Opinie o PolyMedia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PolyMedia Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PolyMedia Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PolyMedia Sp. z o. o. w Warszawa

Jak długo trwa proces awansu w PolyMedia Sp. z o. o.?

Czy nowo zatrudnione osoby w PolyMedia Sp. z o. o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

St Nowy wpis

Jezeli posiadaja odpowiednie umiejetnosci i doswiadczenie to otrzymuja umowe na okres probny.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PolyMedia Sp. z o. o.?

Roch

Atmosfere kształtują czynniki wewnetrzne: nowe korzystne zamowienia zewntrzne : pandemia ograniczenia produkcji, braki w zaopatrzeniu, sytuacja w rodzinie .

ADAM Nowy wpis
@Roch

Firma ma olbrzymie doswiadczenie w branzy poligraficzno reklamowej. Rozne technologie . Ciekawa praca.

Jan

Trzeba bylo pracowac, a nie obijac sie. Praca tylko w akordzie. Kto zrobil wiecej to duzo zarabil.

@Jan

Czyli żadnej podstawy nie ma? Jeśli tak to trochę słabo... To Tobie tak orientacyjnie ile się udało zarobić?

Karol
@Paweł

To dobry system jak ktoś chce pracować.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PolyMedia Sp. z o. o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jakie są warunki zatrudnienia w PolyMedia Sp. z o. o.?

oly

Frma Polymedia sp z.o.o od czterech lat nie prowadzi działalnosci.

Jak się pracuje z ludźmi z PolyMedia Sp. z o. o.?

Roch

Doswiadczeni samodzielni pracownicy. Nie chodza po pracy na piwo.

Henry

Wiecie czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

@Henry

Tak, szukają mechanika do remontu maszyn z doswiadczeniem technicznym i operatora maszyn do przyuczenia.

Odważna Joasia

Ludzie wciąż przy pracy. Otoczyła ich puszcza machin i warsztatów. Coś nieustannie cmokało. Me serce było strwożone okropnym hałasem maszyn, porównywanym do śmiechu szatana, do syku węży. Pracowałam tam, machinalnie, me ruchy stały się płynne i rytmiczne. Bardzo silnia jestem, jednak praca ta wykańczała mnie fizycznie, była ponad me siły. Nikt nie dba o pracowników, CHORZY UMIERAJĄ! Rozdają tylko energetyczne pastylki stymulujące z guaraną! Karzą pić wodę mineralną! Tak! praca niszczy człowieka, jego zdrowie. Robotnicy pracują tam jak maszyny, wykonując ciągle te same czynności, ich praca jest niebezpieczna. Pracują w kiepskich warunkach przez co narażają swoje zdrowie, właściciela fabryk to jednak nie interesuje on jest nastawiony na zysk a nie na filantropię... Nie dba o swoich pracowników, nie obchodzi ich, że pracując narażają swoje zdrowie i życie. W oczach niektórych praca to nowoczesność i postęp. Zafascynowanie nowoczesnymi technologiami, a dla mnie sama myśl o pracy to piekło... ...jak nieludzkie warunki do pracy stwarzają te maszyny dla ludzi tam pracujących, jak ciężka jest ich praca, ile sił i zdrowia muszą włożyć aby dostać te kartę Multisport, pakiet medyczny i choć z 9000 zł na rękę...

