DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

Apeluje do dyrekcji Dafa aby 10 % z naszych premii rocznych , które w uczciwy sposób zarobiliśmy i nam sie należą przekazac na pomoc humanitarną dla Ukrainy .Myślę że reszta pracowników nie będzie miała nic przeciwko.Kto jest za niech lajkuje

Jak tam brygadziści? Jak wkoncu z tą premią u was? ;)

Adibaba

Przecież biedaki nie wszyscy dostali ????????.Tylko kierownik i dyrektor wiedzą że wszyscy .

Grzegorz
@Adibaba

To premie są tylko dla wybrańców? I co ile są dawane w ogóle? Mówisz o rocznych premiach?

Feli

Tak jest koniec wykorzystywanis i kłamstw prezesa i kierowników.Jak sami o siebie nie powalczymy to nikt tego nie zrobi bo wszyscy mają nas gdzies..Na kazdym kroku kłamstwa dyskryminacja i olewanie naszych osób Dosc tego

@Feli

Widze, że cenzura działa????

Feli

Ale czego tu się bać prawdy?Brak szanowania pracownika , kłamstw, Ale spoko auta sie wymieni z naszych premii rocznych w marcu i wszyscy będą zadowoleni

Kate

Wiadomo od początku ze premii mialo nie być i nigdy nie będzie.Firma specjalnie generuje koszty aby przewyższyły zyski A głupie barany niech żyją nadzieją że dostaną premię.Tylko kłamstwa kłamstwa mydlenie oczu (usunięte przez administratora) i dyskryminacja.Wszyscy róbcie jak woły a biuro wasze nalezne premie ma w swoich portfelach .Moze nadgodzinki????

Ryba
@Kate

Masz racje Najgorsze jest to że ani żaden kierownik ani dyrektor nie stoii po stronie pracownika .Jak sie żaden nie pomyli to prawdy nie powie.Wsxystko jest wina pracowników.No chociaż podlizuchy mają dobrze i wyższe pensje i lepsze traktowanie.No po co pracownikowa jakiekolwiek profity z pracy jak lepiej zabrać wszystko aby mogli sie kierownicy z dyrektorem prezesowi podlizac.Kompetencje zerowe ale przeciez to wina pracownika.Planowania brak ale to wina pracownika.Titanic tonie juz coraz bardziej ale to pracownik winny.Dziwne ze nikt tego nie widzi albo moze nie chce widziec.Dokąd sie nie zmieni kadry zarządzającej to niestety będzie coraz gorzej

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAFA Polska sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy?

Od dziś kończę z nadgodzinami. Koniec z pilnymi wysyłkami, koniec z normami. Od dziś mnie norma nie obowiązuje. Zaczynam pracować swoim tempem. Koniec martwienia się o to co mam robić w tym (usunięte przez administratora), nie dostaje pracy to siedzę na (usunięte przez administratora) Koniec wykonywania obowiązków za kierownika, ktory nic nie ogarnia. Czas przestać się przejmować. Jesteśmy wszyscy waflami (ja też). Dajemy się tak robić w jajo. Oni na górze z nas sie śmieją w żywe oczy i jeszcze chcą podkręcić śruby, może coś jeszcze z nas wycisną.

Właśnie zastanawiam się...

Ale to Ty dzwonisz

Brodaty Zbir

Jak widzisz Szary pracownicy z Dafa lubią jak ich się robi w wała. Torben mistrzu opowiadaniu bajek o premiach na które wszyscy liczyli wyrabiając plany( tylko lepiej się przygotuj organizując kolejne zebranie bo kiepsko Ci wyszło, ale może to była wina tłumacza bo kiepsko tłumaczył na zadawane do Ciebie pytania i jak się potem okazało,że wszystkiemu były winne słynne kanapki i woda :) został jeszcze cukier, mleko i owoce,ale rozumiem , że zostawiłeś to na kolejne kwartały i premię roczną ) żenada bo to chyba z naszego super socjalu jest opłacane ale nie martw się mając takich imbecyli pod sobą głodnych nadgodzin i nie potrafiących się zjednoczyć i nie potrafiących walczyć o swoje prawa możesz dalej bajki wciskać a oni i tak będą zadowoleni. W końcu żyjemy w Polsce a nie w Danii

