Hamer

Opinie o Hamer

rakso 2009-03-11 21:01:46
solidna
były pracownik 2010-12-07 19:37:15
Jeżeli ktoś poszukuje firmy w której chce się rozwijać to tej firmy absolutnie nie polecam. Marne zarobki, praca po 12 lub więcej godzin. Przelewy za podstawowe godziny, reszta w koperty. To firma na przetrwanie do momentu znalezienia czegoś lepszego. Firma dla ludzi którzy nie potrzebują wiele zarobić, ale którzy chcą prawie na legalu napić się w pracy. Na te rzeczy są przymykane oczy.
roko 2016-08-21 13:44:50
socjal spoko, jeden z szefów też ok a ogólnie firma tragedia ludzie tam pracujący nie wszyscy ale większość to mało zarabiające sprzedawczyki i gbury do potęgi kierownictwo nie mający pojęcia o niczym cwaniaki. Raczej radził bym poszukać czegoś innego
Tomek 2016-10-11 12:09:48
Zgadzam się z wszystkimi z wyjątkiem RAKSO. To chyba ktoś z kadry zarządzającej napisał. Pozdrawiam pana Tadzia i powrotu do zdrowia życzę .
Zostaw swoją opinię o Hamer - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamer