Opinie o SINEA GROUP Anna Zaczykiewicz w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SINEA GROUP Anna Zaczykiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SINEA GROUP Anna Zaczykiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINEA GROUP Anna Zaczykiewicz w Toruń

Ania Nowy wpis

Czy pracownicy są traktowani z szacunkiem?

Dam Nowy wpis

SINEA GROUP Anna Zaczykiewicz wiesz co no to prawda, że nie mają ofert pracy akurat w tym momencie, ale przeciez to nic wielkiego, że jest jak jest, no przynajmniej mi się to tak wydaje, bo nad czym tutaj dywagować dłużej, to bezsensowne, jest super.

były pracownik Nowy wpis

Sinea Plus nie istnieje od wielu lat, a Sinea Group to zupełnie inna firma. Z tego co wiem to działa i ma się dobrze.

halix Nowy wpis

nie do końca chce mi się wierzyć w to że obecnie sinea group nie funkcjonuje. Zwłaszcza , że wchodziłem na ich stronę ostatnimi czasy kilka razy i widać po niej że firma ma naprawdę na siebie pomysł. Potrafią w bardzo ciekawy sposób przedstawić zarówno siebie, profil swojej działalności jak i to co mają do zaoferowania klientowi

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie SINEA GROUP Anna Zaczykiewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Elvira

Ja ze stażu jestem zadowolona, nie było to parzenie kawy i sprzątanie biurka, a praca na prawdziwych briefach. na początku robiłam tylko research do projektów, potem również wyciągałam wnioski i formułowałam opinie, do których dostawałam często dość krytyczne feedbacki. Szefowa bardzo wymagająca, ale miła i merytoryczna. Dużo się nauczyłam, chociaż po stażu zatrudnienia nie dostałam, za to referencje się przydały :)

maggie

Staż był super, dużo projektów i szybka nauka w profesjonalnym środowisku do tego w miłej i merytorycznej atmosferze. Co prawda bezpłatny, ale nie żałuję, bo zdobyta wiedza i umiejętności - bezcenne! Mogę mówić tylko w samych pozytywach.

to chyba pomyłka
@maggie

Taaa... mój staż w Sinea odbył się na siedzeniu i wysłuchiwaniu wiecznie zajętego, przemądrzałego przełożonego, który powinien być miły i pomocny. Wyczuwało się niechęć z jego strony, tak jakby moja obecność była wbrew jego woli. Moim zdaniem STRACONY CZAS - więcej można się nauczyć samemu.

Domino

Kpina. Widzę ze chyba właścicielka sama sobie wystawia opinie, Współpraca to kpina. Niewypłacalna LUDZIE nie słuchajcie bredni wiem ze kto tam pracował dostawał pensje opóźnione maxymalnie. Tyrka za darmo u cwaniary!

kate

Dużo pracy - dla wyjątkowo uzdolnionych w reklamie. Ja jestem zadowolona na maxa.

Zgodzę się. Byłam na stażu zdobyłam spore umiejętności. Staż warto zawsze sobie wpisać :) Do CV! Fajni ludzie super atmosfera.

M

Widzę że ja pierwszy komentuje. Jeśli chodzi o moją opinię to jestem na TAK. Niestety trzeba odbyć bezpłatny staż ale jeśli jesteś dobry to po miesiącu dostaniesz pensje, komórkę i umowę. W fajnym miejscu agencja - właścicielka to najbardziej profesjonalna osoba jaką znam. Wiem ze agencja miała kłopoty ale wychodzi na prosto. SUPER ATMOSFERA! Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to śmiało możesz aplikować CV.

Zostaw merytoryczną opinię o SINEA GROUP Anna Zaczykiewicz - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042