Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

dam rade 12

praca w naprzód a szczególności w szpitalu Żeromski kraków to cos najgorszrgo do przezycia wiem bo tam pracowałam te panie a wszczegelnosci kierownictwo to totalne dno traktują ludzi jak zwierzęta a może i gorzej zero kultury zero szacunku panie z którymi pracowałam olewały wszystko a przecierz to miejsce chorych ludzi które wymaga poważniego myślenia nawet przy sprzątaniu bo to bardzo ważne w szpitalu czyż nie .. ogólna tragedia

Ola jurasz

Z p. Markiem można było się dogadać. P Gosia wszystkich olewa .pani Justyna nie ma kultury osobistej a co dopiero takie pojęcia jak szacunek .no ale podmioty z ulicy są brane ochlap ostatniego sortu to proszę się nie dziwić.

maryjamagdalenadelahohjakty
@Ola jurasz

droga OLU bardzo trafne uwagi.... a kim ty kur.. jestes ,zgaduje,ze kims o ogromnym intelekcie bo skad te wyszukane slowa , pewnie stary ci podpowiadal.Ja znam takie slowo lampucera,moze mi powiesz co ono znaczy a moze stary podpowie.

Ola jurasz
@maryjamagdalenadelahohjakty

Buhaha smieszna jestes .ale to dobrze tacy ludzie ,kiedys byli potrzebni i teraz zeby zabawiac ludzi nawet takim pustym mysleniem.

BooBaas
@maryjamagdalenadelahohjakty

...niemieckie putzen (od którego pochodzi Lampenputzer) znaczy nie tylko 'przycinać knoty', ale przede wszystkim 'czyścić, pucować'.

@BooBaas

Szacun za skrajny brak odpowiedzialności za własne słowa. Pozdrawiam.

Szpital Jurasz

Jestem zbulwersowany tym jak traktujecie Roksane. Jest to osoba bardzo miła i towarzyska. Można z nią wypić i dobrze się zabawić. Potrafi dobrze zrobić.. l. I czasem dać. D. Gdyby było więcej takich osób jak Roksana praca byłaby wspaniała i mógłbym pracować do końca swoich dni.

@Szpital Jurasz

A ty pobawisz się na policji nie długo

@Szpital Jurasz

Jak można takie rzeczy wypisywać tylko osoba psychicznie chora która ma problemy ze swoim życiem.Smutne to

Znam Kasię parę lat i razem pracowałyśmy. To jest dobra kobieta a osoba , która pisze takie rzeczy prawdopodobnie jej zazdrości. Jesteś bez honoru i godności żeby wypisywać takie oszczerstwa na temat Kasi.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Angela

Jeśli ktoś ma odwagę napisać takie rzeczy to powinien mieć odwagę się pod tym podpisać! Ludzie są podli w tym co robią ale karma wraca i życzę tej osobie żeby przeczytała na swój temat kiedyś takie słowa jakie napisała o Kasi i mam nadzieje że poniesie tego konsekwencje!!

Do czego to podobne,aby pani sprzatajaca na kardiochirurgii, ktora sprzata sale,toalety wydaje kolacje pacjemtom,dodam ze bez książeczki sanepidoeskiej!!!Ciekawe czy kierownicy sa swiadomi konsekwencji?

myszkamiki

brawo....co za wspaniała firma.Kogo ona zatrudnia.Pomyslcie o czym piszecie,bo ja to czytajac mam wrazenie ze samych pijaczkow , cpunow ,kapusiow no i wreszcie dziewice orleanskie.Rzygac sie chce

@myszkamiki

Zycie ,sa firmy i pseudo firmy

Jola jurasz

Kasia z endokrynologi napewno dumna jest ze synka ze taka slawe i opinie transportowi przynosi .no uzaleznienia nie daleko

@Jola jurasz

Pewnie ze dumna masz cos do mnie i mojego syna to powiedz mi to w twarz kretynko

@Kasia

No tylko ja bym sie pod ziemie zapadla jakby wszatni mi za plecami sie smiali tak jak to robia caly czas z ciebie a jak ty przychodzisz to o kachna!kochana .a synka to na korytarzu palcami w skazuja jak idzie .patologia widac

...

Witam moich byłych najlepszych Współpracowników. Proszę Was abyście wypowiadali się w sposób obiektywny na temat firmy, w której pracujecie, a nie odnośnie konkretnych osób z prostego względu... to nic nie zmieni. Życze Wam wszystkim i z osobna abyście osiągneli sukces w karierze zawodowej. Każdy z Was zasługuje na szacunek bo "odwalacie" kawał dobrej roboty. Pamiętajcie, że jeżeli ktoś Was nie szanuje w obecnej pracy to zawsze zawsze warto zastanowić się, czy to jest warte Waszych starań. Życie jest niestety jedno a sposobów na zarobienie pieniędzy i spełnienie własnych perspektyw wiele :) Pozdrawiam. Były kierownik.

Big Zbig
@...

