Opinie o Stena Recycling w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stena Recycling. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stena Recycling o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stena Recycling w Warszawa

Leon

Gdynia, 24-02-2023 roku Doznałem upokorzenia, zniesławienia, bezpodstawnych nielogicznych opinii i niewłaściwego zachowania, które wzbudziło poczucie lęku o własne bezpieczeństwo i poczucie wlasnej wartości. Przyczyniły się do tego 2 osoby... (usunięte przez administratora)- (usunięte przez administratora). Wystąpił także u niego przyrost formy na treścią - nagle USTNIE wypowiedział mi umowę a zatrudnia mnie inna firma! USTNIE stwierdził, że nie realizuje obowiązków powierzonych obowiązków na swoim stanowisku pracy i co gorsze nieprzestrzegam czasu pracy :( - mogliby co najwyżej nie przedluzac umowy po 2 kwietniu 2023 roku a nie urządzać sceny upokorzajace i uwlaczajace mojej godności jako pracownika na pełen etat. CZUJĘ SIĘ ZNIEWAŻONY i bardzo wprowadzony w błąd jako PRACOWNIK, ponieważ gdy zapytałem o co dokładnie chodzi: to człowiek ten nie potrafił logicznie powiedzieć: czego nie wykonywałem i czego nie realizowałem. NIE BYŁO ŻADNEJ SYTUACJI ABY NIE CHCIAŁ I NIE REALIZOWAŁ OBOWIĄZKÓW, miał ich aż nadto... Pierwsza to taka moja opinia o nie realizowaniu powierzanych zadań i obowiązków, która odbije się negatywnie na moim życiu zawodowym a zarazem na życiu prywatnym :( Panie (usunięte przez administratora) powinnieś najpierw skontaktować się z moim pracodawcą, jeśli miałeś wobec mojej osoby jakieś zamiary.... a dyrektor z przyrostem formy nad treścia i własnego ego myślał, że wypowiedzenie USTNE w moją stronę wystarczy - następnie: 1(usunięte przez administratora) Potraktował mnie w towarzystwie kierownik Anny Koma - dyscyplinarnie bez wypowiedzenia na piśmie od macierzystego pracodawcy, także jak (usunięte przez administratora)i bezwartościową osobę !!! Przestraszył swym (usunięte przez administratora)zachowaniem inne osoby w biurze ( 2 młode kobiet). Wczorajsze opinie i zachowanie (usunięte przez administratora)wzbudziło we mnie poczucie lęku o własne bezpieczeństwo, wolałem już zgłosić niedyspozycję w pracy Pani Kierownik i opuścić stanowisko pracy, poczułem się bardzo źle :( Pana toksyczne zachowanie(usunięte przez administratora) wymaga przeprosin, bo nie dopełnił Pan kilku formalności oraz znieważyl, że nie przestrzegam czasu pracy - odbije się to negatywnie na moim życiu zawodowy, jak i prywatnym. Nie przestrzeganie czasu pracy świadczy na pierwszy rzut, w oczach innych o: SPOZNIALSTWIE I WYCHODZENIU BEZ REALIZACJI OBOWIAZKOW sluzbowych - TO KŁAMSTWO w towarzystwie Pani (usunięte przez administratora)Komy :( Oczekuję przeprosin (usunięte przez administratora), lecz nie zapomnę tego co mnie bardzo upokarzającego i przykrego spotkało :(

@Leon

Jako pracownik mający do czynienia między innymi ze wspomnianym oddziałem firmy i jego kierownictwem mogę potwierdzić, że takie sytuacje to norma w oddziale. Zarząd firmy i HR mając wiedzę na temat tego co się dzieje dają przyzwolenie na takie zachowania. Dbałość firmy o pracownika, przyjazną atmosferę to deklaracje składane tylko na papierze. Dotyczy to całej polskiej spółki.

