Gros Kapitał

Włocławek

Opinie o Gros Kapitał

ERKA 2010-08-03 16:09:00
Co oferuje Gros Kapitał swoim pracownikom? Opiszcie coś!
ERKA.
bezosobowo 2015-06-09 14:35:42
Wankoover omijaj firmę szerokim łukiem. Są inne firmy w tej branży, normalnie traktujące pracowników. Próbuję przestrzec ludzi przed firmą Gros, nie warto marnować czasu i zdrowia. Co do sytuacji omawianych wyżej, postawa pracowników idzie pionowo.. z góry, więc nie ma co dziwić się, że przedstawiciele mają takie podejście..
(usunięte przez administratora)Kierownicy też mają swoich przełożonych. "Tylko żeby nikt Cie nie złapał za rękę".
on4 2016-03-03 18:42:53
Gros to dno i oszustwa klientów i pracowników.
hłe hłe 2016-03-21 18:56:34
Marna prowokacja z tymi ostatnimi komentarzami. Branża pożyczkowa od zawsze miała problem z pracownikami, znaleźć przedstawiciela (doradcę klienta) - w różnych firmach inaczej nazywają to stanowisko, jest bardzo trudno, kierowników na pewno łatwiej ze względu na formę zatrudnienia i nienajgorsze zarobki. Zastanówcie się jednak i poczytajcie opinie o pracy.
Gros szukał, szuka i będzie szukał pracowników. Prowadzą ciągłą rekrutację na każdym terenie na którym działają. Zaryzykuję i strzelę, że każdy kierownik ma braki personalne, ale tak jest w każdej firmie w branży.
Tak jak napisał ktoś wcześniej, żeby dostać się do grosa nie musisz się za bardzo starać, nie sprawdzają niekaralności, nie mówiąc o BIK i BIG, to dużo mówi o desperackim poszukiwaniu pracowników.
hłe hłe 2016-04-06 23:41:50
legox, nie rozumiem aluzji dotyczącej wyniku, wyjaśnisz?
Kit 2016-06-13 23:29:17
Ja mam coraz bardziej dosyć fochów pana A. i zaczynam się rozglądać.
Nobilon dość mocno rekrutuje, pracował ktoś tam?
były pracownik 2016-10-02 11:06:21
Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem na stanowisku kierownik ds . kontaktu z klientem, takiego bałaganu w procedurach, strukturze firmy, procesie rekrutacji... (można tak wymieniać) nie widziałem nigdzie. Praca w branży jest ciekawa i może dać dużo satysfakcji, gros obrzydza całą branżę! Jest wiele innych, lepszych firm pożyczkowych, które też szukają pracowników. Uprzedzając komentarz pracowników firmy gros, nie jestem człowiekiem, którego przerosła branża.
atomek 2016-10-02 11:12:50
Nie będę pisał, że coś cię przerosło @byłypracownik bo nie wiem czy tak było ale z całym szacunkiem nie wiem co i tak naprawdę nie pasowało? Jakie procedury, jakie zarządzanie, wyjaśnij?
Zostaw swoją opinię o Gros Kapitał - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gros Kapitał