Opinie o Zebra 2 w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zebra 2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zebra 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zebra 2 w Bytom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Zebra 2? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na InfoPraca.pl pojawiło się 25 maja kilka ogłoszeń.

abanas

Firma już nie istnieje, także nie ma co tłumaczyć. Podobny los wkrótce spotka sąsiednią firmę.

ZNAK

TAK UPADŁA

pppppppp

obie firmy to wielki smietnik ktory trzeba posprzatac z rynku jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!

OOOOOOOO2
@pppppppp

Racja przetargi trzeba wygrac , bo konkurencja sama sie wypaliła i nikt nie zaniża cen Powodzenia dla innych firm

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zebra 2? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
żal.pl

dobra, dobra koledzy. Wy się Firmą Zebra Max nie martwcie. Swego czasu Szef firmy Zebra 2 jak wygrał Kraków, to też się "martwił" o firmę Zebra Max. Na dzień dzisiejszy to firma Zebra Max, o którą się wszyscy martwili istnieje i wbrew pozorom radzi sobie bardzo dobrze... Natomiast Firma Zebra 2 z powodu błędnego zarządzania wpadła w potężne długi i z tego powodu nie ma już w niej ani jednego pracownika. Pozdrowienia

sekret
@żal.pl

Myślisz że ZEBRA MAX nie ma długów a skąd u niej nadzorca w firmie zebra 2 też był nadzorca i co z tego wyszło firma nie istnieje. Zastanów się co piszesz może o wszystkim nie wiesz powodzenia

trojan

Firma ZEBRA 2 nie istnieje a w nawiasie mówiąc ZEBRA MAX tez poddała sie czyności o upadłośc szkoda tak poważnych firm na rynku

komisarz

Pytasz o pracowników , a kto bedzie pracował bez wypłaty tyle miesięcy nie zadawaj takich pytań

fałszer
@komisarz

Panie Górnik dlaczego tam jeszcze pracujesz , brak ci ambicji (usunięte przez administratora) obrabiasz wszystkim z ciebie kolego chyba boisz sie o swoje stanowisko

zwolniony

Ciekawe gdzie dzisiaj byłeś Piotrusiu Panie? - bo chyba nie w firmie może bierzesz przykład ze szczurów i też uciekłeś z zatopionego już statku ? a co do hipokryzji proponuję popatrzeć w lustro może tam takiego zobaczysz

temida5

Bo Piotrusia Pana uczono,ze nie ucieka sie z tonacego okretu-robia to tylko szczury,a hipokryzja niektorych tu piszacych powoduje mdlosci...

zwolniony

Masz racje padła firma został sam szef i jego Piotrus Pan reszta odeszła ani grosza nie otrzymała za zaległe wypłaty szkoda tak poważnej Firmy

asiek

Potwierdzam słowa przedmówcy. Prawda jest taka, że firma Zebra 2 jest w tragicznej sytuacji. Ludzie odchodzą z powodu nie otrzymywanych wypłat. Sprawy te najprawdopodobniej zakończą się kontrolą PIP-u. Choć pewnie wkrótce nie będzie już co kontrolować. Natomiast firma Zebra Max, której właścicielką jest byłą żona pana R. radzi sobie wręcz doskonale, pomimo tych kłód, które były rzucane z sąsiedniej firmy.

misiek
@asiek

Nie masz racji też ma długi za krótko pracowałaś czas pokaże

miś

Słuchaj tam pracujesz i wypłat nie dostajesz komornik wszystko im zabiera firma idzie na dno jak Tytanik nie polecam