Ewcia
@Brodaty Zbir

Racja nic dodac nic ująć.Ale to się nie zmieni ciemnota wsród pracowników jest za duża i ludzię łykają bajki .Zresztą co na zebraniu tłumaczenie (usunięte przez administratora) .Nie wiem kto mu to pisał ale kłamstwa .Nic prawdziwego nie bylo.No ale cóż ludzie z myśleniem epoka paleoit

Zbychu z morawicy

Bo to prawda

Ann

Bo prawda

Czy pracownicy w DAFA Polska sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ann

Bo tak jest

pff

kierownik w czarych do wymiany , to samo rekruterka od pracownikow - brak wiedzy doswiadczenia i umiejetnosci . Jak po rozmowie ustalisz warunki , pokaza tobie miejsce pracy i powiedza ze sie odezwa to bedziesz wiedzial - calosc trwa 2-3 min

Jak tam po podwyżkach? Zadowoleni wszyscy?

Rak

Większosc zadowolono skoro m8mo obnizek zapierdzielają nadgodziny

Jak to jest? Dostałem podwyżkę i zarabiam mniej niż przed. Jak to jest? Wszystko jest pilne do zrobienia, a potem leży trzy tygodnie na hali. Po co my to robimy? Po co hala jest zawalona towarem, który wyjeżdża za dwa miesiące a my jeszcze nie zrobiliśmy zleceń z maja...

Bartek
@1234

Powinienes sie juz przyzwyczaic że planowania nie ma i nie było.Juz tu nikt w niczym się nie łapie.Titanic tonie coraz szybciej Tu tyljo zabierają a nie dają.Masz przykład premii której nie bylo i nie będzie Tak w konia ludzi robią.Myślą ze ktos jest głupi i nie wie że jest cos takiego jak załozony budzet i bizness plan z którego się rozliczają.Na nic nie licz.Jeszcze chwila i kanapki zabiorą

Szary

Zadowoleni z tego, że nas w wała zrobili. Z tego, że zarabiamy mniej. Z tego, że jest chaos na produkcji a góra nie ogarnia systemu wprowadzonego już dawno temu. Niektórzy pracownicy lepiej ogarneli to wszystko niż "elyta" na górze. Nic nie potrafią ogarnąć i zorganizować. Zadowoleni, że jesteśmy jedną rodziną i zamiast na podwyżki/premie zafundowaliśmy zakładowi maszyny. Tak to z naszej kasy to wszystko. Teraz tylko się zwolnić i zatrudnić się przez agencję, bo oni pdzynajmniej mają premię.

@Szary

No i co to wszystko pomogło.Płacz ludzi ze nie ma premii nie ma podwyżek i co? Zero honoru zasuwają nadgodziny ile wlezie i na premie biura pracują Dramat

Brodaty Zbir
@Szary

Jak widzisz Szary pracownicy z Dafa lubią jak ich się robi w wała. Torben mistrzu opowiadaniu bajek o premiach na które wszyscy liczyli wyrabiając plany( tylko lepiej się przygotuj organizując kolejne zebranie bo kiepsko Ci wyszło, ale może to była wina tłumacza bo kiepsko tłumaczył na zadawane do Ciebie pytania i jak się potem okazało,że wszystkiemu były winne słynne kanapki i woda :) został jeszcze cukier, mleko i owoce,ale rozumiem , że zostawiłeś to na kolejne kwartały i premię roczną ) żenada bo to chyba z naszego super socjalu jest opłacane ) ale nie martw się mając takich imbecyli pod sobą głodnych nadgodzin i nie potrafiących się zjednoczyć i nie potrafiących walczyć o swoje prawa możesz dalej bajki wciskać a oni i tak będą zadowoleni. W końcu żyjemy w Polsce a nie w Danii

Przyszły ?

Dzień dobry . Mam kilka pytań. Ile osób jest zatrudnionych w firmie ( w tym pracowników ze wschodu ) Czy w firmie jest Związek Zawodowy lub Związki Zawodowe , jeżeli tak to jakie i ilu mają członków - tak w przybliżeniu ) ? Czy w firmie jest i działa Społeczny Inspektor Pracy ? Czy Pracodawca wspiera załogę z funduszu socjalnego i w jaki sposób ? Na jakich zasadach działa coroczna regulacja płac pracowników ? Czy funkcjonuje system wdrażania nowych pomysłów i jak jest rozliczany , jeżeli w ogóle funkcjonuje ? Pozdrawiam

żbik
@Przyszły ?

