Cagen

Poznań

Opinie o Cagen

Kasia C. 2016-01-26 13:55:33
Pracuję w Cagenie od 3 lat. Firma rozwija się bardzo szybko. W rekrutacji pracowników często stawia się na zapał, pracowitość i silną motywację do poznawania nowej wiedzy.
Szuka pracy 2016-02-03 13:31:00
Witam Panią,

poszukuję pracy w obszarze zakupów technicznych i logistyki. Posiadam również bogate doświadczenie w obsłudze klienta. Czy poszukujecie Państwo w tej chwili pracownika? Będę wdzięczna za informację.
Katarzyna Czajkowska 2016-02-10 09:13:33
Dzień dobry,
W chwili obecnej nie trwa rekrutacja na takie stanowiska. Jednak, biorąc pod uwagę ciągły rozwój firmy, nieuniknione, że będziemy szukać pracowników do tych działów. Bardzo proszę o przysłanie CV na adres firmowy. Z ciekawością się z nim zapoznam. Jeśli wyrazi Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez firmę, a wymagania stawiane przed przyszłymi kandydatami zostaną spełnione- z przyjemnością uwzględnię Pani aplikację.
Zostaw swoją opinię o Cagen - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cagen