Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Kkkkkkk

Niech ta firma zakupi więcej termometrów lub kamerę termowizyjną bo z tym jednym nędznym termometrem przy portierni to daleko nie ujedziecie. Gromadzenie się tylu ludzi przed firmą tak blisko siebie jest niezgodne z zaleceniami rządu. Pozarazacie ludzi ta zarazą. Zróbcie coś bo sanepid się tym zajmie.

Polak

Witam czy może ktoś napisać jak wygląda praca kierowcy C lub CE pod spedycja Roben jak wygląda załadunek i rozładunek towaru na jakie wynagrodzenie można liczyc

Karollo

Witam Jak wyglada praca w dziale IT i zarobki ? Widziałem ze jest ogłoszenie na programistę integratora EDI Marek

Barbara

Witam, a jak wygląda praca w obsłudze klienta? Jak wyglądają zarobki?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kacper

Ile jest oddziałów w firmie?

Były

Witajcie, w dniu dzisiejszym zakończyłem prace w firmie Raben. Po 13 latach pracy w tej firmie nikt z kierownictwa nie pofatygował się żeby ze mną porozmawiać i zapytać dlaczego odchodzę? Typowa ignorancja firmy która nieustannie szuka ludzi do pracy. Pracownicy z doświadczeniem są poszukiwani i w innych firmach robi się wszystko żeby takich ludzi zatrzymać ale Raben jest wyjątkiem.Dziekuje do zobaczenia .

małpka
@Były

Że co ? Pracuje parę lat i nikt ostatnio się nie zwalniał. Chyba że jakiś młody który nie przepracował miesiąca !?

Witam Czy powie mi ktoś jak wygląda praca na stanowisku Dyspozytora Transportu? Jakie warunki pracy w Kielcach?

Praca w Raben Polska oddział Gądki w moim przypadku trwała krótko, bo około 3 - 4 miesiące. (usunięte przez administratora) Byłem zbyt szczery, poprosiłem o rekomendację kierownika hali do kursu refundowanego z unii. Podobno jadłem też zbyt dużo owoców. zapewne to były główne powody zwolnienia. Może bali się, że chce ich wykorzystać, więc nie mogli na to pozwolić... nie mnie oceniać. fakt jest taki, że przez te kilka miesięcy pracowałem pomiędzy 10 - 12 godzin dziennie, i to nie ja decydowałem kiedy kończę pracę. nigdy bym tam nie wrócił. N(usunięte przez administratora)ale w innej branży i z innymi ludźmi dookoła(usunięte przez administratora)

Oferują 4500 brutto, a na rozmowie 3800.. Dobre podejście do zainteresowanych pracą magazyniera na samym starcie..

Już nie pracujący
@Gość

Nie polecam tej firmy, dają 3800 to tyle co pracownicy że stażem 15 lat, firma jest w desperacji i przyjmuje obcokrajowców bo Polacy gardzą tą firmą , firma stwarza pozory na zewnątrz ale w środku to jeden wielki (usunięte przez administratora)

Mam pytanie. Pod barwami firmy jeżdżą Magnumy z zeszłej epoki. Czy jazda nie zagraża życiu ?

Anonim.

Nie polecam nikomu tej firmy .... Kierownictwo bez kiltury(oddział kielce) towar dozwolony na magazynie . Ale co się dziwić jak jeździ po 50 mp na naczepie ale niektórym wciąż mało jest ...

DZIAŁ TRANSPORTU

Witam, Kilka zdań do osób, które wahają się nad decyzją zmiany pracy na firmę RABEN (oddział Gadki). Zacznę od tego, że podjęcie pracy w tej firmie jest bardzo ryzykowne. Firma zatrudnia osobę do pracy i pozostawia ją na pastwę losu. Zero wsparcia w procesie wdrożenia nowego pracownika. Po tygodniu jak cię posadzą przy komputerze wymagają od ciebie tyle ile od pracownika z dużym stażem w tej firmie. Fatalna atmosfera nikt z kolegów / koleżanek nie ma czasu na spokojne wdrożenie, wytłumaczenie podstawowych zasad. Pracownik przychodzi na 8 godzin i praktycznie się wyłącza, myśli tak jak mu każą. Dodatkowo praca w tzw. otwartym biurze sprawia, że czujesz się jak małpa w zoo. Szczególnie jak widzisz „panią herbatkę” dokładającą banany do koszy z owocami. Rozmowa rekrutacyjna opiera się na samych kłamstwach. Umawiasz się na wynagrodzenie po okresie próbnym i myślisz, że będziesz bogatym człowiekiem. Po upływie okresu próbnego dowiadujesz się, że takich ustaleń już nikt nie pamięta. Nie chcą wysłać ustaleń z rozmowy na @ w celu potwierdzenia. Obecnie nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Firma może fajnie wygląda ale ludzie (przełożeni) to porażka. Dziś jesteś za chwilę cie nie ma, a oni cię traktują przedmiotowo. Jesteś tylko numerem na liście płac i nikt się tobą nie przejmuje. Firma kłamie, (usunięte przez administratora) wyzyskuje. Atmosfera fatalna.

