Opinie o Rafał Pulchny Imaszczas w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rafał Pulchny Imaszczas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Pulchny Imaszczas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Pulchny Imaszczas w Kraków

Bardzo negatywnie wposminam czas pracy w tym miejscu. Kiepskie warunki finansowe, umowa zlecenie. Jak niżej obiecywana umowa o pracę nigdy nie została zrealizowana pomimo zapewnień "kierownictwa". Fajny zespół ale negatywna atmosfera w pracy którą stwarzał właściciel sklepu była nie do wytrzymania. Istnieją osoby które nie powinny "zarządzać" i tutaj właśnie to miało miejsce nie będę się wdawac w szczegóły ale dochodziło do wielu przykrych i nie potrzebnych sytuacji.

Weronika Nowy wpis

Możesz powiedzieć w jaki sposób właściciel stwarzał negatywną atmosferę? Podać jakiś przykład? Zależy mi na pracy bezstresowej

Pracownik 2 Nowy wpis
@Weronika

(usunięte przez administratora) polegający na bardzo umiejętnej manipulacji. Brak szacunku do pracownika i wrzask (dosłownie). Brak wyczucia i nietolerancja. Atmosfera w pracy zależna od humoru prezesa. Przenoszenie problemów firmowych oraz prywatnych na pracowników.

nowy Nowy wpis

Praca w drogerixie u Pana Rafała i jego partnerki to strata czasu. Pani Małgorzata jak sobie upatrzy jakaś osobę to będzie kontrolować i gnębić różnymi dziwnymi pomysłami. Pan Rafał na początku bardzo miły potem zaczyna pokazywać jaki to on nie jest Boss. Nie ma socjalu, potrzebnych narzędzi do pracy. Poprostu dzwonisz z własnego telefonu do jego kontrahentów. Liczy się tylko kasa, nie człowiek. Umowa zlecenie, słaba kasa. Nie polecam pracy w firmie rodziców Pana Rafała.

Mia Nowy wpis
@nowy

Ja też już tam nie pracuję, ale generalnie było naprawdę spoko. Nawet lepiej niż w obecnej pracy, ale teraz mam przynajmniej bliżej do domu :). Nie wiem o co chodzi z telefonem bo telefonów jest na magazynie chyba z 5 i nikt z nich nie korzysta, a na sklepach z tego co wiem też mają po telefonie. Pani Gosia faktycznie wymagająca, ale kontroluje i gnębi tych co nie pracują. Ja nie miała z tym problemu bo (usunięte przez administratora), ale to chyba w każdej pracy tego wymagają :) . Kontakt z Panem Rafałem miałam sporadyczny więc ciężko mi się wypowiadać w tej kwestii. Ogólnie polecam chociaż zarobki mogłyby być lepsze :p

gorąco nie polecam smieszne umowy oszukiwanie i wykorzystywanie pracownikow klamstwa

Viola

Czy obecnie jest rekrutacja do firmy Drogerix na stanowisko sprzedawca/kasjer? Chodzi mi konkretnie o os.Ogrodowe lub Stalowe (jednak niekoniecznie). Jakie są wymagania na to stanowisko? (względem wieku, doświadczenia zawodowego)Jak wygląda sprawa wynagrodzenia, rodzaju umowy i wymiaru czasu pracy itd). Z góry dziękuję za odpowiedz....

Jolanta
@Viola

Rzadko kiedy ktoś w ostatnim czasie się tutaj wypowiada więc wydaje mi się, że najlepszym wyjściem dla Ciebie będzie bezpośredni kontakt z firmą. Dopytasz się wtedy o wszystkie szczegóły i uzyskasz rzetelne informacje. Jeśli zdecydujesz się na taki krok to daj proszę później znać czego się dowiedziałaś.

Sprzedawca

W sumie to nie pamiętam dokładnie, ale rekrutowała mnie jedna z dziewczyn tam pracujących (kierowniczka), a nie pan Rafał, także było spoko :P

Jakieś takie podstawowe o reakcje na różne zapytana klientów i coś w stylu co bym zrobiła gdyby ,.....

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Beti

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Domi
@Beti

Generalnie na sklepach mamy stałą ekipę, ale cały czas dobiera szef kogoś nowego bo ta część internetowa rozwija się bardzo szybko. Trzeba by zadzwonić na infolinię i dopytać bo my na sklepach stacjonarnych nie nadążamy za zmianami na neci :) Co do samej pracy to atmosfera jest super , a pracy jest sporo szczególnie, że cały czas coś szefowa zmienia. Szefa prawie nie widujemy bo zajmuje się sklepem w internecie, ale jest fajny. Zarobki takie sobie , ale myślę, że nadrabia nam to wszystko atmosfera i od czasu do czasu szef wrzuci premię. Ogólnie spoko.

