Plusdigital

Bydgoszcz

Opinie o Plusdigital

EnertainMe 2010-07-31 20:13:46
Firma tnie pracownika jak może i gdzie się da. Niby dostajesz prowizję od znalezionego i zaopiekowanego klienta (zgodnie z umową) a tutaj rozczarowanie. Nie ma kasy, więc lepiej zwolnić i powiedzieć, że orzecież nie jest się sprzedawcą. A co ja w takim razie robiłem, gadałem o babkach z klientami?

Nigdy nie ufaj tej firmie (alias Esigma).
Ojejku.pl 2011-02-09 14:34:28
Okazuje się, żę z tymi drukarkami lateksowymi to nie tak różowo jest, siadają głowice po przelaniu ok. pół litra tuszu i kupujesz nowe (w solwencie podobnie cenowo wyjdzie). Jakość gorsza od solwentu i nie mówiąc o tzw. zdzieraniu powierzchni chodzeniem.

Takie wydruki są tylko do salonów najlepiej za szybą, gdzie nikt nie dmucha i nie chucha, a nie daj Boże depce. Jak dodamy siadanie dysków i związane z tym przestoje czasami długimi tygodniami, możesz sobie spokojnie wyciąć miesiąc z życiorysu.
Zostaw swoją opinię o Plusdigital - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plusdigital