Opinie o Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.. Poszukiwani są Technik utrzymania ruchu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Bogusia Nowy wpis

Dzień dobry, nie wiem czy ta wzmianka o dobrych opiniach jest jeszcze aktualna, ponieważ komentarz jest sprzed paru lat, więc czy mógłby ktoś opowiedzieć jak teraz pracuje się przy obsłudze klienta? jakiś czas temu była wystawiona oferta na dwa wakaty i zastanawiam się czy jeszcze nie wróci? Jeśli tak to jakich zarobków można się spodziewać?

Raczej nie. Nowy wpis

Firma chwali się nagrodami "Pracodawca roku" jednak mogłaby popracować nad podejściem do pracownika. Duża liczba pracy w nadgodzinach. Stereotypowe myślenie o "korpo" w której jesteś tylko numerem tu ma swoje potwierdzenie. Hasła "deadline" i "target" są odmieniane przez wszystkie przypadki. Pensja wypłacana na czas.

Tymek

Widziałem, że na ró,żnych forach firma ma bardzo dobre opinie jako pracodawca. Czy teraz potrzebujecie ludzi?

Product Manager

konkretny, bez pytań w stylu "pana mocne i słabe strony", wiedza, kogo szukają przez co pytania mocno szczegolowe, jak ktoś lubi pływać. to polegnie. Raczej dialog, sami tez dużo opowiadają. Wola nawet przestraszyć, żeby potem nie było rozczarowania - uwaga product manager to właściwie 100% analityki, sam zrezygnowałem na kolejnym etapie, bo to mi nie odpowiada. Transparentność na plus. Co do organizacji - mowia ile etapów i z kim, duzy plus oddzwaniają w terminie

1. O firmę Valeo - co sie wie i resztę uzupełniają. 2. O motywacje - wazne 3. Zadania ogólnie i niektóre w szczegółach, wskaźniki, rozkład ile czasy analityczne, a ile inne 4. Dyspozycyjność, oczekiwania 5. Pytania kandydata

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.