Nieistotna

UWAGA! Nazwa firmy zmieniła się w 2018 roku z "PolyMedia Sp. z o. o." na "Polymedia Stanisław Dorosz". Jest to jednak wciąż ta sama firma za którą odpowiadają te same osoby - jak można się domyślić imię i nazwisko prezesa jest w nazwie firmy. Polymedia Stanisław Dorosz 04-218 Warszawa, Czechowicka 4 lok. 2, woj. mazowieckie NIP: 5221353202 REGON: 380594321 Rok założenia: 2018 Moja poprzednia opinia została skasowana. W firmie Polymedia dochodzi do naruszeń prawa w postaci niewypłacania wynagrodze zgodnie z terminem. Pracodawca zalega niektórym pracownikom kilka miesięcy z wypłatą wynagrodzenia i bardzo często wypłaca je w ratach. Ponad to pracodawca nie odprowadza za pracowników składek na ubezpieczenie społeczne. Oprócz wyżej wymienionych uchybień pracodawca dopuszcza się szkalowania pracowników poprzez zrzucanie na nich odpowiedzialności za swoją niekompetencję i okłamywanie klientów co do ich winy. Jestem odpowiedzialna za kontakt z klientami i występuję w firmie pod swoim imieniem i nazwiskiem. Często rozmawiam z nimi osobiście. Niejednokrotnie zdarzyło się, iż pracodawca nie dotrzymywał terminów i lekceważył swoje obowiązki a kiedy klienci zaczęli upominać się o wywiązanie się z umowy, właściciel firmy w rozmowie z nimi twierdził, iż wszelkie niedopatrzenia i pomyłki wynikają z niedopełnienia przeze mnie obowiązków. W ten sposób obmawia moją osobę wśród innych ludzi, którzy mogą być moimi przyszłymi klientami, lub pracodawcami. Tyczy się to również innych pracowników, którzy niejednokrotnie byli obarczani przez pracodawcę winą za jego niekompetencję i niedopilnowanie obowiązków. Zdarzało się również, iż byłam obwiniana przez pracodawcę za awarię sprzętu (komputera), który jest niezbędny do wykonywanej przeze mnie pracy, przy czym awarie te były niezależne ode mnie. Pracodawca nie reagował na to twierdząc, iż ma ważniejsze sprawy, a później obwiniał mnie bezpośrednio o wszelkie opóźnienia i pretensje klientów z nimi związane. Nierzadko szef firmy obraża pracowników nazywając ich np. głupimi i ogólnie zwracając się do nich w sposób obraźliwy i impertynencki. Pracownicy nie mają przeprowadzanych badań okresowych, oraz badań BHP. W lecie pracodawca nie zapewnia wody pracownikom, chociaż temperatura w pomieszczeniach przekracza 28 stopni Celsjusza. Z kolei w zimie pomieszczenia nie są ogrzewane, ponieważ zabrano liczniki. Szef posiada klimatyzację i ogrzewanie tylko w swoim biurze. Pracodawca nie wynajmuje żadnych osób dbających o czystość w biurach. Szczury baraszkujące w koszach na śmieci czy karaluchy spacerujące po pomieszczeniach pracowniczych są widokiem codziennym. W firmie nie ma księgowej. Szef własnoręcznie wypisuje plik kontrolny JPK i zawsze robi to ze stanem 0 (słownie: zero)

Tomasz

@Bot Ale wystarczy popatrzeć na forum i taki spokój może być w sytuacji kiedy ludziom dobrze się pracuje, prawda?

Alicja

świetny sklep. bogaty wybór sprzętu sportowego zarówno letniego jak i zimowego. obsługa fantastyczna, fachowe podejście do klienta, znają się na sprzęcie, pomogą, doradzą. ceny również przystępne jak na tak znane marki. polecam

Nikola
@Alicja

Alicja! o jakim sklepie Ty piszesz? Ty chyba mieszkasz na księżycu a nie w Warszawie. Tam produkuje się artykuły biurowe.

BOT
@Alicja

Oto jest typowa opinia bota, który pomylił firmy i te pięć lajków też jest od botów. Patologia.

Wiktor

PolyMedia ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy macie coś więcej do dodania?

Hanna

@Nikola opowiesz, jak ty osobiście ocenisz prace w firmie? Każdy głos jest ważny z punktu widzenia pracownika, który chce się dowiedzieć o potencjalnym pracodawcy jak najwiecej szczegółów.

Hanna

@abcde, a jakie plusy znalazłeś w pracy w PolyMedia Sp. z o. o.?

abcde

Nie polecam pracy i współpracy z Polymedia na Grochowie , brud , syf, w firmie i na zapleczu, sanepid powinien tam wpaść , właściciele krętacze , kłamcy , i mimo umowy zlecenie , pracodawca nie rejestruje w urzedzie, zusie i kłamie w żywe oczy , że jest inaczej,

Hanna

Na jakie benefity może liczyć osoba zatrudniona w PolyMedia Sp. z o. o.? ;)

Super miłe Panie na stołówce i dobre jedzenie! Ale polskich kucharzy to nie ma? A taki francuz to pomlaska. Choć Wesoły, z pasją i ogromna wiedzą. Tu pojawia się jednak problem. - A to seler zły, a to warzywo niesmaczne. Kluseczki Makłowicza moje dzieci zajadają z apetytem a karkóweczka Kuronia hmm, mniam. Zaproście panią Gesler!

anonymus

Zwolniłam się stamtąd po 5 dniach. Pierwszego dnia od razu od innych pracowników dowiedziałam się, że jeszcze nie otrzymali wypłat z poprzednich miesięcy. Ale stwierdziłam, że jakby nie mieli kasy to by nie zatrudniali nowej osoby? Po kilku dniach było już widać, że firma jest fatalnie zorganizowana, oferty wysyłają dopiero po kilku dniach, nie odpowiadają na maile i telefony klientów, którzy są w trakcie realizacji zlecenia. Nie chciałam być kojarzona z tą firmą i czym prędzej odeszłam. Nie polecam ani jako pracodawca ani jaki realizator usług poligraficznych. Omijałabym tę firmę z daleka. Do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia za te 5 dni pracy.

jajbi

Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić i potem już jakoś idzie... Co do Waszego problemu to sami się do nich odezwijcie

Arkadiusz

ale całą kamienice na Żurawiej 45 odnowili...

Zostaw merytoryczną opinię o PolyMedia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PolyMedia Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy PolyMedia Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PolyMedia Sp. z o. o.

PolyMedia Sp. z o. o.