...w rzeczy samej...nie przelewajmy swych frustracji i kompleksów na teren pracy...wykonujmy nasze zadania...za to nam płacą...nie oglądajmy się na innych...pzdr

@...

pan swoich bylych pracownikow sie odezwal.A moze napisz za co cie wypier...... cwaniaczku z bablem w nosie

...
@myszkamiki

Pani najwyraźniej pomyliła fora. Nikt mnie nie wypier...... z tej firmy, bynajmniej nie z tej. A co do "bąbli w nosie" pragnę zaznaczyć, że warunki atmosferyczne nie zawszę sprzyjają okolicznościom i skoro się takowe pojawił to tylko przez panującą aurę za co najmocniej przepraszam... Niemniej jednak gratuluje spostrzegawczości i życzę Pani powodzenia w dalszej karierze zawodowej bo przez wzgląd na Pani umiejętności interpersonalne owe "powodzenia" mogą się Pani przydać... Nie pozdrawiam. Były kierownik.

Jurasz

No prosze i znowu inwazia nastolatkow w transporcie gdzie w dzien na dopalaczach chodza z kontenerami sciany obijaja i rzucaja sie workami czyzby znowu chlopaki z dawnych czasow ktorzy pijani w socjalnym fotki na fejsa wstawiali czy nowi cwaniaki.

@Jurasz

ty JURASZ to im sam chyba dilujesz jak jestes taki/taka zorjetowany/a.Jutro cie podpierd... na policje.

Michu

To jest jeden wielki skandal co jeszcze pan Biernacki robi na stanowisku brygadzisty, to co wyprawia z gońcami woła o pomste do nieba. Grafik kompletnie z (usunięte przez administratora) kiedy ktoś mu zwróci uwagę to drze się na pracowników\pracownice na cały głos. Ma w głębokim poważaniu co kierownictwo mu mówi, obraca się na pięcie i się śmieje z was ! Dziś okrzyczał kilka kobiet, aż się popłakały, cóż za żałosna kreatura, albo kierownictwo zwolni tego przygłupa albo zgłaszamy go o mobing.

@Michu

TO JEST ZWYKLY TREP A TAKI NIE POTRAFI INACZEJ JAK TYLKO DRZEC MORDE.NIECH WRACA NA POLIGON TAM JEGO MIEJSCE

mati

co za firma

Hanna

@Byly pracownik pracowałeś w tej S.I. "Naprzód", pytanie czy byłeś świadkiem takich sytuacji, o których wspomniałeś, czy znasz to jedynie z opowieści? Warto uzasadniać takie opinie, napisz proszę w kilku zdaniach o szczegółach. Wielu użytkowników z chęcią uzyska takie informacje.

Byly pracownik

Pracowalem w szpitalu chce nowych pracownikow ostrzec przed pania roksana z izby uwazajcie zapewne polowa kometarzy na temat innych osob to jej zasluga tylko pani roksana zapominiala jaka sama slawna byla rozbila malzenstwo kolezanki zlapana z innym ochroniazem i jakze rowno przychodzila na nocki pijana do pawlka niech chlopaki z transportu niedajcie sie jej. Jestem z wami

Nick2

Krystian jurasz 02.08.2018 14:04 @Kuchenkowa jurasz no prosze rycerze na bialych koniach .buhaha smieszni jestescie

Kuchenkowa jurasz

????????????????????????????????????slepy jakis czy co?

Kuchenkowa jurasz

Nie broncie pijakow i cpunow....przez takich wypierdkow spoleczenstwa 2 malolatow cala opinie transportowi psuje .brzydze sie takich ludzi i takiemu zachowaniu .a mamusia glupsza od synka

Krystian jurasz
@Kuchenkowa jurasz

Do pani kuchenkowej musi byc pani strasznie samotna skoro interesuje sie pani zyciem kasi z endokrynologi i jej synem albo przemawia przez pania zazdrosc bo piekniejszej kobiety jak kasia nigdy niebylo u nas w szpitalu moja rada poszukaj sobie mila pani meza wowczas niebedzie cie interesowalo zycie tak pieknej kolezanki

Nick 2

Brygadzista toleruje pijakow i cpunow z transportu co mu rozglos robia na szpitalu a on ich jeszcze po glowce glaszcze .

Xxxxxx

Ta firma to jeden wyzysk ludzi,pracują tam osoby z grupami jedni mają grupy bo naprawdę są chorzy drudzy byle mieć papier i umowę,bo z grupą dostają umowę i zapierniczaja po 12 godzin czasem na dwóch oddziałach ciągle potrzebują osób do pracy nie dziwię się że ludzie rezygnują po godzinie,kierowniczki same się pracowników pytają czy nie mają ludzi do pracy,chyba ludzie z grupami są chorzy a pracują jak murzyni za najniższą krajowa,a dyrektor się cieszy że ma kasę za pracownika i UJ go to obchodzi ile i jak pracuje ważne że pieniążki dostaje,u mnie kierowniczki pracują 7-14 mają grupy ale o 13 już ich nie ma a pracownik z grupą pracuje 7-15 lub 7-19 i zdarza się że pani Marika przyjeżdża i kontroluje pracowników o której wychodza z pracy,a je nie ma kto skontrolować,a i stare kuchenkę to (usunięte przez administratora) nie rusza budowa co kolejek robić bo to paniusie,i te stare pracownice to samo nic nie robią tylko kawka papieros i plotki a potem że one się nie wyrabiają i po godzinach zostają.

Hanna

@Grazyna Twoja wypowiedź łamie regulamin serwisu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, bez względu na jej wydźwięk, ważne by nie zawierała pomówień i oszczerstw. W innym przypadku administrator może skasować wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"