Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

Szpital bródnowski Warszawa

Pracuje W szpitalu bródnowski. Kierownictwo Ukraińskie w Szpitalu Bródnowskim, znęca się psychicznie nad pracownikami, wyzywajac ich od brudasow, smierdzieli. (usunięte przez administratora)

Stefan

Szanowny Panie dyrektorze Słupek kiedy Pan znajdzie czas żeby zainteresować się kierowniczka Panią Celina która ma pod sobą pracowników w Katowicach. Jej działanie w firmie jest bardzo niekorzystne dla spółki.Poniża pracowników dzięki pomocy Pani Beaty z ulicy Jagiellońskiej. Jaką funkcję pełni Pani Beata? Jak długo dwie Panie będą dalej prowadziły chaos w śród pracowników co kontrahenci widzą ten fakt codziennie.

Dawid

A kadra kierownicza jest młoda ?

Były pracownik ...

Firma jest nie wypłacalna a kadra kierownicza traktuje pracowników jak zwierzęta ...

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Chrześcijanin

kierownik w firmie naprzód w szpitalu na ul spornej w łodzi uprawia mobbing nie szanuj pracowników traktuje ich jak najgorszych roboli .Zero ubrań zimowych,Niech zarząd firmy przyjrzy się kierownictwu.Przemiał pracowników

Pani kierownik to przyjeżdża kiedy jej pasuje masakra

Kierownik szp. Bonifratrów

A to nie jest akurat Pani/Pana sprawa. Nikt nie musi się przed Panem/Panią tłumaczyć. Każdy ma swój zakres obowiązków i wyznaczony tryb pracy. Jeżeli Kierownik ma pod swoją kuratelą kilka obiektów świadczących usługi w różnych porach dnia, a także i w porze nocnej - pracuje w tzw. nienormowanym trybie pracy. I nic Pani/ Panu do tego. Zanim zdecyduje się Pan/Pani na wypisywanie takich komentarzy - proszę może upewnić się czy się kogoś nie krzywdzi swoją opinią.

@Kierownik szp. Bonifratrów

Dobrze ale to że zawsze brakuje towaru i że jest wydawany za mało to już inna sprawa że brakuje wszystkiego.

Kierownik

Towar wydawany jest na personalną kartę pracownika wg harmonogramu (czyli w określone dni) i wg potrzeb danego oddziału czy innej jednostki w szarej strefie. Ilość towaru jest dokładnie przeliczona na potrzeby szpitala i jest kontrolowane jego wydawanie po to, aby uniknąć wynoszenia, kradzieży czy też przywłaszczania niektórych asortymentów (typu worki na odpady, mydło itp...) mogących przydać się np: w domu. Jeżeli komuś przeszkadza taki system kontroli - znaczy, że ma inklinacje do tych czynów o których mowa wyżej, bo uczciwym pracownikom jakoś wystarcza wydawany kontygent. Towar jest przeznaczony dla potrzeb szpitala, a nie prywatnych potrzeb pracowników, zleceniobiorców itp.... i musi być pilnowany, bo nie kontrolując jego przepływu, narażając na wynoszenie - byłoby działaniem na szkodę szpitala i pacjentów, a na to na pewno nigdy nie pozwolę. W "moim" szpitalu na pewno nie zabraknie towaru (higieny, chemii i dezynfekcji) DLA POTRZEB SZPITALA. Jest to jeden z aspektów, który szpital ceni sobie we współpracy z naszą firmą, dlatego od wielu lat właśnie z nami współpracuje. Poziom czystości jest również na bardzo wysokim poziomie co jest podkreślone w pisemnych ankietach/opiniach pacjentów. Reasumując : Jak ktoś wie po co przychodzi do pracy, pracuje rzetelnie i sumiennie - jest doceniany i pracuje w tej firmie do emerytury I NIE NARZEKA. Jeżeli ktoś jest słabym pracownikiem lub wręcz leniem czekającym w ukryciu na "fajrant", a przy okazji mającym nadzieję, że może jeszcze skorzysta wynosząc coś ze szpitala - wcześniej czy później jest rozwiązywana z nim umowa współpracy. Zwykle negatywne opnie o GK Naprzód wypisują właśnie Ci słabi tzw "leserzy". To wszystko co jest do powiedzenia na temat tych negatywnych opinii na tym portalu. Dziękuję i Pozdrawiam.

gosc
@Kierownik

Witam Pana no coz kontrolowany harmonogram towaru zamawiajacego to pomysł dobry ale w przypadku kiedy jest on wykonany 100 procentowa a tzn ze jelsi zamawia sie 2 opakowania reczników papierowych to dostaje sie 1 takich przykładow jest duzo natomiast tam gdzie ja pracuje bo akurat epidemia mnie zastała w polsce to moge powiedziec ze firma Naprzod wystawia faktora dla paksu z iloscia danych towarów ale faktora ilosci nie zgadza sie z dostarczonym towarem na oddział wiekszosc dostajemy od oddziałowej pakusu wiec jest to (usunięte przez administratora) nastepna sprawa brak informacji o strzepieniu zero informacji natomiast kierownik nie jest odpowidnia osoba na swoim stanowisku

Ile jest zmian w S.I. "Naprzód"?

