logo PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE

PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE

Kielce

Opinie o PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE

klient 2013-01-08 10:42:39
o znów kogoś potrzebują ...ludzie popracujcie choć trochę w PERSie bo uciekać po miesiącu to wsty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trochę wiary w siebie i tylko w siebie..i choć dwa miechy dajcie radę bo już nei wiem z kim współpracuję..co chwilę nowy człowiek...co wy robicie temu pracodawcy ciągłe koszty;wizytówki,rekrutacje ,ogłoszenia,szkolenia...przecież tego żaden kierownik nie wytrzyma...no chyba że lubi...
pozdrawiam wszystkich zdeterminowanych i miłego odnajdywania siebie w PERS (usunięte przez administratora)o/Kielce
anonim-pers 2014-07-23 08:27:52
Ja polecam. Oczywiście nie tym co chcą nic nie robić i zarobić , bo takiej pracy chyba już nie ma, a jak ktoś wie o takiej to chętnie podejmę drugi etat :)
Co do zarobków , nie znam nikogo takiego co zarabia tyle że więcej nie chce, ale firma jest stabilna, wypłata regularnie jest i jak ktoś poważnie traktuje pracę to i jego traktują poważnie.
Paweł 2015-10-14 17:25:42
Firma? Jaka to firma, wyzysk i tyle. Kolorowe prognozy a kończy się syfem i musisz się zwalniać. Szkoda czasu. Odradzam.
Michał 2015-10-15 11:20:06
Paweł, a kiedy pracowałeś w Persie?
jancio 2016-02-14 00:31:57
No mini...to jest powód do radości...tyle że tu nie piszemy o skuteczności preparatów a o pracodawcy...który do najlepszych ...mimo wszystko nie należy a produkty , jak to produkty , jedne lepsze inne gorsze...taki rynek.
życzę powodzenia wszystkim startującym do pracy w PERS ;-))
Kot 2016-04-02 11:12:33
Proszę o informację na temat pracy, atmosfery w oddziale w Kielcach.
Thes 2016-04-24 13:19:31
Atmosfera w Kielcach jest w porządku @Kot. Bez problemu można się dogadać z kierownictwem tak samo jak i z współpracownikami. W dodatku masz stabilność, bo jest umowa o pracę.
admin 2016-11-28 17:47:11
A ile można zarobić jako magazynier kierowca w Kielcach
Zostaw swoją opinię o PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE