Opinie o Arcus S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Arcus S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arcus S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcus S.A. w Lublin

Obsługa terminala w przypadku magazyniera to jedynie plus przy rekrutacji czy na zarobkach tez się to odbije? Mam aplikować bo szukają ludzi, ale coś na zarobki narzekaliscie. Niby to dawno było, teraz w ofercie piszą o atrakcyjnych zarobkach. Da ktoś radę przybliżyć je?

Monika Nowy wpis

Wszystkie informacje o zarobkach tutaj już są trochę stare, czy mogę prosić o aktualną informację, na jakie pieniądze można liczyć? Bardzo dziękuję, zależy mi na znalezieniu normalnej pracy.

byl Nowy wpis
@Monika

jeśli lubisz sę uwsteczniać to polecam - zarobki adekwatne do wiedzy

ypilkl Nowy wpis

Pracownik Techniczno - Handlowy jest teraz do nich poszkiwany i praca opiera się głównie o częste wyjazdy tak naparwde, ale w wymaganiach podali jeszcze, że mile widziana jest znajomość AutoCAD i technik wentylacyjnych.

roolnik

oni w tej firmeie to mają kilka działów z tego co widze, jakiś przepływ informacji , systemy informatyczne czy tez zarządzanie dokumentami i korespondencją.. a mnie zastnawia jeszcze fakt ile mozna zarobić w kazdym z tych działów, tak mniej więcje, bo niby po trochu znam się na wszytkim, jednak są to pokrewne dziedziny.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Arcus S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. handlowych (rozwiązania: druk i optymalizacja zarządzania dokumentem)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
stokrotka

chodzi o firme arcusplan w świebodzinie

stokrotka

pracujac w tej firmie to (usunięte przez administratora) czym wiecej pracujesz to mniej zarabiasz ,swoj swojego gnebi,na wlasne dzieci nie mozna sie doprosic opiekunczego tak to jest w prywatnych firmach w polsce gnoic ludzi nic wiecej

@ktoś

nie żal firmy, która w (usunięte przez administratora) leci z pracownikami, żal ludzi, którzy stracili pracę

@ktoś

Ci co pili byli dyscyplinarnie wyrzucani z budowy jeśli dało się coś zauważyć albo wyczuć, gdy sytuacja się powtarzała byli zwalniani, taka jest specyfika branży budowlanej w Polsce, na każdej budowie piją jak kierownik przejdzie chociażby na inne piętro i nie widzi, jest do tego sposobność, w końcu robota lepiej idzie wtedy :)Ci co chcieli pracować wyjechali za granicę ...

@ktoś

no ale atmosfera w pracy była w porządku, Prezes porządny człowiek szanujący drugiego człowieka, kierownicy życzliwie nastawieni, koleżeńska atmosfera, więc mimo tych paru niedogodności trzeba też podziękować że praca była

@ktoś

moi koledzy ze studiów trafili do różnych firm, zrobili uprawnienia ... mi w Arcusie też tak obiecali że zrobię ...po miesiącu wysłali w delegację do Warszawy płacąc 1800 netto, praca po 10 - 11 h. zakwaterowanie 1 godzina drogi od budowy na jakimś zadupiu o nazwie Halinów ...pracowałem rok w (usunięte przez administratora) delegacji również w soboty, przez zimę mróz był a my z kierownikiem marzliśmy ..., często w drodze powrotnej kierowca czubek nie włączał ogrzewania (ponoć rodzina jakaś Prezesa) ... ludzi do roboty dali mi ...pijaków, z którymi musiałem się użerać i pilnować ciągle czy nie piją i czy nie wpadli w jakąś dziurę ...jeden się na napił, 3 godziny go szukałem a ten pod platformą od windy się położył (cud że nie zginął) ... widziałem jak pracują robotnicy ... puszki po piwach po wódce upychane w ściany działowe w wełne w apartamentach za kilka milionów ... po roku wróciłem z budowy, siedziałem tydzień w biurze po czym przyszła córka Prezesa i spytała co robię (czytałem gazetę) odpowiedziałem że czekam na dyspozycję bo budowa się zakończyła, zero wdzięczności od gorzej wykształconej osoby, która z pracą nie wiele pewnie miała do czynienia ... następnego dnia wręczono mi wypowiedzenie ... oczywiście uprawnień mi nikt nie podpisał bo Prezes wziął jakiegoś dziada z ulicy żeby podpisał się jako kierownik w dzienniku (a nawet budowy nie widział) poszedłem do tego dziada a ten chciał kasę od emnie za podpis do książki i to nie 400 zł ale parę tys. bo powiedział że Prezes mu nie zapłacił za tą jego pracę - 5 min. podpisu w dzienniku budowy ... na temat samej budowy można by było książkę pisać ... mam żal do firmy bo inni koledzy zrobili uprawnienia, są kierownikami a mnie po prostu wykorzystano ...

niczego

Dotarła odprawa i odszkodowanie za okres wypowiedzenia 5 x najniższa krajowa z FGŚP,po tylu latach pracy. Pozostało jeszcze wypłata za 2 miesiące ale to z masy upadłościowej jak woogóle cos tam utargują z dobytku arcusa, wszystko pod bankami,kredytami, niewiem czy czegos sie tu jeszcze spodziewac?

nie wiem, nie wiem nie znam się, ja zawsze słyszałem, że jest kryzys :D haha, pozdrawiam zarząd

arcusowiec

dzis dotarł przelew z FGSP od syndyka: 3632zł, to nawet nie jest 3x najniższa krajowa, nawet tu jadą po najniższej lini oporu, i obcinają co sie da (usunięte przez administratora)

dziady, w porównaniu z HENPOLEM powinnismy miec pieniądze już na koniiec maja, widac jak dbają o nas pracowników, obsługa upadłości arcusa trzyma sie terminów, nie interesuje ich czy ktos czeka na te pieniądze,pewnie ma naodkładane- przecież pracował w arcusie.Pozdro dla syndyka- na wszystko jest czas?

arcusowiec

a pieniądze dopiero w czerwcu podobno, nikomu sie nie spieszy bo pracownicy mają naodkładane Bóg wie ile żeby przeżyć od stycznia....

aa1

Dziś ogłoszono upadłość likwidacyjną w monitorze sądowym i gospodarczym

okradziony przez arcus

czlowiek przepracowal tyle nadgodzin za przysłowiowe DOWIDZENIA. Jednak człowiek na stołku potrafi oszukać człowieka,firma PORTA która niedlugo startuje obiecać też potrafi. Podejrzewam że państwo B. sami zalożą te żółte stroje i postawią planowane tarasowce-apartamentowce, pozdro dla ARCUSOWCÓW

NIEwierny

Potwierdzam, wczoraj odebralem wypowiedzenie, zwalniają wszystkich od kierowników po kierowców, pracowników oraz biuro - takie wytyczne nadzorcy sądowego.(usunięte przez administratora)

arcusowiec

podobno sąd nie zgodził sie na układ z wierzycielami tj. upadłość układową, teraz czekamy na ogłoszenie upadłości likwidacyjnej (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Arcus S.A. - Lublin

Arcus S.A.