Opinie o Metro Service S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metro Service S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Metro Service S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metro Service S.A. w Katowice

Hanna Nowy wpis

Może jednak ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników. Nie możliwe żeby brali tylko z polecenia.

finkar Nowy wpis

gfhjsk, wszystko normalnie u nich działa. Problem tylko taki dla tych którzy chcieliby pracę podjąć, że nie poszukują ludzi ot co. W moim odczuciu jak ktoś się zwolni to wtedy kogoś będą szukać.

Dwóch szefów się pokłuciło o pieniądze , jak to zwykle bywa, tak bardzo okradli swoją firmę że w końcu padła (niezłe checa (usunięte przez administratora) z nich, jak przed otwarciem firmy nakradli , tak i w trakcie jej prowadzenia okradli wielu ludzi (mi nie wypłacili za 4 miesiące, w sądzie "Pozew" wygrałem a pieniędzy komornik i tak z nich nie sciągnoł (bezczelny komornik, kazał sobie jeszcze dodatkowo zapłacić 70 zł i puzniej tom kwotę dołączył do "Pozwu" razem są mi dłużni 4 miesiące +70 zł za to co komornik sobie odebrał z moich pieniędzy (sami (usunięte przez administratora) słyszałem że pozew się przedawnienia po 10 latach, ale znów go można wznowić

Agnes Nowy wpis

Ja też tam pracowałam i do dnia dzisiejszego kasy nie ma twierdzili że komornik zajol firmę

czarnysopel

NiewypłacalnI, posiadam nakaz zapłaty przez Sąd, komornik terz nie dał rady, ZŁODZIEJE-KOMBINATORZY, dwóch współwłaścicieli się pokłuciło o pieniądze i załamali setki, tysiące ludzi w Polsce.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metro Service S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Malej Marcin

Ta firma istnieje ale pod inną nazwą ale i tak nadal wałki robi , mi nie wypłaciła dodatku urlopowego.

olgaN

Ta firma juz nie istnieje wiec jakim cudem czekasz na kse ? ja nie dostalam ani kasy ani pita a jedyne co sie dodzwonilam to do syndyka jakies metro sa

qaz

Firma (usunięte przez administratora)pracowników, nie wypłaca wynagrodzenia. Jeżeli wypłaca to z kilku tygodniowym opóźnieniem i zdecydowanie mniejsze kwoty. Stawki za godzinę są mniejsze od obiecanych i tych na umowie. Od ponad dwóch miesięcy nie mogę doczekać się pozostałej części wynagrodzenia. Radzę trzymać się od tej firmy jak najdalej.

gdfgdfvfddgdfvxdvfd

nie wysłali mi PIT-11

Jola

Bardzo proszę o numer do tego syndyka[karolina22]na forum lub na e-mail longago9458@interia.pl Pozdrawiam serdecznie.

była pracownica

Witam, wiecie może coś na temat naszych wypłat za 2013 z LEADER SERVICE?

karolina22

za styczeń,luty 2013 nie dostałam ani PIT-u ani wynagrodzenia, jedynie PIT dostałam za pracę grudniową 2012 bo kasa za grudzień wpłynęła w styczniu 2013 więc z tego musieli wystawić PIT-y. Dzwoniłam tam do syndyka i powiedział mi, że nie mam szans na odzyskanie kasy. Więc napisałam pismo do skarbówki, że Pita mieć nie będę. za 2013r.

inna

Do Karoliny 22. Pit dostałaś za pracę grudzień 2012 i styczeń,luty 2013.

Karolina22

ja dostałam Pit za pracę w grudniu a że wypłata była w styczniu 2013 to dostałam Pit ale co ze styczniem i lutym to nie wiem ani kasy ani pitu

emi

Po co mi PIT jeśli i tak nie dostane wynagrodzenia?

gosia

Hej, tez dostałam pit od Metro Service S.A. w likwidacji i upadłości.

iwona

właśnie dzisiaj otrzymałam pit za 2013 i jest napisane METRO SERVICE w likwidacji i upadłości

a

to na picie było wpisane metro service? to jeden dostaje pit inny nie?

inna

Witam,mi też nie wypłacili za styczeń i luty 2013,pit dostałam w połowie lutego. Teraz mają nazwę Metro Service z siedzibą w Warszawie znajduje się w likwidacji i upadłości.Walczyłam z nimi przez esąd w Lublinie i tak nie dostałam kasy.Przyszedł e-mail od komornika "orzeczenie o uchyleniu nakazu zapłaty",powód upadłość pozwanej firmy czyli Leader Service International.Teraz esąd przekazał moją sprawę do Sądu Wydziału Gospodarki w Warszawie.Nie wiem czy kiedy kolwiek zobaczę moje pieniądze.Pozdrawiam.

Karolina22

Czekam już rok na kasę to w cuda z pitem też nie wierze

a
@Karolina22

minął już luty i pita nie ma. co teraz robić?

qwe

firma Leader service international jak można sprawdzić w KRS-ie teraz ma nazwę Metro Service i siedzibę w Warszawie. dodatkowo znajduje się w likwidacji i upadłości... a pity to moi drodzy każde przedsiębiorstwo ma obowiązek do końca lutego 2014 przesłać do osób które osiągnęły przychód w roku 2013. wiec po prostu zaczekajcie jeszcze.

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Service S.A. - Katowice

Metro Service S.A.