SR

Nie polecam pracy w tej firmie. Słabe zarządzanie. Niby szwedzka spółka ale PRLowska mentalność. Dyskryminacja, mobing, nierówne traktowanie, wyżywanie się na innych za swoje kompleksy, plotkartwo, obgadywanie. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) A przy tym wszystkim słaba płaca.

@Zofia

Zarząd ma wiedzę o tym co się dzieje. Jest to zamiatane pod dywan.

To w który dzień tygodnia się tu nie dostaje tego posiłku regeneracyjnego jeśli jest tak jak ktoś pisze i wychodzi ich 4 / 5 dni w tygodniu? I z kolei tak dla jasności jako specjalista ds. logistyki i tak nie mam co liczyć na posiłek prócz kawy i herbaty? Nie ma nawet karty żywieniowej czy cos?

seba

Posilki regeneracyjne daja od poniedzialku do piatku,soboty juz nie bo placa 100 procent

Było coś o zamiataniu pewnych spraw pod dywan, nie wiem do końca jaka była wtedy sytuacja ale interesuje mnie bieżąca. Co z atmosferą moi drodzy? Widziałem, że były kiedyś oferty na wózek i może bym się do niego przymierzył, pytanie tylko ile w tym roku zarobi wózkowy?

Seba Nowy wpis

Unas w Swarzędzu.to jak masz wypadek przy pracy to Dyrektor strzepiarki z kierownikiem produkcji każą pracownikowi żeby mówił lekarzowi że wypadek był w domu.STENA bez wypadków kłamstwo .0 premię nagród.tyllko w ogłoszeniach jak szukają pracownikow

Klara Nowy wpis

Widziałam, że na produkcji chociażby można sobie dorobić w soboty, ponieważ dają wtedy 100%. Zastanawiam się przy tym czy podczas pracy jako doradca klienta również istniałaby tego typu możliwość? Albo czy wychodzą jakieś nadgodziny?

Ktoś

VK, czy ty wiesz co to jest posiłek regeneracyjny? Komu i z jakiego powodu się należy? Uwierz mi, że jako Specjalista ds. logistyki nie chciałbyś wykonywać pracy na takim stanowisku na jakim należy się ten posiłek. To ciężka praca w warunkach, których ma twoje szczescie nie ma na ciepłym krzesełku przy biurku. Swoją drogą, kawa i herbata też ci się nie należy, a to że pracodawca ci ją zapewnia to jego dobra wola.

A czemu nie ma tego jeszcze jednego przy tej ostatniej nocce tak w ogóle? 5 / 5 ? nie pytaliście nigdy? Ciekawi mnie też jakie u was posiłki konkretniej teraz serwują i czy tylko jest jedna opcja do wyboru?

@Ktoś

Pracodawca zapewnia kawę i herbatę? :))) Kierownik nam powiedział, że pracownikom fizycznym się nie należy. Co zakład to inne zasady. Że środków czystości to tylko zleżały proszek dostajemy, bo nic innego się nie należy. I pierzemy w domu ciuchy robocze.

I to jest ustalone już na samej umowie ze pracownik sam to ogarnia? Nie ma przy tym jeszcze jakiegoś dodatkowego dofinansowania? I co potem z takim strojem roboczym się dzieje, po jakim czasie wymieniany jest na nowy?

seba Nowy wpis

Jestem pracownikiem Steny. Przysługują posiłki regeneracyjne. Mam pytanie, jak to jest że na pięć dni przepracowanych w tygodniu dostajemy cztery posiłki regeneracyjne. Dodam , że kierownicy dysponują posiłkami. Wychodzi na to,że nam podbierają. (usunięte przez administratora).

Ktoś

Pracowniku, to nie miejsce na takie pytania. Porozmawiaj z przełożonym lub dyrektorem zakładu. W tej firmie nikt nie gryzie. Nie zwolnią cię przecież za pytanie o posiłek regeneracyjny.