Lilia

W Warszawie jest porażka brygadzistka zmienia co dziennie grafik śpi w nocy a ludzie muszą na nią pracować a pani kierownik powiada że słowo pani brygadzistka są święte

Pacjet Żeromski

Jestem w szpitalu Żeromskiego w Krakowie pani sprzątająca nie umyła szafie po poprzedniej pacjetce. Łóżko założone tzw koty za grzejnikiem

krowa22

najgorsza firma z jaka sie zetchnelam oszukuja kantuja pracownikow ale swoich przyjmuja i ich preferujam co za gnuj kradna jak sie daale firma

Mala
@krowa22

W takim razie wszedzie tak robia W Bialymstoku tez

Mala

Ostrzegam wszystkich ktorzy.pracuja na zlecenie firma nie placi regularnie skladek do zusu. Wiec nawet nie ma ciaglosci pracy mimo rzeczywistego pracowania zatem kto tak chwali niech sie nie cieszy bo emerytura potem zadna

Pracowała w tej firmie w Krakowie na umowę zlecenie z prywatnych powodów poszłam na L4 kiedy poszłam do lekarza żeby Ja przedłużyć okazało się w systemie nie ma platnika po telefonie do ZUSu Bardzo miła pani powiedziała mi że firma rozwiązała ze mną umowę 1 marca była w tym czasie na L4 kierownictwo firmy nie raczył o mnie o tym poinformować że jest rozwiązanie umowy zero telefonu czy listu w tej sprawie to trochę nie poważne bo ja teraz nie będę chciała specjalnie żeby coś podpisać nie wspomnę że nie dostałam pita

Ja sprzatalam jeden dzień w Krakowie w Rydygiera na hematoligii p. (usunięte przez administratora) Sprzatalam od godz 7 do 17 (usunięte przez administratora)

Kain

Wałek na walku kierowniczka w szpitalu okulistycznym wystawia lewe uz osoby są zatrudnione Ale nie ma ich fizycznie A kasa do niej idzie wykorzystują pracowników ciągły brak asortymentów bo idzie do domów prywatnych osób nikt tego nie widzi.

@Kain

Skąd ja to znam

AJ

Witam. Ktoś ma coś do napisania o pracy opiekunów w szpitalu w Białymstoku?

mala
@AJ

Potraktują Ciebie tak jak każdego tzn wykorzystają jak się da....zero szacunku ze strony pielęgniarek kupa nerwów i nędzne grosze a o tym co jednej salowej z śniadecji odwalili to wszyscy gadaki jak oszukali pobierali na skladki i ich nie oplacali.Aż odeszła .Też Naprzód ją zatrudniał a potem się wyparli że wogóle pracowała bo grozi im sprawa w sądzie o (usunięte przez administratora) .Więc odradzam wszelką pracę z tą firmą

Mals
@mala

Bo to prawda nawet rękawiczek nie mają

Daniel

Witam, czy na śląsku firma ma też oferty pracy w szpitalach? czy jest to tylko praca jako salowy? z góry dziękuję.

Rozczarowana

Bym chciała ostrzec o firmie Naprzód z Olsztyn w poliklinike. Brygadzistka (usunięte przez administratora)pracowników ma za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) jak ktoś pujdzie na zwolnienie bo zachorowało się zaczyna się od grożenie i wyżywanie, obgadywanie. A po powrocie mobbing tej osoby. Reszta kadry jest w porządku. Pani(usunięte przez administratora) jest dobra osobą chyba że jest na zmianie z p.(usunięte przez administratora) wtedy zaczyna się duży problem, bo jest nastawiana przeze nią negatywnie do pracowników.

Witam szukam kontaktu do Kierownika Naprzód ze Szpitala Bonifratów. Prosze o pomoc.

KRYSTEK

Czy za miesiąc marzec będzie wyplata

pin
@KRYSTEK

Nie, za miesiąc marzec nie są przewidziane wypłaty...

Nocna zmiana .

Pani kierownik obiektu na kturym pracuje to rowniez kierownik szpitala Bonifratow i jest to najlepsza kierowniczka jaką można sobie wymarzyć.

Macik

Jak zaczęłam pracę 6marca to kiedy pierwsza wyplata?

Nocna zmiana .

Firma jest w porządku wypłaty zawsze sa na czas .praca odbywa się w miłej j przyjaznej atmosferze .A kierownictwo obiektu to bardzo mili uprzejmi ludzie i potrafią docenić jeśli się komuś chce pracować.

Salowa
@Nocna zmiana .

A gdzież takie anioły.

Nocna zmiana
@Salowa

Dla mnie akurat są to anioły i nie ważne co kto mówi ja wiem swoje .

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"