seregni Printing Group

Sosnowiec

Opinie o seregni Printing Group

lolek 2014-09-17 21:58:38
Jeżeli chcesz być gnojony, wyzywany, upokarzany to przyjdź pracować do tej drukarni
Lola 2015-09-19 20:16:32
Niestety zgadzam się z poprzednią opinią.
Pracownik 2015-09-28 21:54:50
Znam tę firmę, jest w porządku. Pod warunkiem, że chcesz pracować i nie masz much w nosie.
księżyc 2016-08-13 01:55:43
potwierdzam niestety... szefowa tylko gnoić ludzi potrafi wielka dupna pani co wyżej sra ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma..
Szefowa (WDP) 2016-08-19 15:01:29
Musisz w jakiś sposób odreagować i usprawiedliwić samego siebie, bo wiesz, że zachowałeś się bardzo nieelegancko. Nikt Ci złego słowa nie powiedział i cackalismy się z Tobą, jak z jajkiem. Mam nadzieję, że już Ci ulżyło i czujesz się lepiej. Zawsze fajnie, jak można zdjąć z siebie odpowiedzialność, prawda?
Pozdrawiam Cię serdecznie - szefowa (wielka dupna pani).
księżyc 2016-10-30 02:03:00
Brednie brednie brednie. Potraktowano mnie jak śmiecia pomimo obietnic długiej współpracy ale takiej atmosfery która panuje w firmie żaden normalny człowiek nie wytrzyma. Na każdym kroku krytyka i patrzenie z góry na człowieka....
Zostaw swoją opinię o seregni Printing Group - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie seregni Printing Group