Opinie o Mobile Mix Sp. z o.o. w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mobile Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mobile Mix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobile Mix Sp. z o.o. w Skawina

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Mobile Mix Sp. z o.o.?

Zzzz Nowy wpis

Zastanów się czy napewno chcesz tam pracować

Blaert Nowy wpis

Nie pracuję tam już przeszło 2 lata, a o Panu Jakubie dalej głośno XD

Marta Antczak

Załatwianie spraw kadrowych i szacunek do pracownika oraz sposób załatwiania spraw pozostawia wiele do życzenia wywalenie dwóch osób robiących plany pracujących non stop bo są braki kadrowe i przyjęcie komfidenta i dinosiciela oraz dupoliza pani K. B. Która nigdy nie wykonała żadnego planu po której poprawia się umowy i która potrafi chyba tylko obciagac laski tym którym trzeba powodzenia

Wpadłem z Ciekawości

Gratuluję. Super RODO.

AA Nowy wpis
@Wpadłem z Ciekawości

Proponuję się zaznajomić z RODO a dopiero później się powoływać ;)

Zuzanna

Ahh .. No i premia za plany , która nie jest opodatkowana . (usunięte przez administratora) .

Ma
@Zuzanna

Podatek musisz odprowadzić sama, premie wypłaca bezpośrednio T mobile a z tego co wiem ty jej nie otrzymasz bo nie doprosilam się linku do TB od wiadomo kogo

zzz
@Zuzanna

Premia nie jest opodatkowana, ale bezpośrednio z Twojego Bonusa, czyli z T-Mobile, więc skąd pretensje do Mobile Mixa, skoro oni wypłacają premie opodatkowane?

Zuzanna .

Panie Grzegorzu ! Zgadzam się w stu procentach ;] Ale dobrze że istnieją takie instytucje jak PIP i PUP :) W planach mam udać się do tamtych instytucji :)

Marta Antczak

Zapomniałam dodać najważniejsze wysłanie meila do prezesa z własnymi sugestiami na temat zatrudnienia oraz dopominanie się podwyżki ponieważ kierownik zatrudniony od lutego ma 2200 brutto tyle ile konsultant przy czym nowo zatrudniony ok 700ZL więcej skutkuje zwolnieniem z pracy metody stosowane przez Pana(usunięte przez administratora) i Pana (usunięte przez administratora) zahaczaja o mobbing o kulturze wypowiedzi nie wspomnę serdecznie odradzam na szczęście intnieja sądy pracy i inspekcja pracy gdzie się wkrótce spotkamy

;)

Banda oszustów i skurw**** . Osoba pracująca z brakiem sprzedaży , chyba dobrze musi gałkę opierdzielać , albo super się bzykać jeżeli po zwolnieniu dwóch pracownic nagle dostała umowę o pracę (zapewne na stanowisku kierownika ) i nagle pojawiła się w punkcie . Chuy wam w tyłki (usunięte przez administratora) i krętacze ! ;]]

@Nigdzywiecejwmobilemix Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź i oczywiście szanuję Twoje zdanie o Mobile Mix. Piszesz, że ten pracodawca "wymaga niemożliwego". Co masz przez to konkretnie na myśli?

@zniesmaczona Rozumiem, jednak tutaj nie wolno posługiwać się nawet imionami swoich współpracowników. Proszę zatem, byś o tym pamiętała. Cieszę, się, że dostrzegłaś chociaż jeden pozytywny aspekt pracy w Mobile Mix. A może orientujesz się, czy zatrudniają obecnie nowych pracowników?

Nigdzywiecejwmobilemix
@Karolina

Jeśli chodzi o współpracę z Mobile mix to nie znajdziesz tam nic pozytywnego. Każda opinia tutaj jest 1000% prawdziwa. Wymagają niemożliwego i tylko tyle. Zero pomocy z ich strony, o wszystko trzeba się prosić a oni i tak to mają gdzieś. Ludzie co chwike od nich odchodzą także zatrudnienia na okrągło. Osobiście bardzo żałuję że miałam "przyjemność " znaleźć się w tej firmie bo naprawdę szkoda nerwów.

@zniesmaczona To dobrze, że postanowiłaś wziąć udział w dyskusji o Mobile Mix. W ten sposób na pewno pomożesz osobom, które zainteresowane są aplikowaniem do tej firmy. Pamiętaj jedynie, iż nie należy na forum publicznym posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Czy widzisz choćby jeden pozytywny aspekt pracy tam?

zniesmaczona
@Karolina

Karolina nie używam personaliow imiona mogą dotyczyć każdego i nikogo jedyny pozytyw to współpracy z byłym kierownikiem regionu i kierownikiem regionalnym z TMPL reszta cóż kurtyna

zniesmaczona

Nie polecam 6-mcy wyrwane z życiorysu podstawa to jakaś kpina na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiłam minimum jakie mnie interesuje poinformowano mnie ze po okresie próbnym powrócimy do rozmowy, do której oczywiście nie powrócono, mydląc mi oczy premią kierowniczą której nie jest się w stanie wypracować co miesiąc ( nie jest ona gwarantowana) ponieważ nie ma się chociażby akcesoriów do sprzedaży które również na nią wpływają. Kolejna sprawa to podejście bezpośrednich przełożonych do nas ignorancja najwyższych lotów cotygodniowe remanenty tylko dla wybranych , gnębienie bo nie ma sprzedaży, szczytem wszystkiego jest ogłoszenie zamieszczone na jednym z portali szukające kierowników na obsadzone już miejsca ze stawką 1500zł wyższą od tej którą posiadają obecni kierownicy, i oczywiście tłumaczenie firmy jest takie ŻE SZYKUJĄ SOBIE BAZĘ EWENTUALNYCH PRACOWNIKÓW BO LUDZIE ODCHODZĄ jak można szukać pracowników dla których nie ma się na juz pracy i robienienia rekrutacji w Krakowie . Szczerze odradzam obecny kierownik regionu pan Przemek porażka olejstwo i ignorancja na najwyższym poziomie brak pomocy dla pracownika pan Jakub cóż opinie tutaj o tym człowieku są w 1000% trafne

@Nie polecam Rozumiem, że praca w firmie Mobile Mix okazała się dla Ciebie niemiłym doświadczeniem, ale musisz pamiętać, że na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób. Nalegam również, abyś napisała trochę więcej odnoście pracy w wyżej wspomnianej firmie - dlaczego właściwie jej nie polecasz?

Nie polecam

Okropna firma tylko wymagają od siebie nic ! A Pan Jakub to człowiek na nie właściwym miejscu.. Zero kompetencji po znajomości stanowisko. Nie polecam !

Krakuska

Nie polecam nie polecam firma Mobile mix jest okropna już nie wspomnę o PANU ZASTĘPCY prezesa ( tak Panie Jakubie) o panu mowa nie dość , że człowiek nie umie wysłowić się po polsku wymaga od pracownika BÓG WIE CO!!! to jeszcze nie wypłaca pieniędzy które się pracownikowi należą!!!! Okropna firma i nie żałuje , że odeszłam z firmy

nielubieciekuba
@Krakuska

oj Pan Jakub to fenomen w całej Klasie - do sprzątania nie pracy z ludźmi!!

Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem ponad 6 miesięcy. Nastawieni tylko na zysk. Do punktów przysyłają uszkodzone sprzęty. Osoba szkoląca osoby to totalne dno, szmaci pracowników do zera. (usunięte przez administratora)centralę tak samo jak byli kierownicy mikroregionów . Z centralą ciężko się dogadać. Wymagają wiele, a nie są w stanie nawet sprzętu zapewnić . Fakt, jeszcze jest taki, że mają sprawy w sądzie pracy z byłymi pracownikami. Odpowiedzialność za sprzęt olbrzymia, jak ktoś(klient) ukradł z punktu atrapę to trzeba za nią płacić. Mimo wielu próśb nie wysyłali sprawnych zabezpieczeń do atrap. (usunięte przez administratora)

Jakie nastroje panują aktualnie w firmie? Czy firma w ostatnim czasie prowadziła jakieś rekrutacje? Poszukujący ofert pracy w Skawinie i okolicach dzięki Waszym opinią na temat Mobile Mix Sp. z o.o. mogą ocenić, czy praca u tego pracodawcy to dla nich dobry krok.

gość

Aktywne pozyskiwanie klientów @romek jest czymś oczywistym, bo przecież jest to normalny obowiązek jak na takie stanowisko. Zastanawiam się tylko jakich zarobków można się spodziewać, wiecie może? Podobno oprócz podstawy doliczają jakieś premie do nich.

Ogar nięty

Czy wie ktoś coś na temat Kierownika Mikroregiony jak wygląda praca oraz jakie warunki proponuje pracodawca?

Pracowałam/Pracowałem ;)

Witaj "OP". Pytasz, jak się pracuje u tego pracodawcy? Interesujesz się płacą? Atmosferą? Odpowiem Ci -> Dla kumatego studenta to może być OK, ale na start! Godziny pracy do "dogadania". chociaż różnie później z tym bywa. Pensja = minimum + MEGA DUŻE PREMIE o których się mówi podczas rozmowy kwalifikacyjnej, niekoniecznie się je otrzymuje. Obiecują 3 tyś zł netto jak się będziesz starał. Prawda jest taka - ciężko zarobić 1800 zł netto. Zazwyczaj jest to MINIMUM (około 1250 zł) lub coś do 1500 zł netto za pełen etat czyli około 160 - 200h pracy. Pracy Ci opisywać nie będę bo chyba wiesz jak wygląda skoro się zainteresowałeś. Atmosfera oczywiście zależy od współpracowników ale z tzw. przełożonymi jest nie najgorzej, jeśli robisz plany to nawet się uśmiechną i powiedzą coś dobrego (a czy szczerze to sam się dowiesz). PLUS jest taki, że dają umowę o pracę. Robota lepsza niż na zmywaku ale szału też nie ma się co spodziewać. W telekomunikacji ogólnie robi się pod górkę, rynek jest przesycony a plany oczywiście coraz ciekawsze. Kiedyś się zarabiało nawet w Mobile Mix, niestety jest to już przeszłość. Pozdrawiam i mam nadzieję że komuś ta wypowiedź w chociaż minimalnym stopniu pomoże. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś/ a może nadal pracujesz w firmie Mobile Mix Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie - proszę o komentarz, innym będzie łatwiej.

op

Jak pracuje się w T-Mobile u tego pracodawcy? Jaka płaca, jaka atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobile Mix Sp. z o.o. - Skawina

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobile Mix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobile Mix Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobile Mix Sp. z o.o.