INMED S.A.

Opinie o INMED S.A.

Czy jest możliwość w INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp.k. pracy na część etatu?

Tak, istnieje taka możliwość w zależności od indywidualnych potrzeb oraz rodzaju stanowiska.

Ktoś tu wspomniał o kierowniczce, a właśnie są jakieś stanowiska dla kobiet teraz? Mogą być właśnie jakieś wyższe, mam Spore doświadczenie w zarządzaniu zespołami. Dajcie znać, jeśli wiecie coś, zwłaszcza jeśli mówimy o jakichś aktualnych ofertach, bo nie mogę nic znaleźć

Nie Polecam

Pracowałem tam pół roku.Wpierw na Magazynie później na pakowaniu by znow dać mnie na chwilę na 2 tyg na magazyn. Kierownik Magazynu Karolina na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywał inne wynagrodzenie i dłuższe umowy dalsze.Oczywiscie,to było zwykle mydlenie oczu.przez pół roku miałem 6 wyplat z czego 3 były po terminie.Gdy zgłaszałem kierownikowi , że nie dostalem uwaga mówił że mam inny dziwny bank(santander) później że jak nie dostanę mogę sobie wziąść miedź i sprzedać. Nie polecam.Czesto dyskryminował pracowników mówiąc że nie umieją czytać itp.Także jeśli się szanujesz nie polecam firmy.Umowy przedłużające miałem dawane po 2 tygodniach oczywiście z datą wsteczna z wynagrodzeniem mniejszym niż na rozmowie kwalifikacyjnej.

Sylwia
@Nie Polecam

Aha i co sprzedałeś sobie tę miedź, żeby odbić z wynagrodzenia? To ile oni proponowali a jak ostatecznie wpisali?

Zarobiony
@Nie Polecam

Cześć.Potwierdzam ja również dostałem propozycję wypłaty w złomie ale aluminium jest spoko w zeszłym miesiącu przytuliłem 18 000zł jak na moje stanowisko to przyzwoicie, tylko sprzątam na hali ,a i wiem że na magazynie chłopaki przytulają po 30 000zł ale nie ma przyjęć fury zmieniają jak rękawiczki ,może powodem twoich niskich wypłat było to że przez 7 miesięcy nie byłeś w pracy?

@Sylwia

Nie zniżyłem się do poziomu złomiarza.Nie tę miedź tylko tą miedź...różnica 500 zł była.

Sylwia
@Nie Polecam

Mnie w szkole uczono, że "tę" pewnie wiekowo sporo się różnimy? ;) No ale to mało istotne. Czyli dobrze rozumiem, że teoretycznie jeszcze bardziej w plecy sobie zrobiłeś nie biorąc jej?

@Sylwia

Skąd wiadomość o plecach?Czyżby Inmed jako pracodawcą nie przestrzegał RODO i poinformował innych pracowników o moich problemach zdrowotnych?? To normalne w tej firmie.Szkoda.

stratnynaaluminum
@Nie Polecam

W plecy to wyrażenie, które oznacza być z czymś do tyłu lub ponieść jakąś stratę, np. pieniędzy. A ty pewnie myślisz, że w plecy to można dostać misiaczka albo tatuaż wyskrobać? Mówisz, że miałeś problemy zdrowotne? Dziwne, bo z Aldiego to biegiem przez ulicę między autami skakałeś aż mi mało zderzaka nie urwałeś reklamówką pełną puszek.

zatroskana
@Nie Polecam

Nie przedstawiłeś się, więc skąd wiadomo czyje prawa RODO złamano? Gdybyś w pracy wykazał się zaangażowaniem tak mocno jak w pisanie tutaj bredni, to nie byłbyś słabym ogniwem i może doceniłbyś stabilne warunki pracy z wynagrodzeniem i pozytywne nastawienie do pracowników. Jeżeli nie sprawdziłeś się w magazynie to dali ci szansę na produkcji, a mogli ... ;)

@stratnynaaluminum

Zgłosiliście do ZUSu mialem badanie a Ty lekarzu przez ulice wiesz ze jestem pelen zdrowia...brawo oraz powiedzieliście innym pracownikom co mi dolega.Tak reklamówka pełna puszek ...trzeba było się zatrzymać na złom zabrać Misiaczku.Jakbys nie kupował auta za złom o zderzak byś się nie martwił.

@Nie Polecam

Może jakbyś kilka lat wcześniej pracował kiedy firma nazywała się Inmed Karczewscy wówczas doznał byś hardkorowych doznań. Dzięki zmianie nazwy pozbyli się mnóstwa ciekawych negatywów. Obecnie doskonale pracują nad usuwaniem negatywnych opinii. Odnosi się wrażenie, że online ktoś pilnuje i usuwa negatywy co daje do myślenia. Pracując w różnych firmach nie doznałem takiego szczucia i mobbingu jak w Inmedzie. Kiedy nadchodziła niedziela miałem świadomość iż na drugi dzień muszę iść tyrać w tym piekle. Ludziom mającym szacunek do siebie odradzam nawet kontakt z tą "firmą"

Grażyna
@były pracownik

Ale też pracowałeś na magazynie czy na innym dziale działy się takie rzeczy? I co konkretnie masz na myśli przez hardkorowe doznania? :/

Nie Polecam Nowy wpis
@były pracownik

Dziękuję za poparcie moich słów.Warto by ludzie wiedzieli ze są firmy nie szanujące pracowników.Oklamujaca pracowników.Bronia się tu ale wiemy jaka jest prawda.Zero szacunku dla pracownika.

Nie Polecam Nowy wpis
@zatroskana

Ktoś wyżej napisał że mnie widział.. Brednie to tu piszecie i brednie mówicie na rozmowach kwalifikacyjnych a późniejsze wasze zachowaniania woogole się nie pokrywają z waszymi słowami.

pp Nowy wpis
@były pracownik

100% prawda. Przy okazji, napchali tu własnych reklam aby zagubić się między negatywami.

Aktualność
Pod koniec sierpnia Forbes opublikował artykuł "Sprzęt medyczny na wagę życia. Inmed cywilizuje szpitale". Opowiadamy m.in. o przygotowaniach do nadchodzącej fali zakażeń COVID-19. Zapraszamy do lektury: https://www.onet.pl/biznes/forbes/sprzet-medyczny-na-wage-zycia-inmed-cywilizuje-szpitale/e8r9epw,1f375b38

Aktualność
Pod koniec lipca 2022 INMED zaprezentował się na targach FIME na Florydzie, w ramach polskiego stoiska organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. FIME to wiodące targi medyczne, gromadzące tysiące producentów, dystrybutorów, dostawców urządzeń i sprzętu medycznego z przeszło 40 krajów z całego świata. Udało nam się nawiązać wiele nowych kontaktów, rokujących na ekspansję w krajach Ameryki Północnej oraz Ameryki Łacińskiej!
Firma INMED S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Eksportu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Aktualność
Nasza firma otrzymała wyróżnienie Diamenty Forbesa 2022, przyznawane Diamentowym Firmom, czyli takim, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość, tym samym plasując się wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. INMED zajął 10. pozycję wśród 96 dolnośląskich przedsiębiorstw i 125 pozycję wśród 1643 firm w rankingu ogólnopolskim Forbes Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy wszystkim laureatom!
Zbyszek

Pracowałem w tej następnie odszedłem gdzie indziej.Jesnym słowem Wielkie (usunięte przez administratora) nie polecam

Kolega

Pracuję w firmie od niedawna jestem na produkcji, brygadzista super gość ,tamtego już nie ma, kierownik też spoko ,a reszta załogi traktuje się jak jedna wielka rodzina aż chce się iść do pracy,zarobki też ok , jedyny minus to dojazd,ale z tym też można sobie poradzić tu każdy z kimś jeździ autem.polecam podobno potrzebują jeszcze do pracy.

MIMI

Napisze tak pracowalem w tej firmie wiele lat firma zawsze nauczona byla oszukiwac i ludzi szpitale i pracowników na ludziach buduje sie firmę ma ktos rację z ta nagrodą Gepard Biznesu.... i powinna byc jeszcze nagroda PANTERA OSZUSTOW..... NO COZ TAKI SWIAT

Czy w INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp.k. pracuje się na open space?

Black

Dzień dobry Tak, poszczególne działy pracują w przestrzeniach open space.

Agnieszka
@Black

A są zachowane odpowiednie odległości między stanowiskami? Patrzę tutaj przez pryzmat pandemii...

Johny

Witam, Zastanawiam się nad złożeniem CV do firmy. Proszę, powiedzcie mi czy nadal jest taki problem z brygadzista i kierownikiem jak to miało miejsce w 2018 roku?

Mariusz

Pracuję w firmie nieco ponad pół roku. To optymalny czas na obserwację i wnioski z niej płynące.Mogę zdecydowanie powiedzieć,że jest tak, jak mógłbym oczekiwać od jednostki w tej branży . Przejrzyste zasady, gdzie oprócz umiejętności dostrzegane jest zaangażowanie w pracę. Dziedzina wymagająca, ludzie skupieni na swoich zadaniach,ale chętni do wszelkich wyjaśnień, dlatego praca zespołowa szybko nabiera sensu. Nie ma miejsca na "podchody" i dyskredytowanie postępowania w pracy - w to miejsce merytoryczne uwagi.

Czarek

A może ktoś z pracowników podzieli się na forum opinią o pracy i atmosferze w firmie?

Iza
@Czarek

Pracuję w firmie od ponad roku i mnie się podoba. Atmosfera jest przyjazna, ludzie są pomocni. Nie ma wyścigu szczurów, ani korporacyjnej nagonki. Naprawdę dobrze się pracuje.

Czy jest możliwość w INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp.k. pracy na część etatu?

Czy INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Dzień dobry, tak, po okresie próbnym oferujemy w ramach pakietu socjalnego trzy opcje do wyboru: LUXMED, SmartLunch lub kartę Multisport. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji :)

Wiktoria

Firma zbiera świetne opinie pod wieloma względami, spokojnie mozna polecać pracę.

marina

witam. jestem pracownikiem od 1 roku w firmie INMED-Karczewscy. To jest rodzinna firma, która prężnie się rozwija i w której bardzo dobrze mi się pracuję. polecam. masz pytania - pisz, odpowiem.

Edyta

@pohany no ale chodziło mi o takie grupowe spotkanie, o których pisał @moskal. Jak to się mówi w grupie siła i na pewno będzie Wam raźniej rozmawiać z szefem. Jeżeli się zdecydujecie to dajcie nam tutaj na wątku firmy INMED-Karczewscy znać jak Wam poszło i jakie są tego efekty.

moskal

Moim zdaniem powinni się zebrac wszyscy i powiedzieć co się naprawdę dzieje dla szefostwa jakie nastawienie ma kierownik czy brygadzista do pracownika i nie powinni bac się jakiś konsekwencji z tego pracownika swoje prawa ale nie wiem czy ktoś się odważy .bo naprawdę jak by się ten mobbing zmienił to super zakład pracy by był.

Edyta

@moskal a masz jakiś sposób, by szefostwo dowiedziało się co się dzieje na produkcji? Może warto porozmawiać z nimi i powiedzieć, że powinny się odbywać kontrole? Albo, żeby częściej organizować spotkania z pracownikami firmy INMED-Karczewscy s.c., by mogli powiedzieć swoje sugestie, problemy? Wiem, że Ty już nie pracujesz, ale czy uważasz to za dobry pomysł?

pohany
@Edyta

Mozna skarzhyc do naczalstwa co u nas nie poprawna. Tylko one nie uznaje naszego glosa a tylko glosa molody kierownik. On chodzi a przeszkadzac nie pomagac.

Kalo

Kierownik masakra brygadzista wogole szkoda słów do takich ludzi dlaczego nikt nie zareaguje na to żeby to zmienić jak by nie Ci dwóch było by ok.

Zostaw merytoryczną opinię o INMED S.A. - Krępice

• Jak się pracuje w INMED S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INMED S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INMED S.A.?

INMED S.A.