Witaj Przyszły. Postaram Ci odpowiedzieć na Twoje pytania. Pracowników ze wschodu jak na razie nie ma natomiast duża grupa jest zatrudniona przez agencję. Nie istnieją żadne Związki Zawodowe nie ma też Inspektoratu Pracy. Może gdyby istniały Związki Zawodowe panował by porządek ,a pracownik byłby traktowany jak człowiek a nie maszyna do wyrobienia planu. Socjal nic szczególnego daleko nam do socjalu jaki mają w Danii czyli nasi pracodawcy. Ogólne poczytaj sobie opinie które w większości są prawdziwe i dają tak niskie noty tej firmie.

Przyszły
@żbik

Witaj Żbik. Dzięki za informację . Związki zawodowe to zbiór ludzi , a skoro nie ma w tym zakładzie związków tzn. że pracują tam sami ludzie którzy z braku pieniędzy i podstawowej wiedzy z kodeksu pracy godzą się na wyzysk. No i niestety na pewno jest kilku sprzedawczyków którzy za byle wynagrodzenie , albo za uścisk dłoni prezesa i jego uśmiech sprzedają swoich kolegów i koleżanki. Tak jest w wielu zakładach w Polsce ja nazywam to od 2000r kulturą strachu.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w DAFA Polska sp. z o.o.?

Robol

Są tylko dwie możliwości awansu : 1- to śmierdzieć , obgadywać, śmiać się z ludzi , bać własnego cienia (a powinien smrodu) podkladac świnie zmiennikowi ,roznosic newsy po hali 2- to lizać mocno tyłki na gorze, być dwulicowym , udawać odważnego i groźnego , zapuścić brodę w celu ukrycia wady szczęki i głupoty :), nie posiadać wyksztalcenia , podkładac świnie zmiennikowi itd to są te dwa sprawdzone przepisy jeśli chodzi ci o awans na kierownika zmiany a jeśli na inny stołek to pytaj dalej....

Robol

Są tylko dwie możliwości awansu : 1- to śmierdzieć , obgadywać, śmiać się z ludzi , bać własnego cienia ( a powinien smrodu ) podkladac świnie zmiennikowi ,roznosic newsy po hali 2- to lizać mocno tyłki na gorze, być dwulicowym , udawać odważnego i groźnego , zapuścić brodę w celu ukrycia wady szczęki i głupoty :), nie posiadać wyksztalcenia , podkładac świnie zmiennikowi itd to są te dwa sprawdzone przepisy jeśli chodzi ci o awans na kierownika zmiany a jeśli na inny stołek to pytaj dalej....

Robol

Ojoj ale zabolało ;) w sumie nie dziwie się tez bym odczekał i Odp tylko wcześniej sprawdził bym błędy i przemyslal interpunkcje bo trochę jej sporo ;) może i faktycznie to wykształcenie by pomogło kto wie nic straconego ;)

Widać ktoś wylewa żale na forum publiczym? jeżeli ktoś jest problemowy to żaden grafik mu nie pomoże, taka prawda. Nie wiadomo na która godzine? Zmiany zawsze zaczynają o tej samej godzinie, weekendy wolne chyba ze pracownik wyrazi chęć przyjścia na nadgodziny. Wszystkim sie nie dogodzi ,a w szczególności osobą uciążliwym, których nie brakuje ....

Kazio
@Nowy

Kogo chcesz wybielić?Siebie bez kompetencji czy zmiennika bez kompetencji?Problemowi to są kierownicy którzy o kierowaniu ludźmi nie mają zielonego pojęcia.Bałagan jaki panuje na produkcji jest z dnia na dzień coraz większy.Apropo zmian to nawet nie pamiętasz że są trzy i stałych zmian i obiady na nich nie ma.Więc nie pisz głupot by wybielić swoją osobę Dramat Zrób sobie rachunek sumienia