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca C+E oferowane przez firmę Stena Recycling? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Jaki dress code obowiązuje w Stena Recycling?

Cześć, z tego roku nie ma żadnej opinii jeszcze? Ogólnie widzę ze cos słabo tu z odpowiedziami i ciekawi mnie przyczyna? jest teraz widoczna oferta pracy dla pracownik ds. administracja. Piszą o umowie o prace na czas określony do dwóch lat. czemu nie decydują się od razu na te na stale? Kiedy będzie możliwa? i czy prócz podstawy możecie omówić tez premie? ile wynosi?

Re

Jak wygląda praca w oddziale Szczecin . Potrzebują operatora wózka widłowego . Na jakie wynagrodzenie można liczyć i czy jest możliwość pracy na koparce?

SR

Zofia
@SR

A nikt nie zgłasza tych wszystkich rzeczy, o których tu piszesz? Szefostwo albo zarząd mogłoby chcieć wiedzieć pewnie o takich sprawach, chyba że były już takie próby ze strony pracowników? Ciekawi mnie po prostu czy ktokolwiek reaguje na te zachowania... To jaka stawka w tym roku jest?

Haha
@SR

Popieram jak najbardziej opinie koleżanki wszystko się zgadza. Patorka zniszczył fajna firmę gdzie pozwalnial dyscyplinarnie lub ludzie sami pouciekali. A system premiowy niby jest jak się wchodzi w (usunięte przez administratora).dr. oddziału a jak coś mu się nie spodoba to premia zabrana za byle co. Nie polecam

@Zofia

Zarząd ma wiedzę o tym co się dzieje. Jest to zamiatane pod dywan.

BM
@Leon

Oesu. Właśnie przez takie osoby jak Leon powyżej potem ciężko o dobrego pracownika. Nie wpasowałeś się w klimat ? Trudno - ale nie obrzucaj syfem pracodawcy. W Stenie w Gdyni spędziłem najlepsze 3 lata swojego zawodowego życia i gdyby nie ta ekipa, to kto wie gdzie byłbym teraz. Przykro się czyta takie głupoty, widocznie materia odpadów nie jest dla każdego. Owszem, na oddziale jest co najmniej kilka mocnych charakterów ale o żadnych rękoczynach ani znęcaniu się psychicznym nie ma mowy... Proponuję pomyśleć najpierw nad własnym zachowaniem, zanim zaczniesz sypać zarzutami na quorum publicznym. Z takim nastawieniem polecam prace przy hodowli jedwabników, a nie w recyklingu. Basia

@BM

Czytaj ze zrozumieniem a nie używaj własnych nieadekwatnych swych domysłów. Nie masz pojęcia o pracy przy jedwabnikach, szparagach, w ogrodnictwe czy w hodowli. Żaden korpo... nie wytrzyma w ciężkiej pracy i więcej niż 8 godzin...

@Leon

Co masz ostatecznie na myśli? Domysły odnośnie czego? tych wspomnianych rękoczynów? z czego takie sugestie tutaj mogą wynikać?

BM
@Leon

Chłopie, Twoja odrealniona odpowiedź tylko świadczy o tym jakie bzdury wypisałeś powyżej. Powtarzam - przepracowałem w tym samym miejscu ponad trzy lata i ANI RAZU nie spotkałem się z taką sytuacją o której bajdurzysz, nie wspominając o (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora). Owszem - pracy jest dużo i bywa nerwowo ale Twoje personalne wycieczki są co najmniej żenujące.

Młody

Witam, chciałbym aplikować do tej firmy na operatora proszę o opinie czy warto, jakie są warunki i wogóle?

Czy w Stena Recycling są szkolenia zewnętrzne?

Mam pytanie jak wygląda tam praca mechanika parku maszyn ? Mechanicy dobrze zarabiają ? Atmosfera jest ok ? Dostałem propozycję pracy na stanowisku specjalisty. Czy te zarobki w ofercie są realne ? Oddział Bydgoszcz

@Nowy

Udało Ci się coś dowiedzieć? Masz w ogóle jakieś doświaczenie? Jak będziesz się wybierać na rozmowę, dasz znać jakie pytania zadawali?

@Nowy

Jeśli mówisz o specjaliście to nie na mechanika, a na nowe stanowisko do centralnego utr. Kasa jak najbardziej realna.

@Ktoś

A o jakiej kasie mowa na ten moment? Mąż też zainteresowany, a ma spore doświadczenie i fach w ręku. Da radę zarobić tak z 8 tys netto?

@Ktoś

I co konkretnie na tym nowym stanowisku miałoby się robić? Co ono wnosi i jak bardzo jest potrzebne? Jak praca na nim wygląda?

Jakie są mocne strony pracodawcy Stena Recycling?

Jola

Zadne

@Jola

Naprawdę nie ma nic pozytywnego?

Ciekawy/a

Stabilne i pewne zatrudnienie, wypłata na czas, możliwość wewnętrznego rozwoju, brak nudy. A inne? To zależy od stanowiska. Generalnie to tyle.

Doświadczony
@Ciekawy/a

Stabilne zatrudnienie? Chyba, że temu ze stolicy znowu się coś w głowie pojawi i zacznie zwalniać

@Doświadczony

Raczej jeśli chodzi o zwalnianie należałoby mieć co do tego jakieś słuszne powody, rozumiem że wcześniejsze uznajesz za błahe? Bo sugerujesz, że kiedyś do nich dochodziło to w czym był wtedy tak naprawdę problem?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Stena Recycling?

Lop

Na podstawie KPI, zależy od kierownika i jego widzi mi się. W najgorszym przypadku mając 90% nie dostajesz nic a nie 100 %stawki minus te 10 %. To jest farsa.

A

Jak sama nazwa wskazuje - jak uznają to dostaniesz, ale raczej nie... Generalnie to masz żyć nadzieją że dostaniesz, a później musisz być wyrozumiały że trudna sytuacja, że system źle KPI naliczył i nie można już nic zrobić. A hitem jest standard zmiany ustaleń w trakcie jazdy... Cieszysz się że coś wychodzi i wtedy dowiadujesz się, że aby dostać premie trzeba np zrobić 125%, a nie marne 100% normy..

Fachowiec

Uznaniowy- jesli uznają to dostaniesz, jesli nie to nie.

@Fachowiec

Ale na jakiej podstawie mogą uznać? Trzeba mieć dobrą frekwencję czy co?

Jaś
@Anna

Premia nie jest uznaniowa...są czyste i jasne zasady... są postawione konkretne cele (do osiągnięcia) + wyniki finansowe i wtedy nagroda

Doświadczony
@Jaś

Zasady są jasne, ale jak dyrektorek HR chce obciąć to i tak obetnie, bo kogoś nie lubi

Papierniczy

Zarzadzanie w tej firmie jest dziwne. Struktura taka, że nikt za bardzo nie wie za co odpowiada. Szefowie bez wiekszego doświadczenia odwalaja dziecinadę, roznice w zarobkach na stanowiskach, pensje przyznawane z klucza znajomosci, brak tabeli płac. Polityka personalna jest dziwna, Firma stabilna dzieki zaangazowaniu ludzi z placu. Pozdrowienia dla małego P.

Marzena

czy osoba tylko po zawodowce ale z doswiadczeniem w branzy ma szanse tutaj na dostanie pracy ? jak na to patrzy pracodawca?

@Marzena

Próbuj. Nic nie tracisz. Przekonaj pracodawcę, że brak wykształcenia nie jest wadą skoro masz doświadczenie.

@Ciekawy/a

nie ma niestety teraz żadnych rektrutacji więc nie mogę wysłać męża do nich, ciekawe czy to brak pracy czy po prostu nie ma za częstej rotacji w firmie przez co nie ma też ogłoszeń :/ ?

