Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Fak wam

Pseudokierownictwo to nawet do łopaty się nie nadają. Moje sugestie dla Raben Logistics Polska Sp. z o.o.: Szanujcie polakow. Jesteśmy w Polsce Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymiana kz na h6 i h10

Jak wygląda praca jako kierowca na solówce w gądkach?

hgh
@Marcin

Tak wyglada ze lepiej omijac prace jako szary kierowca. Lepiej szukaj pracy gdzie sie nie jezdzi pod rabenem

DZIAŁ TRANSPORTU GĄDKI

Witam, Jak dobrze, że już w tej firmie nie pracuję. Bardzo żałuję z perspektywy czasu, że podjąłem chęć współpracy. Sama firma może jest ciekawa no ale ludzie, przełożeni to jakaś masakra. Zaczynając od samej rozmowy rekrutacyjnej to proszę być bardzo uważnym o czym się rozmawia (chodzi mi o warunki zatrudnienia). Po pewnym czasie możesz usłyszeć słowa od osoby z którą miałeś / aś rozmowę rekrutacyjną (uwaga cytuję) „ ja tych słów nie pamiętam”. W moim przypadku tak też to było. Jeżeli dogadasz się w sprawie zatrudnienia (nie polecam) poproś o list intencyjny na @ warto mieć taką podkładkę i nikt w żywe oczy ci się nie wyprze co było ustalone na rozmowie rekrutacyjnej. W chodząc do tej firmy uważaj bo zostajesz sam na pełnym morzu. Stawiają cię za sterami i każą żeglować jak byś już tam przynajmniej jakiś czas pracował. Zero wsparcia, zero szkolenia, zero tolerancji dla nowego pracownika. Moja wypowiedź została skierowana do osób szukających pracy w tej firmie. Jest bardzo dużo w okolicy firm o podobnej branży gdzie może warto się zaczepić – ja osobiście nie polecam w szczególności dział transportu. Pozdrawiam NI

Iza

@Juzszefsamsobie, dziękuję za odpowiedź i sprecyzowanie omawianej kwestii. @Fistaszek, możesz nam przybliżyć, jak wygląda praca osób "funkcyjnych"? Znasz może ich warunki zatrudnienia oraz ogólne obowiązki w ciągu dnia? Jeżeli tak to zachęcam, abyś opisał, jak to wygląda. @Były pracownik, zadaję dużo szczegółowych pytań, ponieważ chcę, aby w wątku czytelnicy mieli rzetelne i uzasadnione informacje na temat pracy w firmie Raben Logistics Polska. Dlatego tak często poruszam kwestie ściśle związane z pracą w tej firmie.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Szefsamsobie

Co do social dofinansowan kart multisport czy nawet prezentów pieniężnych wszystko jest zależne od tego ile kasy na osobę w gospodarstwie domowym jeśli nie ujawnisz guzik dostaniesz a po co ?.. po to by pracodawca znał status społeczny twój i osób ci najblizszych.

Iza

@DonKichote, nie jestem pracownikiem firmy Raben Logistics Polska. Nie jestem również w żaden sposób powiązana z tą firmą. Zadaję pytania, ponieważ staram się pomóc osobom, które przeglądają ten wątek i rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie. @tranzyt, możesz dokładnie przedstawić, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie dla pracowników, którzy pracują na magazynie? Podziel się swoją opinią na ten temat. @Juzszefsamsobie, czy jesteś w stanie dokładnie przedstawić, jak wyglądają obowiązki, które należy wypełnić, aby móc ubiegać się o premię w danym miesiącu rozliczeniowym?

Juzszefsamsobie
@Iza

Dostajesz listę zaladunkowa na której jest spis przesyłek które masz załadować na dany rejon szukasz towaru i ładuje sz odbijając na skaner każda paletę każdy ten skan zalicza się do twoje frekwencji tyle w teorii a praktyka to już inna bajka opisana w poprzednim wpisie w małym stopniu oszukanygo systemu premiowane.