Sz.P

Wracając do tematu działu konfekcji czyli działu pań nowe dziewczyny mają gorzej bo robią same najcięższe rzeczy natomiast starsze pracownicę nie mogą się przepracowywać za bardzo praca jest nie sprawiedliwie rozdawana koleżanki brygadzistki mają lepiej szczególnie pani A nie może się przemęczać i ma same dobre pracę gdy jeszcze pracowałam parę miesięcy temu na tym dziale nie było dnia żeby o kimś nie gadały a wracając do papierosów przyjzyj się jak pracują osoby nie palące a dopiero oceniaj osoby które palą

Xxx
@Sz.P

Firma nic z tym nie robi wiedząc co się dzieje a szkoda . Ile wartościowych osób przez panie odeszło to są pieniądze które idą w błoto ( szkolenia ,przyjęcie do pracy badania) Firma ma zła opinię właśnie przez te panie tu się nic nie zmieniło i nie zmieni .szkoda że panie nie zdają sobie sprawy jak rujnują życie innym . A czy te panie chciałby żeby ktoś je tak traktował ? A życie takie krótkie nie lepiej trochę epati i być lepszym człowiekiem . Miłego dnia

BB
@Xxx

One musiały by się dowiedzieć co to empatia najpierw, jak na razie wiedza tylko co to plotki i kto z kim sypia. Obie panie brygadzistki są takie same, tam żadna nowa dziewczyna nie dostanie normalnej pracy mało tego jeszcze je okradną z czasu i powiedzą „ kierownikom „ ze się nie nadaje bo za wolna albo za bystra i po co im konkurencja :) to są stare psiapsi niby i robotę to se już przed rozpoczęciem zmiany ustalają która gdzie pójdzie. Ratunek to jedynie wymiana na nowe lepsze młodsze i mądrzejsze! Tylko czy takie zechcą przyjść ?

Grafik z jakim wyprzedzeniem jest ustalany ?

@Ewa

Jak się kierownikowi wyśni lub sobie przypomni !

Henio
@Ewa

Nie ma czegoś takiego jak grafik

@Henio

Jaki grafik? W piątek, na godzine przed wyjsciem sie dowiesz jak masz przyjsc do pracy w poniedziałek. Jakie plany? Plan sie zmienia co 5 minut. Bo nasi dwaj stratedzy nie myślą wogóle

Grafik jest stały. Pierwsza i druga zmiana co tydzień. Tylko w dwóch gniazdach produkcyjnych są trzy zmiany.

@DAFA Polska sp. z o.o.

Proszę mi pokazać zaplanowany grafik trzeciej zmiany. Nigdy nie można sobie zaplanowac ani weekendu ani innych dni, bo gniazda ktore mają trzy zmiany, nie wiedzą na ktorą zmiane mają. Ostatniego dnia w tygodniu się dowiadujemy na ktorą godzine przychodzimy. Zamiast mieć stały grafik, stałe zmiany, to ustalane jest metodą losowania, kto pójdzie a kto nie

Henio
@DAFA Polska sp. z o.o.

Co za głupoty piszecie.Nigdy nie wiadomo w gniazdach gdzie są trzy zmiany kto kiedy przychodzi na którą zmianę Nie ma stałej kolejności .Pełniący obowiązki kierowników zmienionych ustalają jak im się przyśni.

Bruno
@DAFA Polska sp. z o.o.

Jako pracodawca nie kompromitujcie się takimi wypowiedziami.Wstyd że pracodawca nie interesuje się produkcją Grafików nie ma .Są trzy zmiany i kierownik nawet nie raczy poinformować kto przychodzi.Moze ktoś otworzy w koncu oczy

Cygan

Rogowieccy zasowaja az lby odskakuja a wy sie czepiacie

Skromny czlowiek
@Cygan

Szczegolnie p. D. R co pół godziny na 2 fajki. Nie rozumiem tego przyzwolenie na chodzenie na papierosy to poprosimy o rekapesate pieniężna dla nie palących np. po 200 zł tyczy to też państwa szanowne biura pozdrawiam.

pracuś
@Cygan

Wiecie jedno Ze w tej firmie sa stare lizusy i nikt nie powie dobrze odnośnie reszty pracusiów. Tylko będą mówili to co chcą. Tak było zawsze i się ne zmieni.Pracuję już parę lat i tylko same (usunięte przez administratora) dostają pochwałę,i godzinne pogaduszki, a reszta jest bo jest. Ktoś musi tą zafajdaną robotę zrobić... A Sylwek to jest stary weteran dwulicus...

