orbis hotel francuski

Kraków

Opinie o orbis hotel francuski

anonim 2009-03-12 13:33:41
solidna i zeczowa firma mila atmosfera pracy w grupie
andre 2012-08-28 14:54:53
Jest strasznie, nie da sie pracowac, [usunięte przez moderatora] na całego, rok temu hotel został sprzedany, zmienili sie niektorzy pracownicy-czesc z kierownictwa,. Hotel ma powiązania z obok leżącym Hotelem Polskim - prowadzi je ta sama rodzina.
anonim 2012-10-17 14:32:01
co to za rodzinka?
Pineska 2015-05-29 02:51:54
Mnóstwo kultury, wyrażeń z języka potocznego, dużo serca i pracy, to wszystko sprawia, że(usunięte przez administratora) Niemcy, Francuzach i języku francuskim jest moim ulubioną stroną językową. Polecam dla zainteresowanych korepetycje francuski kraków. Chociaż w wielu państwach nie jest on językiem rodzimym, języka francuskiego używa się w wielu sektorach życia publicznego : w urzędach, w wojsku, w języku prawniczym, mediach, handlu i dyplomacji.
igor 2016-04-22 20:50:15
jasne, że tak @wokis. Jednak nie wydaje mi się, żeby nazwa miała cokolwiem wspólnego z tradycją francuską i lepszym traktowaniem Francuzów od Polaków :) podoba mi się to, że zatrudniają na umowę, ale obecnie ofert szczerze mówiąc nie widziałem ani tu ani na innych stronach
gość 2016-12-12 10:55:35
Czy wiecie, co się teraz dzieje w hotelu Francuskim ? Kto jest obecnie właścicielem ? Bo szukaja pracowników
Gosc 2016-12-22 14:03:49
Pracowalam tam dugi i to za dlugo bo nabawilam sie tylko nerwicy. Jak chyba kazdy kto tam prcuje. Na poczatku atmoswera byla fajna wsrod pracownikow. Pozniej masakra. Kuchnia to jedna agresja. Hotel we wladzy szanownej pani syndyk z warszawy. Obserwacja przez kamery nom stop. Kilkadziesiat maili w ciagu dnia z doczepkami ze przez iles sekund nie bylo kelnera na sali. Jesli jestes ladny/a lub duzo potrafisz i jestes samodzielny od razu jestes skreslony i otwarcie jest to powiedziane. Znecanie sie paychiczne. Tak to mozna nazwac... aczkolwiek praca dobrze platna, napiwki rowniez ok. Aczkolwiek inni wspolpracownicy tylko oszukuja i kantuja na kazdym kroku. Zawsze znajdzie sie ofiara na ktora spada kazdy obowiazek i wszystkie pretensje sa skierowane na nia. Pomijam juz fakt ze wiekszosc czasu nie ma kierownika. Mozna by nie jedna ksiazke napisac na temat pracy w tym miejscu ;)
Zostaw swoją opinię o orbis hotel francuski - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie orbis hotel francuski