Stacja Paliw BP

Zielonka

Opinie o Stacja Paliw BP

PRZEMO 2015-07-08 09:34
BANAS ma zryty leb wszyscy to oszusci i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A SAM FAKTURY wali az miło i na zywca bo urny ma na paragony zamykane na klucz potem w biurze wysypuja i wiesniak i wiesniaczka przebieraja i pisza NIE POLECAM TEJ PRACY SZKODA ZDROWIA I NERWOW dodatkowo jest podgladaczem kamer 15
majk 2016-12-06 02:52
Obsluga tragiczna, nie polecam lepiej pojechac kawalek dalej.
małazołza 2017-05-17 20:58
Miałam "zaczyt" pracować na tej stacji. Jeżeli chodzi o zachowanie personelu,to jest ono spowodowane negatywnym podejściem kierownika do osób tam pracujących. Pan "kierownik" chyba wszystkie niepowodzenia życiowe przekłada na pracowników. Krzyczy i nęka oraz swoją osobowością A właściwie postawą peszy i denerwuje pracowników. Stoi nad każdym i patrzy się na ręce. Ma ogromną zmienność humoru. Praca tam jest ciężka,jak każda praca z klientem a poza tym wygląd sklepu jak i odbiór dostawy,przygotowanie jedzenia w nocy na rano,utrzymanie porządku i wiele innych rzeczy robionych jednocześnie. Pracownik nie ma prawa głosu,bo od razu jest zmieszany z błotem przez owego szefa. Generalnie nie polecam! Traci się tylko nerwy A do pracy się chodzi jak na skazanie co jest tortura samą w sobie bo nie dość,że klienci są różni to jeszcze kierownik podburza cały zapał do pracy. Wierzcie mi jak najdalej od bp!
Zostaw swoją opinię o Stacja Paliw BP - Zielonka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Paliw BP