TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUZ

Kraków

Opinie o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUZ

bison 2011-04-28 18:34:51
Firma solidna, właścicielem jest właściciel SOLID SECURITY, nie mylic z oszustami z TUW TUW!!!
Żal.pl 2012-06-29 11:35:24
A od kiedy Solid jest firma solidna??
xxx 2013-07-31 18:05:11
Witam, czytałem wiele opini tych negatywnych jak i zarazem pozytywnych na temat tej firmy. Sam osobiscie jestem pracownikiem odziału Krakowskiego z dość dużym starzem i nie ukrywam ze praca jest wymagająca dla ambitnych ludzi, wiedzacych czego chcą, tylko osoby z dużą samodyscypliną i motywacją do pracy nadają sie do wykonywania tego zawodu. Wiadomo jak w każdym dziale handlowym są do zrobienia pewne założenia i jezeli ktos oczekuje ze bedazie dostawac cos w zamian nie dajac nic od siebie, no to niestety tak chyba nie ma nigdzie.
Sam po prawie 3 latach pracy jestem bardzo zadowolony ze wspópracy, ludzie oraz atmosfera w dziale jest bardzo przyjemna, a wiekszosc frustratów piszących inaczej są to niestety osoby które nie potrafily wyegzekfować czegos od siebie a tak jak nadmienilem wyżej nie wykazując zadnej inicjatywy i checi do pracy niestety nie mozemy oczekiwac ze pracodawca bedzie nas trzymał tylko po aby zmniejszać stope bezrobocia w Polsce. Warto jeszcze nadmienic ze jedyna firma ubezpieczeniowa w naszym kraju ktora po za prowizją płaci solidna podstawe zawsze w terminie i co do grosza , zatrudnia na umowe o prace a nie na własna działalność i daje ryczałt na paliwo ktory z reguły zawsze pokrywa koszty dojazdów na spotkania z klientami.
Reasumując mój elaborat polecam firme zarówno pod kątem zatrudnienia jak i produktów ktore oferują.
Nikt 2015-10-07 15:52:42
Zależy na jakim stanowisku
Arek 2015-12-16 13:39:51
A skąd masz takie statystyki? Jeśli Firma nie wisi na plakatach na każdym rogu i nie jest w co drugiej reklamie, to nie znaczy że nie ma klientów. Moze właśnie ma i nie musi się reklamować aż tak :)
after 2015-12-16 13:46:19
Wejdź na portal pracy i zobacz ile jeszcze poważnych firm i Instytucji publicznych wstawia ogłoszenia na podobne stanowiska. Sporo. To chyba więc normalne i chyba dobrze, że szansę ma każdy a nie po znajomości? Ja nie aplikuję bo za wysokie progi, może dla Ciebie również, dlatego narzekasz?
edf 2016-05-13 17:17:02
super bardzo wysokie zarobki :) teraz widze ze szukaja kierownika projektow IT w Warszawie wymagane m.in. wyższe wykształcenie (techniczne, finansowe)
xxxxxxxx 2016-11-23 19:04:44
Byłem na rozmowie na stanowisko IT, osoba rekrutujaca miała raczej pojecie o branzy, natomiast nie podoba mi sie kultura organizacyjna, lokalizacja i brak jakichkolwiek benefitów i premii.
Kultura organizacyjna to totalny chaos, widac ze raczej osoby ktore tam pracuja przywykły do PRLowskiego klimatu tam panującego, brak zadnych pozapłacowych benefitow jak karta sportowa, premie, opieka zdrowotna itp. Lokalizacja niby na "Mordorze" aczkolwiek od przystanku z 1 km trzeba się przejść od pętli, dojazd z 2 autobusami kursującymi bardzo rzadko, raczej są to obrzeża "Mordoru". Jeśli chodzi o odpowiedź zwrotną to mimo zapewnień żadnej nie otrzymałem, ale w sumie to się cieszę bo załamałem się po tej rozmowie wizerunkiem firmy i raczej nie przyjąłbym i tak tam posady :)
Zostaw swoją opinię o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUZ - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUZ