fit out Polska

Wrocław

Opinie o fit out Polska

anonim 2008-11-04 16:22:27
Słowa kojarzące się z fit out Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..heheh nie ma ludzi, bo czesto sie zmieniaja. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? praca na akord
Najbardziej podobało mi się w fit out Polska: wyplata co 2 tyg
Najbardziej nie podobało mi się w fit out Polska: opoznienia w platosciach
marek 2009-02-04 18:35:48
zgadzam sie z opiniami wyżej napisanymi.niekompetentna firma-trzeba uważac
anonim 2009-03-04 15:31:13
Nie jest tak zle w tym (usunięte przez administratora). Mi placili na czas i nigdy nie mialem problemu. I znam takich jeszcze troche ludkow, ale tacy nigdy nie wejda na forum aby sie wypowiedziec, bo pracuja.
wlasnie szukalem adresu ich strony i znalazlem to przez przypadek wiec zostawiam wpis bo troche niesprawiedliwie ta osoba napisala
widzialem paru gosci co narobili maniany i potem jeszcze chcieli za to kase - przyznam ze sam bym im nie zaplacil
generalnie firma taka jak wiekszosc. ma pieniadze to placi, jak klient nie placi to nie ma i sie ociaga ale nic gorszego powiedziec nie mozna...
anonim 2009-04-01 20:06:06
w tej fimine jest 3 prezesów [usunięte przez admina]plus koles ze szkoly.te nieciekawe opinie to sama prawda,wiec uważajcie na ta [usunięte przez admina],ale w koncu trafią ze ktos [usunięte przez admina]
anonim 2010-11-19 11:08:54
ci co pisza zle o nich to partacze ,ktorzy mysla ze sa fachowcami a jak mieli wykonac fachowa robote to byl placz ,a to ze placili roznie to prawda
fachowiec 2011-02-25 12:57:17
ooo widzę, że pani prezesowa albo mama pani prezesowej się odezwała :) Właśnie takie tłumaczenie słyszelismy jak padło pytanie dlaczego takie negatywne komentarze w internecie można przeczytać... Szło tak mniej wiecej: "Nie martwcie się chłopaki to piszą partacze, narobili gnoju i kase chcieli wyrwać, prezes płaci..." W sumie jak potrzebuje bambusów to płaci, gorzej jak nie potrzebuje... jak umowa jest to też płaci, gorzej jak nie ma... szczególnie na samym końcu.
piotrek 2016-05-18 20:02:00
@buki widzę, że jesteś bardzo poinformowany, ale to dobrze wiedzieć :) swoją drogą, firmę ciężko w sieci znaleźć
Zostaw swoją opinię o fit out Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fit out Polska