brak logo

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUZ

Kraków

Opinie o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUZ

bison 2011-04-28 18:34:51
Firma solidna, właścicielem jest właściciel SOLID SECURITY, nie mylic z oszustami z TUW TUW!!!
Żal.pl 2012-06-29 11:35:24
A od kiedy Solid jest firma solidna??
xxx 2013-07-31 18:05:11
Witam, czytałem wiele opini tych negatywnych jak i zarazem pozytywnych na temat tej firmy. Sam osobiscie jestem pracownikiem odziału Krakowskiego z dość dużym starzem i nie ukrywam ze praca jest wymagająca dla ambitnych ludzi, wiedzacych czego chcą, tylko osoby z dużą samodyscypliną i motywacją do pracy nadają sie do wykonywania tego zawodu. Wiadomo jak w każdym dziale handlowym są do zrobienia pewne założenia i jezeli ktos oczekuje ze bedazie dostawac cos w zamian nie dajac nic od siebie, no to niestety tak chyba nie ma nigdzie.
Sam po prawie 3 latach pracy jestem bardzo zadowolony ze wspópracy, ludzie oraz atmosfera w dziale jest bardzo przyjemna, a wiekszosc frustratów piszących inaczej są to niestety osoby które nie potrafily wyegzekfować czegos od siebie a tak jak nadmienilem wyżej nie wykazując zadnej inicjatywy i checi do pracy niestety nie mozemy oczekiwac ze pracodawca bedzie nas trzymał tylko po aby zmniejszać stope bezrobocia w Polsce. Warto jeszcze nadmienic ze jedyna firma ubezpieczeniowa w naszym kraju ktora po za prowizją płaci solidna podstawe zawsze w terminie i co do grosza , zatrudnia na umowe o prace a nie na własna działalność i daje ryczałt na paliwo ktory z reguły zawsze pokrywa koszty dojazdów na spotkania z klientami.
Reasumując mój elaborat polecam firme zarówno pod kątem zatrudnienia jak i produktów ktore oferują.
Nikt 2015-10-07 15:52:42
Zależy na jakim stanowisku
Arek 2015-12-16 13:39:51
A skąd masz takie statystyki? Jeśli Firma nie wisi na plakatach na każdym rogu i nie jest w co drugiej reklamie, to nie znaczy że nie ma klientów. Moze właśnie ma i nie musi się reklamować aż tak :)
after 2015-12-16 13:46:19
Wejdź na portal pracy i zobacz ile jeszcze poważnych firm i Instytucji publicznych wstawia ogłoszenia na podobne stanowiska. Sporo. To chyba więc normalne i chyba dobrze, że szansę ma każdy a nie po znajomości? Ja nie aplikuję bo za wysokie progi, może dla Ciebie również, dlatego narzekasz?
edf 2016-05-13 17:17:02
super bardzo wysokie zarobki :) teraz widze ze szukaja kierownika projektow IT w Warszawie wymagane m.in. wyższe wykształcenie (techniczne, finansowe)
Zostaw swoją opinię o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUZ - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUZ