie was po główce....tylko za werifikacje waszych danych,wielmożni państwo!!!!
Zostaw swoją opinię o bis plettac - Ostrzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bis plettac