Tsm „Oskard” Tychy

Tychy

Opinie o Tsm „Oskard” Tychy

anonim 2010-01-15 16:05:07
Masz rację w zrb tsm oskard nie szanują pracownika zarabia kierownik majstrowie i jego świta najgorsze jest to że ten co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma najmniej nikomu nie polecam pracy w tej firmie chyba że chcesz pracować charytatywnie na kogoś;;;;;
Modem 2010-02-08 23:31:39
Kierownictwo okłamuje pracowników fizycznych. Zarobki marne. obiecanki cacanki. Pracują za grosze.MOŻE SIĘ ZAINTERESUJE TYM TEMATEM JAKIŚ PROKURATOR LUB INSPEKTOR Z PIP-u. Chodzi oczywiście o ZRB.
ja 2012-09-05 22:24:32
nie no nie jest aż tak źle a praca z tysiącami lokatorów do najłatwiejszych nie należy przecież
klip 2015-05-08 07:41:42
jak brygada robi w akordzie i jest zgrana to naprawde nieźle zarobić mozna,dodatkowo fundusz socjalny,uczciwie opłacony zus,wypłata kazdego 10,nie trzeba sie prosic,robota na miejscu a jak malo to mozna sobie popoludniami gdzies dorobić
marek 2016-05-18 08:38:07
A jakie zarobki @Dante bo to nie ukrywam jest dla mnie najważniejsze to, że tam atmosfera jest git to to dla mnie drugi plan, możecie pomyśleć, że nie tylko kasa jest ważna ale ja jestem w takiej sytuacji, że bardzo jest. Daj znać
Zostaw swoją opinię o Tsm „Oskard” Tychy - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tsm „Oskard” Tychy