DSSMITH POLSKA S.A

Poznań

Opinie o DSSMITH POLSKA S.A

admin 2015-07-20 17:56:23
Mieliście styczność z firmą DSSMITH POLSKA S.A lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
Pytanie 2015-09-06 19:25:17
Bardzo proszę o opinie na temat pracy w DSSmith Kielce, chodzi mi głownie o stanowisko operatora maszyn, jakie jest wynagrodzenie na rękę na tym stanowisku i czy jest duża rotacja pracowników czy raczej praca jest stabilna?
Pytanie 2015-12-06 16:22:45
halo9 W sumie masz rację najlepiej spytać w siedzibie, ale miałem nadzieję że ktoś z byłych lub obecnych pracowników powie kilka słów nie tylko o zarobkach, ale też i o samej pracy. To też w sumie byłaby informacja z pierwszej ręki. Zwłaszcza że po to jest ten portal do wymiany opinii, ale dziękuję za radę :-)
niko 2016-01-09 17:21:24
dla mnie najważniejsze są zarobki, jak są zarobki to i atmosfera jst dobra, dlatego jeśli ktoś wie ile zarabia operator maszyny prosze napisac, czy warto probowac i czy to jest umowa zlecenie czy stala?
ingo 2016-04-23 18:33:14
jeśli chodzi o pracę jako operator maszyn to śmiało aplikuj. Myślę , że ciężko będzie Ci znaleźć firmę która na tym stanowsiku płaci więcej niż w dsssmith
Zostaw swoją opinię o DSSMITH POLSKA S.A - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSSMITH POLSKA S.A