Czak Tychy

Tychy

Opinie o Czak Tychy

Anonim 2009-07-03 23:23:19
Wielka beznadzieja!!!! 50% na konto 50% do łapki. Złodziejstwo!!!!
Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2009-09-14 07:42:35
anonim - 2009-03-12 11:56:03

Dodaj opinie o Czak Tychy - Tychy. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Odradzam stanowczo!
zbulwersowany Heniek 2013-07-29 22:32:55
Te [usunięte przez moderatora] nie płacą tak jak ustalają zabierają ci za odzież mówią że to jest utylizacja.Krzyczą w miejscu pracy po tobie ze jesteśmy partaczami,nie u dacznikami i [usunięte przez moderatora] na robocie się nie znamy a ich hasłem firmowym jest rozebrać zwolnić. Nie polecam Pozdrawiam
anonim 2014-04-23 22:21:59
pracuje tam juz kilka lat i jest ok, pracowac trzeba, a jak sie komus nie podoba to moze sie zwolnic i zmienic prace, jak sie jest uczciwym i lojalnym to sie to docenia.
olo 2016-04-22 18:47:43
nie zawsze tak jest jak mówisz, czasami tez to rozumiem, że zdaży sie jakas mała obsówka w terminie wypłat, wiem,że to też jest denerwujące bo każdy czeka na tą wypłate, ale nie ma co przez to ich negatywnie oceniać.
Zostaw swoją opinię o Czak Tychy - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czak Tychy