Sylvester Stallone
@pracuś

Cześć. Ale o którego Sylwka chodzi ? tego z wydepilowana czaszką czy tego co ma gumowe ucho ? Bo jeszcze jeden na zwolnieniu poturbowany w domu sie kuruje. No bo chyba nie o mnie ha ha :-----)

@Skromny czlowiek

SKROMNY CZŁOWIEK, zgadzam się z Tobą, powinni niepalących pracowników wyróżniać finansowo.... 200zl to była by dobra motywacja pracować a nie latać na fajeczke

Walus
@Rozczarowana

Ciekawe czy Ty jestes takim sumiennym pracownikiem ? Czy tylko na forum potrafisz kablowac?

Ania :)

Ja jako była pracownica , chce się w końcu wypowiedzieć na temat tej firmy . Pracowalam tam ponad rok i Ogólnie nie polecam tam pracy młodym dziewczynom . Szczególnie na zmianie u P.G . Kierownik wart swojej zmiany i na odwrót . Oczywiście mówię tutaj o kobietach tam pracujących . Stare , zdewociałe zakompleksione i co najgorsze obłudne baby . .. nową pracownice to jakby mogły to by zatyraly a same tylko obgadywaly i zajmowały się plotami . Jedna z nich to trochę emocjonalnie była niezrównoważona .. co już nie od jednej osoby to słyszałam. Nie będę tutaj wymieniac nazwisk . Panie o których jest mowa , niech się same zastanowią o kim pisze . Bo wiem że lubią czytać opinie na tej stronie . Miłe Panie , daje wam kolejny temat do rozmowy ???? nie pozdrawiam.

xyz
@Ania :)

Trochę czasu zajęło Ci napisanie tej opinii ????

JA
@Ania :)

Szkoda że nie podajesz nazwisk lub pseudonimów,ciekawa jestem czy dojeżdżała Ciebie ta sama osoba co mnie!Mimo że zgłaszałam do kierownika nie było żadnego odzewu!Tak jak ona odzywała się do nowych to wola o pomstę do nieba. Osoba o której mówię to LUDZIK MICHELIN,tak zakłamanej i perfidnej osoby to ja nie poznałam choć żyję parę ładnych lat!Swoje spostrzeżenia i uwagi zgłosiłam również w agencji. Może nowy kierownik zajmie się tą sprawą!

L
@JA

Zgłoś do Państwowej Inspekcji Pracy jesli to prawda co piszesz oni to napewno sprawdzą .

Ania :)
@JA

Między innymi chodzi o nią :) ta osoba każdych dojeżdża , z resztą tam nie ma wyjątku , wszystkie są siebie warte . Ta dRuga też nielepsza . One od pierwszego dnia już wiedzą kto się nadaje do pracy , kto nie .. widzisz jakie one mają niesamowite zdolności :D one pewnie wszystko od razu wiedziały . Gdybym pracowała tyle lat co one , to z pewnością znalabym wszystko w tej "firmie" od A do Z .

Xxx
@JA

Kim jest Ludzik Michelin?

Xd
@Ania :)

Zapewniam cię ze na obydwu zmianach jest tak samo..... To są kompleksy i braki :) takim ludziom się współczuje.... Spójrz na nie :-(

@Ania :)

Podpisuję się pod każdym słowem

Spens

Panie pracujące na zmianie u (usunięte przez administratora)traktują firmę jak prywatny folwark uważają nowych pracowników za tępe istoty chcą żeby nowy pracownik robił za nie wszystko bo same muszą mieć czas na plotki i poniżanie każdego kto pojawia się na hali. Tylko bezwartościowa istota potrafi tak poniżać drugiego człowieka jak one. Firma jest fajna praca też ale panie z którymi przychodzi nowemu pracownikowi się spotkać należy wymienić na nową kadrę. Nikt dłużej z nimi nie wytrzyma bo nikt nie pozwoli się poniżać

Była_pracownica
@Spens

Pracowałam w tej firmie i nigdy nie byłam poniża przez żadną z pracownic. Ktoś się na nich bardzo uwziął pisząc te bzdury.To są normalne dziewczyny. Tak naprawdę plotkami w tej firmie zajmują się panowie, mają na to mnóstwo czasu. Jest taki jeden który wkłada do głowy nowym pracownicom różne dziwne negatywne uwagi na temat starych pracownic. Myślę że zamiast mącić pracownikom w głowach sam powinien nad sobą popracować , bo jest mało wartościowym pracownikiem.

@Była_pracownica

Masz na myśli tego małego z wąsikiem, u którego konar wiecznie płonie na widok każdej nowej dziewczyny??

@Była_pracownica

Jak byłabys dobrą pracownicą to nadal pracowalabys.Więc widac kto był malpwartosciowym pracownikiem

@Była_pracownica

Ciekawą jestem kim jest ten Pan? Mam wrażenie że wiem o kim mowa. Udaję przyjaciela a w rzeczywistości jest najgorsza (usunięte przez administratora)

...

Tyle wyników covid pozytywnych a nasz mądry dyrektor miesza dwie zmiany razem, ciekawe ile osób sie jeszcze przez ro zarazi , brawo rąsia super decyzje .

@...

Ja mam nadzieję, że kierownicy razem z dyrektorem zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za to co się dzieje aktualnie w firmie. Wiedzieli wcześniej, że są chorzy i udawali, że nic się nie dzieje! Świadomie chodzili do osób na produkcji i zarażali pracowników. To jest tylko i wyłącznie ich wina. Mają gdzieś zdrowie pracownika, ktory i tak robi na utrzymanie ich stołków. Co w zamian? W zamian coraz bardziej absurdalne pomysly dyrektora a kierownik MM mało mu nie wejdzie tam gdzie slonce nie dochodzi. No coż. Stara zagrywka. Wejść każdemu nowemu przełożonemu i popisywanie się przy dyrektorze poniżając innych pracownikow.

Sys
@...

Przecież to każdy wie, że dyrektor nie ma o niczym pojęcia w tej firmie. Myśli, że jest najmądrzejszy, a wciąż wychodzi na idiotę. Strzela fochy jak baba, jeśli ktoś ma inne zdanie od niego. Boi się nas ludzi z produkcji bo wie, że człowiek produkcji zje go doświadczeniem pracy w tej firmie. A najgorsze jest to, że on nawet niechce i nie dopuszcza zadnego zdania od strony pracownika, ktory patrząc z politowaniem na niego chce mu pomóc, a on to odrzuca. Jego sprawa. Tylko zeby sie nie nie yeraz do mnie nie zbliżał jak wróci.

XXX

Przecież dobrze wiedzieli ze są chorzy szczególnie lizusek największy MM wiedzac ze chory przyjechał narażać ludzi ! A o poniżaniu i wyśmiewaniu ludzi już nie wspomnę to standard. Może kiedyś góra się tym zajmie.

@XXX

Jaki problem Uwierzcie ze tylko raz by nie tak sie odezwał ponizając mnie to morda obita na miejscu na nic bym nie patrzył Żeby którys z nich miał pojęcie o produkcji.Takiego bałaganu nie było nigdy.Z dnia na dzien coraz gorzej.Oni juz sie utopili i czekają na ratunek tylko nie wiem kogo

xyz
@Sys

Kariera będzie krótka jak poprzedników!

Niestety taka jest filozofia zakładu pracownik doświadczony robiący więcej niż jest w jego zakresie jet eliminowany ze względu na to że postawi się i zacznie się buntować i zostaje potraktowany jak nikt dopóki kadra takich o to osób nie zmieni się to ten zakład zawsze będzie miał reputację jako (usunięte przez administratora) mam tylko nadzieję że nowy prezes w końcu przejrzy na oczy i zobaczy co się dzieje

Bolo
@John

On do ciebie to się nie odezwie strach mu nie pozwoli zrobi to metr dalej i obgada do innych (usunięte przez administratora)

@...

JEDNĄ Z CECH JAKĄ POWINIEN MIĘĆ DYREKTOR !!! TO... DYREKTOR PRZEDE WSZYSTKIM POWINIEN BYĆ PRAWDOMÓWNY...!!! TEGO PROBLEMU NIE DA SIĘ NIE ZAUWAŻYĆ.

@Sys

Atrybut dyrektora produkcji to- jedna ręka w kieszeni a w drugiej telefon. Tylko mąci i ciągle zmienia zdanie.

