Bohle Polska

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bohle Polska

Kandydat Nowy wpis

Wie ktoś czy zajmują się klimatyzacją, może szukają monterów z doświadczeniem, sepami i f-gazami ?

@Kandydat

Ano szukają Montera izolacji przemysłowych. Z tym, że życzą sobie, by posiadać wykształcenie jako monter izolacji przemysłowej i/lub min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym montażu izolacji. A zakres stawki przy ogłoszeniu, to 14 000 - 20 000 zł / mies. brutto. Robota z tego, co zrozumiałem w Niemczech. Ciekawi mnie jednak - i tego chętnie się dowiem od kogoś z pracowników - po jakim czasie następuje faktyczną realizacja postulatu zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Widzę oferty pracy na rusztowań? Czy są przyjęcia ? Czy tylko zbierają bazę ludzi?

@Zainteresowany

A masz jakieś doświadczenie jako pracownik na rusztowaniach?

@Maria

Konkretnie :⁠-⁠) jest praca na rusztowaniach ?? Posiadam doświadczenie wszystkie uprawnienia jakie są wymagane na Niemcy+ prawo jazdy C, j niemiecki, angielski a2

Wieslaw Nowy wpis
@Zainteresowany

Niezbieraja żadnej bazy ludzi firma przyjmuje

@Wieslaw

Okej, a przyjmują bo po prostu zapotrzebowanie się zwiększyło? A może rotacja pracowników jakaś jest ostatnio? Wolę się upewnić czy aby jakichś zwolnień nie było. Stawki teraz są zachęcające dla kogoś z doświadczeniem?

Blacharz

Może ktoś się określić jaki system rotacyjny występuje w Niemczech i oczywiście zarobki?

Wiktoria
@Blacharz

Zgaduję, że interesuje Cię stanowisko blacharza? W ogłoszeniu napisali, że zarobki są zależne od umiejętności, więc jak masz duże doświadczenie, to pewnie uda się coś wynegocjować. Może już aplikowałeś i teraz możesz napisać z pierwszej ręki co i jak :)

Uszwiok

Jaki rotację wyglądają w tej firmie ???

@Uszwiok

W sensie pytasz czy jest dużo zwolnień czy jak?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bohle Polska.

Pracuje ktoś w tej firmie na rurkach ??

@Zainteresowany

A co konkretnie chcesz wiedzieć o firmie?

pozytywna

chciałbym się zatrudnić w bohle-polska

@pozytywna

I co, zrobiłaś coś z tym? Wysłałaś tam papiery?

Łukasz

Polecam firmę BOHLE pracowałem pół roku i nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o firmie 10 /10

@Łukasz

To czemu się zwolniłeś? Nie sądze żeby z powodu nieprzedłużenia umowy. Napisz proszę szczerze, chciałam zanosić tam cv.

Stefan
@Łukasz

Czemu tylko pół roku skoro w firmie ci się podobało? Powiesz jakie umowy dawali na początek? Miałeś zlecenie, czy coś bardziej stabilnego?

@Łukasz

Na jakim stanowisku pracowałeś? I co uważasz za największy plus tutaj skoro ci się tak podoba? :)

@Łukasz

Czym się tu zajmowałeś konkretnie? No i piszesz o atmosferze 10/10, to co tam się działo, integracje były co tydzień? Hahah

Łukasz
@Robert

Atmosferę oceniam 10/10 zajmowałem stanowisko jako pomocnik montera izolacji termicznych. Wypłaty są na cza a nawet przed 10 każdego miesiąca Szczerze polecam tą firmę.

Stefan
@Łukasz

Skoro o wypłatach już mowa to może napisałbyś ile mniej więcej płacili. Bo jak tak polecasz to pewnie dobrze. Podasz orientacyjne widełki?

sprinter21

Dzień dobry chciałbym się zapytać czy trzeba znać jakiś język żeby u państwa pracować ???

