Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ODLEWNIA ŻELIWA URSUS

Pracowałeś w firmie ODLEWNIA ŻELIWA URSUS i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-25 12:53:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Można rozkopać tory kolejowe prowadzące z FSC. Tuż za bramą leżą zakopane setki ton wsadu do pieca (z byłego ZSRR) który zamawiano kilkanaście miesięcy przed uruchomieniem produkcji, ale z braku magazynu, zrzucano wprost na tory pod spychacze.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ODLEWNIA ŻELIWA URSUS!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODLEWNIA ŻELIWA URSUS

Twoj email:
Wiadomość: