Outimex

Inowrocław

Opinie o Outimex

Cała prawda 2010-07-27 14:29:41
Bawić się w biznes to nawet małe dziecko potrafi, kraść cudze pomysły to szczyt beszczelności, a kłamać prosto w oczy to tylko niemiec potrafi !!! Ludzie którzy przacują w tej firmie są beznadziejnymi przypadkami bez szansy na ich wyleczenie.
Outimex 2010-07-28 10:28:57
jak masz dowody to zapraszamy a nie wypisujesz pierdoły i zachowujesz się sam jak dziecko
Ildefons 2010-07-28 14:34:39
Potwierdzam, firma powstała na podwalinach cudzych doświadczeń. Nawet katalog jest kopią innej firmy. Komentarz o stronie internetowej jest wizytówką ludzi tam pracujących. Ale czego się spodziewać wiedząc kto się tym bawi. Dorośli ludzie z niedojrzałą osobowością.
KOPIA 2010-07-29 11:28:30
Dowodem jest załącząny na stronie www katalog który jest własnością Sigma Trakt. Skopiowany i publikowany bez zgody właściciela. I proszę się nie unosić !!!
girls 2016-04-20 22:00:14
no ale w tym przypadku ta zmiana wyszła na dobre, pracownicy są na umowach o pracę
Zostaw swoją opinię o Outimex - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Outimex