Bruno
@pracownik

Jak moze nie mącić jak nie ma zielonego pojęcia o procesie technologicznym i produkcyjnem Więc o czym tu mowa.Nie wiem na jakiej zasadzie zatrudniają w firmie dyrektora.? Bo na pewno nie jest istotne czy ma pojęcie o produkcji czy nie ma.Ten jest bez pojęcia.Ile jeszcze prezes będzie trzymał takiego czlowieja A poza tym z tego co wiadomo w związku z Covid na kwarantannie powinien przebywac 10 dni a nie 7 ciekawe co na to Sanepid??No i brawo mimo obostrzen ze zmianami znowu obie sie spotykają na jednej Więc o czym tu mowa o jakim dyrektorze.?!

@Bruno

Ktoś tu dzisiaj zabłysnął swoją niewiedzą, w głowie się nie mieści. Bo najlepiej jest oprzeć się o barierkę i popatrzeć na ludzi z góry. No i dzień zleci.

Brygadzista
@pracownik

Słuchaj... Tak było od kad makowski z gajeskim stali się nie tykalni A do dyrekcji mówią to co chcą usłyszeć,i jak udzielić słabe ogniwo,(usunięte przez administratora)

Brygadzista

Jaki kierownik??? Makowski? Gajewski? To tylko popychadlo które martwi się o swój stołek. To są białe murzyny które zachowują się jak posłance kaczynskiego ,bo jak nie to wara ze stanowiska...

@Brygadzista

Jakbyś przez 20 lat widział tylko jedną robotę to tez byś się trząsł o stołek a i szkoły brak ale takie cuda to tylko w Dafa wiec zostaje tyłki lizać

@Brygadzista

A zauważył ktoś, że jak ich nie ma to jakoś, ledwo bo ledwo, ale lepiej i tak robota idzie? Jakby ten trzeci nie mącił na górze to by był luksus. ale firma widać woli w nierobów inwestować zamiast w pracownika i w maszyny.

Aleksander

Cześć. Przepraszam, że wejdę Wam w słowo ale chciałbym oszacować, czy warto w ogóle ubiegać się o zatrudnienie w firmie Interchemall? Ktoś z Was na podstawie swoich doświadczeń będzie tak uprzejmy, aby mi to sprecyzować? Liczę na Was.

Chińczyk

Korona w firmie i wszyscy pracują! Skandal!

Grek
@Chińczyk

Korona u jednego pracownika z firmy zewnętrznej pracujących nad wdrożeniem nowego programu. Nawet nie wiem jak ten facet wygląda. Ten facet nie był na produkcji a wszyscy z którymi mógł mieć kontakt z biur są w domach. Mamy maseczki mamy środki dezynfekcji firma musi działać, my chcemy zarabiać.

@Grek

Przestań pisać głupoty.Kontakt miał również z brygadzistami.Do momentu do kiedy nie będzie wyników testy pracowników produkcji firma powinna być zamknięta.Co w przypadku gdy przebadani pracownicy będą mieli wynik pozytywny ?Kto za to odpowie?Wiesz że to jest narażenie życia.Dlaczego pieniądze ponad zdrowie pracowników.Z tą dezynfekcją też nie rób sobie jaj.Czasami uda się posprzątać stołówkę Ale i tak obie zmiany spotykają się na jednej.Więc nie pisz głupot bo nie masz zielonego pojęcia

@Chińczyk

Bo w tej firmie trzeba zarabiac na utrzymanie stołka kierownika i dyrektorka

KONTROLA COVID

Jak miło że po wejściu na tą stronę widzę takie wpisy , już się tym zajmuję , sprawę zgłaszam wyżej bo dobro pracowników jest na pierwszym miejscu .Osoby podejrzane o zarażenie powinny być izolowane i czekać na wyniki , w takim razie jest to narażenie zdrowia ludzi zatrudnionych i już się tym zajmuję .Mam nadzieję żę polecą głowy odpowiedzialne za ten bałagan .

Robotnik
@KONTROLA COVID

Żart? Jeśli tak to słaby. W całym Kraju takie są przypadki. My nie jesteśmy wyjątkiem. Mi też to nie podoba się, ale my małe rzuczki nie mamy nic do gadania byle tylko dumczykom hajs sie zgadzał (usunięte przez administratora) ze zdrpwiem

Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w DAFA Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAFA Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAFA Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAFA Polska sp. z o.o.