Monter

Witam, czy jest szansa znaleźć w tej firmie pracę jako monter/pomocnik bez doświadczenia ? Bardzo szybko się uczę i jestem zmotywowany. Angielski komunikatywny, jestem po technikum mechatronicznym ale większość czasu pracowałem w innym zawodzie.

Kamil
@Monter

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie Bohle Polska na stanowisku montera, to w oficjalnej witrynie firmy dostępne są 2 takie stanowiska (monter izolacji termicznych i monter wykończenia wnętrz): https://www.bohle-gruppe.com/index.php/karriere_bei_bohle_pl/a/pl Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i awansu. Zdecydujesz się aplikować?

Monter
@Kamil

Prawdopodobnie tak, aktualnie czekam na rozwiązanie umowy z aktualnym pracodawcą i będę aplikował ;)

Urszula
@Monter

To super, powodzenia! Napisz, jak przebiegła rekrutacja i jak poszło. Co zainteresowało Cię w tej ofercie pracy Bohle Polska?

Od dawna nikt nie korzystał z forum z jakiegoś powodu?

Igor

Firma Bohle Polska i Budowlanka w Bochni, oprócz w kształcenia w zawodzie monter izolacji przemysłowych prowadzą rekrutację do Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie monter wykończeń wnętrz. Fajny projekt!!

Podpowiedzcie czy potrzebuje może ludzi do pracy? Jakieś wymagania na starcie?

Dudek

Pracuje już w firmie ponad rok i nie mogę narzekać. Wiadomo że raz jest lepiej, raz gorzej, ale nie ma większych problemow. Chłopaki i panie z biura są w porządku, dużo porządnych kierowników na budowach (oczywiście są wyjątki). Podsumowując polecam firmę.

Igor

Firma Bohle Polska i Zespół Szkól w Bochni już drugi rok prowadzą rekrutację do Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie monter izolacji przemysłowych. Fajny projekt!!

Czarek

Będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat procesu rekrutacyjnego - jak przebiega, czy składa się z kilku etapów, czy jest to sama rozmowa kwalifikacyjna. W dzisiejszych czasach lepiej wiedzieć, na co być przygotowanym :)

john pierre

kolego Janku, jak nie piszą nagminnie i źle to chyba dobrze o firmie i jej formie świadczy. gorzej, jeśli się jakaś firma ciągle reklamuje na wszystkich możliwych portalach, że nieustannie szuka pracowników – wtedy daje to do myślenia. a tak to chyba zatrudnienie stabilne, ciągłość pracy jest, rotacji pracowników nie ma a w tej branży to ważne.

maniek

Witam,.. chcialbym sie dowiedziec jak tam w firmie jest? czy są jakies wyjazdy za granice? jakie warunki placowe.?

aleksy

@Bowling, bo źle szukasz, nie mają nic na stronie bohlepolska bo taka nie istnieje, ale na bohle-polska.pl jest już całkiem sporo. Po prawej masz kwestionariusz osobowy, wystarczy go wypełnić. Rekrutują na wiele stanowisk: blacharze, monterzy, kierownicy robót instalacyjnych. Zgłoszenia przesyła sie e-mailem lub listem, co ciekawe można tez aplikować telefonicznie.

KOryntian

Jak dla mnie dużą rolę przy podjęciu pracy odgrywa uznanie międzynarodowe. Grupa Bohle idealnie nadaje się dla mnie, chociaż zastanawiam się czy konkurencja przypadkiem nie zaczyna w branży technologii izolacji, ochrony przed hałasem odjeżdżać bohle. Mam nadzieję, że to tylko moje złudne wrażenie, a nawet jeśli nie to wszystko w rękach pracowników by doskoczyć do topu.

pracujacy

dobra firma, wiarygodna, nie ma rotacji zatrudnienia, oby takich więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Bohle Polska - Rzezawa

• Jak się pracuje w Bohle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Bohle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bohle Polska?

Bohle Polska