Jolanta
@Domi

Bardzo mnie cieszy, że dzielisz się opinią o pracy w Imaszczas. Zastanowiło mnie to, że zarobki w sklepach stacjonarnych Drogerix oceniasz jako takie sobie. Jak to rozumieć? Może porównasz je do miernika, jakim jest najniższa krajowa?

Chciałabym dopytać jak wyglądają pozostałe aspekty zatrudnienia w IMASZCZAS ( www.drogerix.pl ). Czy mogłabyś przybliżyć nam jak aktualnie wygląda kwestia rodzaju podpisywanej z pracownikami umowy w tej firmie? Taka informacja będzie ważna dla tych użytkowników forum, którzy rozważają złożenie tam dokumentów aplikacyjnych.

Adeline
@Marta

Umowa zlecenie. Ciężko się uprosić o umowę o pracę. Chyba, że komuś nie wstyd się prosić o nią średnio dwa razy w tygodniu..

@Marta

Ja miałam normalną umowę o pracę plus premia co miesiąc. TO już było chwilę temu , ale pracowałam tam 2 lata i spoko jak dla mnie.

Anita

Słyszałam sporo dobrego, podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Anita

Nie warto

@Anonim

warto :)

(usunięte przez administratora) "Szkolenie" to normalny dzień pracy w którym wykłada się towar i myje podłogi mimo iż, jeszcze nie ma jakiejkolwiek umowy! Na to szkolenie nie przychodzi sama Pani właściciel. Szkolicie się sami ze sobą :) A kiedy zapytacie o szkolenie z kasy, terminala to dostajecie odpowiedź, że teraz to nie potrzebne, mimo, że w ogłoszeniu było napisane, że szukają sprzedawcy to Wy tylko macie wykonywać prace porządkowe i wykładanie towaru. Łatwo znaleźć nowe osoby, które odwalą całą robotę pod pretekstem "szkolenia". Później rozmowy o umowie i godzinach pracy też są zupełnie inne niż to co było obiecane na początku. Żenada! Panie przy kasie myślą, że pozjadały wszystkie rozumy.. może wystarczy bo szkoda słów ;)

@Anonim

W sumie możliwe że to była kierowniczka A nie właścicielka. Dokładnie nie wiem ale to nie zmienia faktu sprawy.

@Marta, dziękuję za wyrażenie opinii o pracy w firmie IMASZCZAS www.drogerix.pl z Twojej oceny pracodawcy wynika, że jest to praca dosyć fizyczna, jednak zestawiając wszystkie za i przeciw, poleciłabyś pracę dla osób szukających zatrudnienia w tej branży? Czy mogłaś liczyć na wsparcie kierownictwa w sytuacjach trudniejszych, wymagających konsultacji z bardziej doświadczonym personelem?

Pracowałam tam jeszcze za czasów studenckich i jak dla mnie było super. Płaca taka sobie, ale atmosfera super. Momentami był zapieprz, ale w porównaniu do Maca, w którym pracowałam wcześniej to zdecydowanie lżej. Już nie wspomnę o żabce , w której dzień w dzień rozładowywałam palety z wodą i mam zryty kręgosłup. Wspominam te czasy bardzo miło :) Czasami tylko rozmowa z szefem była ciężka, ale generalnie był bardzo zabawny i fajny. Osobiście POLECAM , szczególnie dla studentek ! Co do umowy to faktycznie na początku była zlecenie, ale później dostałam normalną - chyba po 4 miesiącach.

Mała

Pracowałam tam przez wiele lat i atmosfera była super, a o tym wyzysku to założę, się że napisała złodziejka, która przyszła do pracy i nas okradła. NIE pozdrawiam cię!!!!

Ooxxx
@Mała

Czyzby Ewelinka to pisala ? Rowniez nie pozdrawiam

małami

Jednym słowem dramat .

praownik

Nie polecam - wyzysk, zła atmosfera, niegrzeczni właściciele, nieetyczny handel. Pracownicy pracują na umowę zlecenie chociaż praca jest regularna, długotrwała, pod kierunkiem pracodawcy, w określonych godzinach.Szkoda nerwów i czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Pulchny Imaszczas - Kraków

• Jak się pracuje w Rafał Pulchny Imaszczas?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Pulchny Imaszczas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rafał Pulchny Imaszczas?

Kandydaci do pracy w Rafał Pulchny Imaszczas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rafał Pulchny Imaszczas
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Os. Stalowe 9 lok. 30
    31-921 Kraków