logo Plexiform Światło System

Plexiform Światło System

Toruń

Opinie o Plexiform Światło System

pixi 2012-01-13 03:04:47
Zdecydowanie polecam! Solidny pracodawca. W pracy dużo musisz dać z siebie (jeśli lubisz odtwórczą jałową ciepłą posadkę to miejsce zdecydowanie nie dla ciebie) ale też duże możliwości rozwoju. Do tego ciekawa, bardzo rozwojowa branża, niezłe zarobki i fajny młody zespół.
gre 2012-01-20 00:18:56
Plexiform to pracodawca wymagający, trzeba już coś umieć i chcieć robić z tym coś dalej, za to efekty są szybko doceniane, do tego szereg innych plusów jak fajna atmosfera, niezłe zarobki etc. minus to często praca pod ciśnieniem, ale ogólnie duży plus
bryk 2012-01-21 00:40:38
Plexiform to dynamicznie rozwijająca się firma, działaja na wszystkich kontynentach, zarobki w porządku, ludzie też, czasem tylko męczą problemy do rozwiązania "na wczoraj", ale to akurat jest wszędzie
x 2012-02-23 22:16:49
firma ok, czasem natłok spraw, ale wszędzie tak jest, ogólne wrażenia pozytywne
gal anonim 2012-11-19 21:25:00
Przecież to od razu widać, że ktoś z firmy na zlecenie szefa próbuje podbić notowania firmy na rynku. Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy w taki PR. Radzę trzymać się jak najdalej od tej pseudofiremki - chore układy, kasa wypłacana pod stołem, właściciel-prezes delikatnie ujmując człowiek bardzo nieuczciwy i przy każdej nadarzającej się okazji orżnie Cię na tej wypłacanej pod stołem kasie, jednym słowem - dno
były pracownik 2012-11-19 21:41:13
trzymać się z daleka! Żadne pieniądze nie są warte tego, żeby pozwolić traktować się tak, jak przyjęto jest w tej firmie.
Zarządzanie przez konflikt - najkrócej i najtrafniej.
uep 2013-05-02 10:18:51
na rozmowe warto, potem i tak sam zdecydujesz, plusów jest tyle co minusów więc firma jak każda inna
mietek 2016-05-21 12:04:30
a więc są dobre czy złe @henza, bo nie rozumiem Twojego przesłania? Patrząc na ich produkty, które nie należą do tanich, stwierdzam, że pensje nie mogą być zbyt niskie. Czy to w sprzedaży, czy to w dziale marketingu.
Zostaw swoją opinię o Plexiform Światło System - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plexiform Światło System