orbis hotel francuski

Kraków

Opinie o orbis hotel francuski

anonim 2009-03-12 13:33:41
solidna i zeczowa firma mila atmosfera pracy w grupie
andre 2012-08-28 14:54:53
Jest strasznie, nie da sie pracowac, [usunięte przez moderatora] na całego, rok temu hotel został sprzedany, zmienili sie niektorzy pracownicy-czesc z kierownictwa,. Hotel ma powiązania z obok leżącym Hotelem Polskim - prowadzi je ta sama rodzina.
anonim 2012-10-17 14:32:01
co to za rodzinka?
Pineska 2015-05-29 02:51:54
Mnóstwo kultury, wyrażeń z języka potocznego, dużo serca i pracy, to wszystko sprawia, że(usunięte przez administratora) Niemcy, Francuzach i języku francuskim jest moim ulubioną stroną językową. Polecam dla zainteresowanych korepetycje francuski kraków. Chociaż w wielu państwach nie jest on językiem rodzimym, języka francuskiego używa się w wielu sektorach życia publicznego : w urzędach, w wojsku, w języku prawniczym, mediach, handlu i dyplomacji.
igor 2016-04-22 20:50:15
jasne, że tak @wokis. Jednak nie wydaje mi się, żeby nazwa miała cokolwiem wspólnego z tradycją francuską i lepszym traktowaniem Francuzów od Polaków :) podoba mi się to, że zatrudniają na umowę, ale obecnie ofert szczerze mówiąc nie widziałem ani tu ani na innych stronach
Zostaw swoją opinię o orbis hotel francuski - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie orbis hotel francuski