Miły123

Gorszej firmy od Zebra 2 nie znam!! człowiek tyra od rana do nocy a wypłata to jak ochłap...(usunięte przez administratora)

baranek 2013
@Miły123

To jest praca w akordzie a nie godziny jak chcesz zarobić to ukończ studia

pelikan

zatrudnij sie Zebra 2 a bedziesz biede klepal /nabawisz sie nerwicy/itp... (usunięte przez administratora)

olek

To jest prawda chcesz pracować w zebrze 2 jesteś uczciwy to zarowisz i będziesz zadowolony , a co do czasu pracy jest róznie wynika to ze specyfiki pracy (usunięte przez administratora)

wolny
@olek

Co ty wypisujesz olek w Zebra 2 też piją i co ty na to

@wolny

nawet w sejmie pija alr nie w pracy i nie na bazie w przeciwienstwie do zebry max gdzie nawet sekretarka chodzi po wplywem alr to nie jest miejsce na takie dyskusje tu sir pisze opinie a moja opinia o zebra 2 jest bardzo pozytywna przeciwnie do zebry max

bolek
@mnich

Ja wolę okazjonalnie się napić niż podjadać komuś z lodówki

@bolek

ja tez wole okazyjnie bo czasami trzeba sie odstresowac tylko dla niektorych okazja jest dziennie

@olek

prosze o kontakt w sprawie pracy pozdrawiam

@mnich

prosze o kontakt 517 310 377

idol86

Zebra 2 jest spoko.Szef jest wymagajacy ale jak jestes wporzadku to z nim wszysko zalatwisz.Jest tam dwoch kierownikow ktorzy sa OK w przeciwienstwie do zebry max.Tam wszystko jest do gory nogami.Kierownicy marni[zwlaszcza jeden jest porabany ktos juz o nim pisal nieumiejacy nic].Pracownicy wredni-faworyzowani przez kierownikow.Nowy tam nie ma szans na dobrze platne zlecenia.A szefowa raczej nie utrzyma tej firmy bo tez nic nie umie.Tylko idzcie do zebry 2

biały kieł
@idol86

Kolego, akurat tu się mylisz. Do Zebry 2 z Zebry Max w ostatnim czasie przeszło kilku pracowników, którzy zostali wyrzuceni dyscyplinarnie z Zebry Max za próbę kradzieży oraz za pijaństwo. Kierownictwo z Zebry Max z tego co pamiętam nigdy nie tolerowało pijaństwa i złodziejstwa. A prawda jest taka, że w Zebrze 2 jeden kierownik przymyka na to oko. Ale to już jego indywidualna sprawa. Dla mnie liczy się to, że mam prace. A jak ją mam - to sobie ją szanuję!

vasyl
@biały kieł

Biały kieł co ty piszesz jak obie firmy były połączone to też było pijanstwo i kradzieże farby i kierownictwo też przymykało oczy , Dlatego nie rozumiem czemu oskarżasz firme zebra 2 zastanów sie co piszesz i przedstaw się z imienia mniej na tyle odwagi chyba ze nie masz pojęcia który kierownik pracuje dla której firmy

@idol86

prosze o pilny kontakt -marselinap@op.pl w spreawie pracy

antymon

tak polecam jesli chce ci sie pracowac a dobrze mi sie nie wiedzie ale nie jest zle

antymon

jak mial porzucenie pracy to mu tak policzyli a jeszcze jak pracowal pare dni a reszte siedzial na hotelu to tyle dostal jak jest robota dobrze i w terminie to i dodatek szef daaje a umowa to zalezy jak dobrze robisz to na pelny etat alez reguly na okres probny to1/2 etatu ludzie tylko umia narzekac jak robissz uczzciwie to zarobisz ciekawe ze pisze jak dostal580 a jak mial 2500 to nie napisal

syn diabła

Pracuje sie tyle ile trzeba , czasy komuny już nie wrócą gdzie pracowało sie do 15 ,sam jestem ciekaw jakie zmiany będą w obu firmach

mnich

na kodeks nie patrz stawki sa takie same bo tu jest praca na akord ale cos sie ma zmienc od tego roku maja byc inne stawki to moze i o pracy w dni wolne tez pomysla przy zmianach

Zostaw merytoryczną opinię o Zebra 2 - Bytom

Zebra 2