logo STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński S.J.

STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński S.J.

Warszawa

Opinie o STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński S.J.

Art 2012-05-30 15:33
Bardzo przyjazna atmosfera zwłaszcza dla ludzi młodych. Firma godna polecenia.
5
Były pracownik 2017-05-18 21:58
Pracowałem w tej firmie dawno temu, ale wspominam ten etap bardzo pozytywnie! Pan R.J. jako szef na plus!
Marek 2017-08-24 07:39
Firma dla młodych idealna. Przyjazna atmosfera, szefowie firmy bardzo profesionalni , mili za co wielki dla nich plus. Szkoda tylko że przez jednego ,,Kierownika'' odechciewa się przychodzić do pracy, wie co to mobing i go stosuje. Kiedyś dawniej tam pracowałem , firmę jak najbardziej polecam. Tylko omijać radzę szerokim łukiem tamtą osobę.
Pracował kiedyś 2017-09-19 17:42
Jeżeli jesteś punktualny i lubisz wszystko na czas, to uciekaj jak najdalej. Czasami oczekiwanie na wypłatę to półtora miesiąca, już nie mówiąc o obcinaniu wypłat bo tak. Jeżeli chodzi o samą pracę, to jak jesteś wielbłądem jednogarbnym i chcesz się dorobić kolejnego garba to to spoko. Sami serwisanci z którymi pracowałem są na prawdę do rany przyłóż, super osoby, nic złego o nich nie można powiedzieć, jak trzeba to pomogą. Niestety o przełożonych można tylko napisać że są nie słowni i chytrzy, nie tyczy się tego wszystkich, ale szczególnie dwóch osób...
Podsumowując nie polecam nikomu tej firmy...
Zostaw swoją opinię o STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński S.J. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński S.J.