Ekologiczna pielęgnacja samochodów ``eco auto`` Maciej Kozłowski

Toruń

Opinie o Ekologiczna pielęgnacja samochodów ``eco auto`` Maciej Kozłowski

pablo 2012-09-26 10:18:41
kombinowane umowy 500zł brutto na zlecenie ,brak urlopów tzn niepłatne,norma miesięczna godziniowa 9h razy dni w miesiącu kalendarzowym czyli około 200 nie odprowadza składek z całej pensji czyli 1650zł za około 200 godzin duże wymagania małe pieniądze na rozmowie mówi co innego co jest w rzeczywistości praca na miesiąc dwa
kudłaty 2016-04-07 19:03:59
WYZYSK i jeszcze raz WYZYSK oraz faworyzacja pewnych osób. Stanowczo nie polecam
dzony 2016-07-16 07:12:21
Jedno wielkie dno .. Wymagania i wyzysk jak bys pracowal w obozie. Zakaz jedzenia, najlepiej cale 11 h robic i sie nie odzywac faworyzacja poszczegolnych osob.. Nie polecam tej firmy nawet przejsciowo stracicie za duzo nerwow !
Zostaw swoją opinię o Ekologiczna pielęgnacja samochodów ``eco auto`` Maciej Kozłowski - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekologiczna pielęgnacja samochodów ``eco auto`` Maciej Kozłowski