@DZIAŁ TRANSPORTU

Sama prawda

Andrzej T
@DZIAŁ TRANSPORTU

Widzę, że nie tylko ja zauważyłem bardzo słaby poziom rekrutacji w tej firmie. Zapraszają na rozmowę obiecują złote góry i na tym się kończy. Brak informacji zwrotnej mimo wcześniejszych zapewnieni pani z HR. Poprosiłem o list intencyjny na @ to wielkie zdziwienie. Dział Transportu - dzięki za informację.

adam

Hej ile zarabia się magazynier ? Magazynier /operator wysokiego składowania ? czym się różnią te funkcje bo opis mają prawie identyczny czy to jedno to samo tylko szukają jeleni warto składać CV pozdrawiam czekam na odpowiedzi

już nie pracujący
@adam

być może zaczniesz od pensji 3600 brutto ale: tytuł magazyniera musisz sobie wypracować umiejętnościami które być może nabędziesz w firmie, na początek dostaniesz funkcję pracownik magazynowy dopiero jak zasłużysz w oczach kierowników to awansujesz na starszy pracownik magazynowy i może potem dostaniesz funkcję magazynier ale na to nie licz bo to wiąże się z podwyżką a to firma daje bardzo bardzo niechętnie. Jeśli będziesz miał rozmowę z kimś z działu hr to dobra rada - NIE WIEŻ WE WSZYSTKO CO POWIEDZĄ BO ŻECZYWISTOŚĆ KTÓRĄ PRZEDSTAWIĄ JEST ZUPEŁNIE INNA NIŻ NA MAGAZYNIE - TO JEDEN WIELKI KIT I NIEPRAWDA.

Sławomir
@już nie pracujący

Napisałeś o poziomie wynagrodzenia, które oferowane jest osobie pracującej na magazynie. Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać jeszcze jedną informację? Chciałbym dowiedzieć się, czy można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe. Mam nadzieję, że tak.

Tygiel

Osoba z hr która mnie rekrutowała bardo słaba, pytania banalne, jakby nie czytała mojego CV, ton olewający. Szkoda było czasu, podziękowałem. Byłem na rozmowie w Straszynie na dział HR.

Master

Raben to kombinatorstwo o ktorym centrala nie wie albo woli nie wiedziec na wyzszych stołkach. Kto z kim sie wita, dzieli nie mnozy moze ma sie dobrze. Wielu wykonczyli. Bajki na poczatku a potem cykl zycia produktu.

Robaczek

Raben Gadki. Pracowałem tam ponad 9 lat. W sumie to nie była praca ale ciągła gonitwa za normą. Z góry odpowiadam, tak wyrabiałem normę, czy uczciwie.... Hmmm... Uczciwie się nie da. Możesz zapieprzac cały dzień uczciwie i nie wyrobisz. Współpracownicy utopią cię w łyżce wody jeśli tylko mogą. Kierownicy a raczej 90% z nich zgniecie cię jak robaka z uśmiechem na twarzy a pozostałe 10% też cię zgniecie ale ze strachu że jeśli tego nie zrobią, ktos wyżej zgniecie ich.

Tranzyt

Koleżanki i koledzy może podzielimy się opinią podwyżkach po których zarabiamy mniej niż wcześniej?

@Tranzyt

Zarobki po podwyżkach przyznanych przez firmę Raben Logistics Polska są mniejsze niż wcześniej? Jak to możliwe? Zastanawia mnie, czy nie popełniłeś błędu w swojej wypowiedzi, ponieważ jest to dla mnie niezrozumiałe, gdyż przeważnie w przypadku otrzymania podwyżki zarabiamy więcej niż wcześniej. Proszę o wyjaśnienie.

@Paweł

Podwyżki w kwotach brutto owszem były i nie ma błędu gdyż obcięto tak mocno system premiowy że dawniej można było wyrobić 33% od podstawy to wychodziło jakieś 700-1000 zł zależy od wysokości podstawy teraz maksymalna premia wynosi 450zl brutto więc co najmniej 300-400zl mniej się zarabia robiąc pełna wydajność 120%

@Tranzyt

Dziękuję z wyjaśnienie. Faktycznie masz rację, że zmiany, które opisałeś, nie do końca są korzystne dla zatrudnionych pracowników. Wiesz może, jak wygląda wynagrodzenie dla pracownika, który dopiero rozpoczyna karierę zawodową w firmie Raben Logistics Polska? Jest ono mniejsze niż pozostałych osób?

Sławomir

Widzę, że zdenerwowały Cię obcięte premie. Czy firma oferuje także jakieś inne dodatki, które mogłyby zrekompensować te zmiany?

już nie pracujący
@Tranzyt

Raben zarabia pieniądze ale nie chce dzielić się nimi z pracownikami lepiej kupić nowe służbówki robić dobre wrażenie na zewnątrz firmy umytymi naczepami. To pracownicy magazynowi wyrabiają zysk , to oni codziennie zmagają się z trudnościami pracy na magazynie. Dlaczego właściciel pan Ewald Raben nie spotka się z pracownikami i nie posłucha z pierwszej ręki co wyprawia się na magazynach???jakie są zarobki, jakie są nastroje, jaka jest opinia o pracodawcy

???
@Tranzyt

A czy wyrobisz Premie Wydajnościowa ??