Tom
@Marzena

niech próbuje lokalnie w oddziale się dowiedzieć jak wygląda sytuacja, z doświadczeniem w tej specyficznej branży są szanse

@Marzena

Są rekrutacje w całej Polsce. Nie wiem czego szuka mąż, może oferty nie są w kręgu jego zainteresowań? Rotacja istotnie jest niewielka a wolne wakaty wynikają z rozwoju firmy, co raczej dobrze świadczy o pracodawcy.

@Ciekawy/a

dzięki za wyjaśnienie, fajnie że jednak nie ma rotacji i jak się zwiążesz z firmą to można liczyć na pracę na lata ... są rzeczywiscie jakieś ogłoszenia na stronie. btw, ktoś wie ile się czeka na zaproszenie na 1 rozmowe jak się już wyśle aplikacje ? oczywiście mówię o sytuacji że się spełnia oczekiwania pracodawcy ?

Kierownicy robia co chcą, pensje tysiace a zwykly szary pracownik ma pracowac nabijac im kase a(usunięte przez administratora)Oczy wam sie otworza jak zostaniecie bez ludzi.

A czy są w ogóle jacyś normalni kierownicy z całej Steny?

Bim bim

W SS jest

Raku

W stanie nie są normalni ludzie

Chlop
@Raku

Czy w Stena Recycling zatrudniani są obcokrajowcy?

EX

tylko przez agencję

Chlop

Tak

Niedoszły pracownik

Na początku lutego 2022 aplikowałem na stanowisko kierowcy w oddziale Szczecin. Podczas rozmowy z dyrektorem oddziału, który przedstawił mi warunki zatrudnienia. Uzgodniliśmy, że do końca tygodnia podejmę decyzję. Po rozmowie, która odbyła się w środę, zadzwoniłem w piątek do dyrektora, że jestem zdecydowany podjąć pracę. I tak zakończyła się rekrutacja. Dziwna sytuacja skoro spełniałem wymagania i zgodziłem się na przedstawione warunki płacowe i inne firma po tygodniu zamieszcza kolejne ogłoszenia na to samo stanowisko. Firma tylko marnuje czas potencjalnym pracownikom i zniechęca do siebie przed podjęciem zatrudnienia. Jeśli chodzi warunki płacowe na stanowisku kierowcy CE to podstawa wynosi 5000 brutto plus premia za wyniki oddziału dająca razem z podstawą jakieś 4500 netto za etat. Plus ewentualne nadgodziny i dyżuru weekendowe płacone zgodnie z KP. Nie polecam szkoda marnować swój czas. W chwili pisania tej opinii pojawiło się kolejne ogłoszenie na to samo stanowisko.

@Niedoszły pracownik

Czyli zgodziłeś się, do nich doszło to info i tak jakby przyklepali to, potem zero kontaktu i Cię olali? Co to za brak szacunku wgl, bo serio zero info zwrotnego już nie było?

@Teresa

U nich to standard. Zero odpowiedz zwrotnych, aplikowałem do biura, rozmowa wszystko spoko. Obiecali, że dadzą znać i oczywiście cisza. Ani maila ani telefonu. Szkoda czasu

@Kandydat

Słabo, a bardzo zależało Ci, żeby się dostać? Tak właściwie to czym jak już to Cię zachęcili?

W firmie Stena Recycling podobno płacą nawet 7400 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Account Manager? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Account Manager.

Dowcipniś

Hahahaha tyle to mogą Ci obiecać w prowizjach, których na oczy nie zobaczysz

@Dowcipniś

A za co są te prowizje?

Zostaw merytoryczną opinię o Stena Recycling - Warszawa

• Jak się pracuje w Stena Recycling?

Zobacz opinie na temat firmy Stena Recycling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stena Recycling?

Stena Recycling
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Grójecka 208
    02-390 Warszawa