Accetis International Poland

Opinie o Accetis International Poland

Ernest 2009-11-16 11:02
beznadziejna firma ZERO profesjonalizmu, naciąganie Klientów - firma w upadłości.
Zadowolony klient 2011-02-17 12:34
Polecam tę firmę, zarówno jako kandydat i klient. Pełen profesjonalizm. Firma od ponad 8 lat na rynku polskim. Zrealizowali wiele dobrych projektów. [usunięte przez moderatora]
daria 2016-05-15 22:00
angielski w PR to istotna kwestia, nie mówię już o wiedzy popartej doświadczeniem :)
Czarek 2017-02-14 11:18
Firma z ponad 27-letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej, bardzo daleko od upadłości, stąd nie rozumiem dlaczego ktoś (zwłaszcza w 2009 roku, kiedy firma przechodziła ogromny rozwój) może tak oczerniać innych? Osobiście, nie spotkałem się na rynku polskim z tak wysokim profesjonalizmem oraz klasą ze strony pracowników tej firmy. Jako kandydat prowadzony w procesie, będę zawsze pozytywnie myślał o zespole Accetis.
Lidia 2017-08-07 12:49
@Czarek pracujesz w firmie Accetis International Poland? Rozumiem, że możesz ją polecić osobom szukającym pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.
Zostaw swoją opinię o Accetis International Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accetis International Poland