Mózg

Witam. Czy Raben zapewnia dojazd do pracy? Wiem, że niektóre firmy z okolic zapewniają, a są dużo mniejsze niż Raben.

@Mózg

NIE RABEN NIE ORGANIZUJE DOJAZDÓW DO PRACY

Maciej
@jeszcze pracujący

Przepraszam, że zapytam, ale zaciekawiła mnie Twoja nazwa użytkownika. Czy zamierzasz może odejść z firmy Raben Logistics Polska? Przynajmniej tak mogę sądzić po nazwie, jaką zdecydowałeś się dodać w wątku dotyczącym tej firmy. Czy dobrze to zinterpretowałem? Wyjaśnij, proszę, jak jest w rzeczywistości.

Jes cze pracujący
@Maciej

Mój nick nie jest przypadkowy, zamierzam odejść z Raben

Dorota
@Jes cze pracujący

Ja w takim razie chciałabym się dowiedzieć, dlaczego masz w planach odejście z Raben Logistics. Czy chodzi o to, iż zarobki są tam dla Ciebie niewystarczające, czy może o to, iż w niewłaściwy sposób traktują tam pracowników? Byłabym Ci bardzo wdzięczna za udzielenie mi odpowiedzi.

@Dorota

1.za tą samą pracę gdzie indziej dostanę więcej i nie ma normy 2.jesteśmy traktowani bardzo z góry i nasz głos nie jest słyszany ani szanowany

@Dorota

moje zarobki nie są odpowiednie do umiejętności po za tym pracownik rozpoczynający przygodę w rabenie ma o 100 zł mniej niż ja po latach pracy co do traktowania pracowników to jest to dalekie od ideału

Dorota
@jeszcze pracujący

Możesz powiedzieć o jakich stawkach mówimy? Czy poza podstawą wynagrodzenia firma Raben Logistics Polska Sp. z o.o. oferuje swoim pracownikom możliwość zdobycia premii bądź inne benefity? Ciekawi mnie również informacja na temat tego jak traktowani są pracownicy - mówisz, że jest to dalekie od ideału. Możesz sprecyzować tą wypowiedź?

Tranzyt

Od pewnego czasu firma zaczyna coraz bardziej tracić w oczach pracowników na magazynie. Zaniżony socjal ponad dwukrotnie w porównaniu do zeszłego roku. Wymagania wciąż rosną jednak nic innego się nie zmienia jeszcze teraz testują chipy żeby rozliczać pracownika z każdego najmniejszego postoju

jeszcze pracujący

Pytacie o pracę a raczej warunki pracy w Rabenie: 1. pojęcie operator wózka widłowego teoretycznie istnieje tylko na hali 5, w większości są to skutery i wózki wysokiego składu. 2. raben w gadkach istnieje tylko dzięki pracownikom z ukrainy którzy są tu w zdecydowanej większości ponieważ zatrudnienie Polaków jest bardzo niskie a można powiedzieć praktycznie nie istnieje, ludzie nie chcą tu pracować bo opinia o firmie jest bardzo zła 3. pracownicy z polski którzy zatrudniają się tutaj pracują krótki okres czasu ponieważ szybko się zwalniają i przechodzą do konkurencji 4.firma chce wypłacać premie którą musisz sam wypracować ale jest to tylko fikcja 5. czas na wdrożenie nowych ludzi jest bardzo ograniczony ponieważ nie ma na to czasu, ciągła gonitwa bo jest norma 6. jeśli nie posiadasz uprawnień na wózki firma je zrobi ale daleko odbiega to od profesjonalizmu ponieważ trwa to razem z pseudoegzaminem niewiele ponad 1 godzine ( zaznaczam że nie jest to egzamin udt - na to firma też nie ma czasu ) 7. ciągłu brak podstawowych narzędzi pracy - folii, taśmy klejącej, baterii do skanerów 8. zasady bhp to jest fikcja - ciągle je łamiemy ponieważ jest norma 9. kierownictwo - niewiele można o nich powiedzieć dobrego 10. kierownictwo wyższego szczebla - też się zwalnia i idzie do konkurencji a to chyba o czymś świadczy To tylko niektóre wątki pracy w rabenie, sami musicie podjąć decyzję czy tu aplikować ale pomyślcie czy pracownik ze stażem ponad 15 lat nie powinien zarabiać więcej niż skromne 3700 brutto

Pracujący też jeszcze
@jeszcze pracujący

Tak to niestety jest prawda.Normy są tak zawyżone że połowa pracowników wyrabia 90% a ci o mają co miesiąc po 130% to tak oszukują .Co do BHP to jest tylko z nazwy bo w ogóle tam nie istnieje.Sprzet na którym pracujemy to jest jakaś kpina nie wiem kto podbija sprawność wózków

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.