hert

Lubin

Opinie o hert

pracownik 2010-07-28 20:04:50
najpierw niech wezma sie za porzadek w piekarni bo w chlebie mozna znalesc wszystko poczawszy od sznurka-chleb pelnoziarnisty a skonczywszy na petach lub starych bezpiecznikach umyjcie te kosze zasyfiale bo pozniej ludzie jedza buleczki slodkie oblepione niewiadoma czym!
pracownik 2010-07-28 20:07:23
a swoja droga ciekawe czy tobie na sklepie tez leje sie woda na glowe kiedy pada deszcz i czy grzyb na scianie przyciaga klientownie mozna sie doprosic remontu
Znajoma 2010-09-22 22:24:23
mało powiedziane, w Lubinie na ul. Lesnej kalaruchy jak mycszy biegaja....odechcialo mi sie bułek z Herta jak to zobaczyłam....
niezalezna 2015-08-24 19:34:19
wlasnie kuzwa syf niepolecam ani zakupow ani pracy tam a zwlaszcza pani kierownik trzepnieta na kontroli woli opowiadac o sobie a nie kontrolowac jaka to ona nie jest wspaniala i ile godzin nierobila jak sprzedawala, skoro ona mogla to inne tez moga robic cztery 12stki z rzedu co tam damy rade parodia p.margaretto haha powodzenia
lajbn 2016-04-05 23:02:25
o atmosferze słyszałam rózne opinie, dlatego najlepiej wyrobić sobie własną. Natomaist co do szkoleń to super że takowe są, można podnieść swoje kwalifikacje
Zostaw swoją opinię o hert - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hert