Iza

@Już nie klientka, spotkały Cię jakieś nieprzyjemności związane z firmą Raben Logistics Polska? Przedstawisz bardziej szczegółowo, czego one dotyczyły? @DonKichote, mam nadzieję, że ktoś z użytkowników, który ma informacje na ten temat, podzieli się nimi tutaj na forum. Ja chciałabym wiedzieć, dlaczego akurat praca w firmie Raben Logistics Polska Cie zainteresowała?

DonKichote
@Iza

Dlaczego chciałabyś wiedzieć ? Jesteś HR z Rabena ?

DonKichote

Chcę aplikować na koordynatora ds. kluczowych klientów w Pile. Czy ktoś może coś mi napisać na temat warunków pracy ? Warto ? Dużo tu opinii negatywnych dlatego proszę o szczere odpowiedzi, waham się bo nie wiem czy nie zmarnuje swojego czasu.

Już nie klientka

Masakra i żenada .Szef firmy posuwa się do wrzeszczenia na klienta . Zalecam pomoc lekarską .Żal pracowników. SZANUJCIE SIĘ PANOWIE I NIE DAJCIE (usunięte przez administratora). Z daleka od tej pseudo firmy.

Iza

@ktos, na czym polegają trudności z obecną współpracą, która kształtuje się na linii pracownik - kierownictwo? Są jakieś powody, dlaczego wyraziłeś taką opinię o tym aspekcie pracy w firmie Raben Logistics Polska? @kierman, informuje Cie, że opinie mogą zostać usunięte przez administratora portalu z uwagi na to, iż łamią regulamin, który obowiązuje nas wszystkich. Warto, więc przed dodaniem wpisu zapoznać się z jego brzmieniem, aby na przyszłość uniknąć takiej sytuacji https://www.gowork.pl/regulamin

marinka

oddział SOSNOWIEC to inaczej ŚMIECHOLANDIA.Profesionalizm zapomniał o ich istnieniu.

marchew

kierman to jest grupa trzymająca władze w tym oddziale.

kierman

i po co usuwasz te opinie jak i tak wszyscy wiedzą o co chodzi?Prawda boli!!!!

kierman

Oddział Sosnowiec (usunięte przez administratora) przewoźników robią co chcą, dyktują warunki dyspozytorom i kierownictwu masakra!!!!!

Iza

@Tranzyt, czy braki kadrowe wynikają z tego, że brakuje osób zainteresowanych pracą w firmie Raben Logistics Polska, czy raczej jest to wynikiem tego, iż firma nie posiada środków na obsadzenie nowych stanowisk? Jakie konkretnie warunki należy spełnić, aby móc ubiegać się o otrzymanie premii? Opisz szczegółowo, jak wyglądają te kwestie.

ktos
@Iza

pracownicy sami odchodza bo z obecnym kierownictwem nie da sie wspolpracowac

Tranzyt

Witam warto poruszyć temat braków kadrowych i przeladowywania magazynu towarem nie ma żadnej drogi przejazdu towar się niszczy ponieważ magazyn nie jest w stanie tyle zmieścić przy takim zawaleniu premia nie do zrobienia

Iza

@Kolo, jesteś w stanie jakoś uzasadnić swoją wypowiedź na temat pracy w firmie Raben Logistics Polska w podanej przez Ciebie miejscowości? Dlaczego zdecydowałeś się na tak negatywną opinię, czy wpłynęły na to jakieś doświadczenia, które możesz opisać w tym temacie? @Łiłaczinio, kwota, którą podałeś w komentarzu jest to kwota brutto czy netto? Również dodaj, czy jest to wynagrodzenie wraz z ewentualnymi bonusami, czy dodatkowego wynagrodzenia nie wliczałeś w swoje informacje, które podałeś? @T, dlaczego zdecydowałeś się na odejście z firmy Raben Logistics Polska? Patrząc z biegiem czasu, jak ocenisz tego pracodawcę na tle innych podobnych przedsiębiorstw? Opisz doświadczenia z tym związane.

RobaczywerobakowoRabanRabin

2700 brutto + 10% premii na 3 miesięcznym okresie próbnym gdzie zapier.... jak stary pracownik z tym, że on na większej stawce, do tego nabijasz skanerem punkty na jego konto. Ładowanie wahadeł już w drugim tyg pracy. Pojazdy zdezelowane, opony gładkie jak w F1. BHP w tym zakładzie nie istnieje. Jak można jechać wózkiem z uniesionymi widłami 3 metry nad ziemią z paletą euro na której są (usunięte przez administratora) owo poukładane towary, wystające grubo ponad obrys, które się chwieją i w każdej chwili mogą spać na głowę ludziom, których kręci się po magazynie masa? Można i jest to codzienność bo przejazd dla wózków jest na styk, wszystko pozastawiane towarem. Operator wózka widłowego musi oprócz załadunku i rozładunku oczywiście sprzątać z ziemi towar rozwalony przez innych, zamiatać przed magazynem jak znajdzie się chwila wolnego czasu :D. Są sytuacje, że przyjeżdża samochód z towarami dla np. Biedry. Kierowca miał awaryjne hamowanie, towar się poprzesuwał to zgadnijcie kto to musi ogarniać :)? Skąd brać na to czas jak ledwo co rozładujesz samochód to już kolejka kierowców się podstawia. Nie skończysz jednego robić już dostajesz kolejne i kolejne polecenie. Starsi pracownicy jedzą jeżdżąc wózkami bo już tak się przyzwyczaili. Tempo Tempo i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu. Omijać szerokim łukiem.

T
@RobaczywerobakowoRabanRabin

Pracowałem w Rabenie 15 lat wcześniej i z Twojego opisu wynika że niewiele się zmieniło hehe.

tranzyt

Jeśli firma dokona zmian na stanowisku kierownika i jego zastępców na tranzycie hala 5,7 to może będzie lepiej, fałsz obłuda cwaniactwo

Iza

@kaczmarek89, napisałeś, że nie dawno rozpocząłeś pracę w firmie Raben Logistics Polska. Czy po kilku dniach masz już jakieś pierwsze przemyślenia na temat tej pracy? Czy zostałeś dobrze przyjęty przez obecnych pracowników? Czy uważasz, że rozmowa kwalifikacyjna dała Ci pełny obraz tej firmy i obowiązków na Twoim stanowisku?

Kaczmarek89
@Iza

Powiem tak przez obecnych pracowników zostałem dobrze przyjęty, chociaż nadal jestem uczniem ale potrafią dobrze wytłumaczyć wszystko, czas bardzo szybko leci,robota nie jest męcząca, rozmowa kwalifikacyjną dała pełny obraz firmy i obowiązków,na rozmowie kwalifikacyjnej byłem z dwie godziny,do tego też było szkolenie bhp i szkolenia z wózków gdzie w innych firmach jest takie żeby było więc plus za to,ogólnie jestem zadowolony z pracy w robienie chociaż też bałem się tych opini nie wiem jak jest na innych halach ale na 7 jest ok,kierownik też bardzo wporzadku

Łiłaczinio
@Kaczmarek89

Tak jak kolega mówi sama praca nie jest zła ale podejście już słabe dlaczego brak modernizacji wózków niby jest serwis w firmie ale oni mają związane ręce (koszty) tak że masz normę i co? wózki czy tak zwane skutery są w opłakanym stanie a nowych nie widać hyyy no może 2 na rok i na halę ale to kropla w morzu jak zrobić normę nie da się takim sprzetem po drugie normy były ustawiane przez firmę chyba ze 3 lata temu brak jakiś rocznych analiz przecież zmienią się klienci zmienia się też sama struktura w firmie a oni ustalili 3 lata temu i wio koniec może ci się uda zrobić normę i zarobić bo bez tego liche wypłaty za dojazdy nie dopłacają nie ma dowozów do firmy tak że jak się komuś podoba praca za 2500 zł oczywiście bez normy no i doliczyć dojazd czyli to już kto gdzie mieszka mi wychodziło koło 2100zl na życie dziękuję nasram

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.