Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Niestety ale teraz dużo towaru wjeżdża z rozdzielnika. Góra najwyraźniej uznaje, że sklepy mają za mało towaru zwłaszcza piw i napojówki i wrzucają tego na sklepy bardzo dużo. U nas ostatnio przyjechały trzy palety tyskiego w puszcze. Oszaleć szło. Bujałyśmy się z tym przez ponad tydzień. Kierowniczka dzwoniła na magazyn z jakiej okazji zrobili taką wrzutę, a oni że góra taka kazała.

Krotoszynianka

Jak to jest jedni opowiadają ze wyciągają na miesiąc 5 koła na reke (kobiety na magazynach ) . Inne że w sklepie 4400 na reke z premiami . A inni że stawka głodową najniższa ? Komu wieżyć ?hmmm

Ajnsztajn
@Krotoszynianka

Na magazynie zależy gdzie trafisz , jedni z sobotami i nockami to mają 3600-3900 na rękę, inni mają akord i w zaleznosci jakie mają obroty to mogą wyciągnąć tą 5 z przodu ale psychicznie i fizycznie to po roku jesteś wrakiem bo nie masz sił już na wszystko. O sklepach tyle bajek słyszałem że aż sam sobie nie wierzę że jest tyłu picerów.. kiero czy zastępca marketu napewno ma więcej ale reszta balansuje przy minimalnej.. a z biurami to jest tak że zależy gdzie trafisz ale generalnie 3/4 zasuwa za minimum a ładne pieniążki to tam 5 % ludzi osiąga..

@Krotoszynianka

Najlepiej idź i zobacz, nic nie to nie kosztuje a zawsze na okresie próbnym sprawdzisz co w trawie piszczy, zawsze możesz znaleźć coś innego po okresie próbnym lub dostać wypowiedzenie jesli nie odnajdziesz sie tam ;)

@Krotoszynianka

Kasjer 3000 kierownik i zastępca mają premie super 30% nic nie robią tylko zamówienia!

Klient

Witam, dlaczego w Dino Nysa na ul.Lazurowej po godzinie 21 są zielone cenowki przypisane na produkty promocyjne, dnia jutrzejszego. Dlaczego tak państwo mylą klientów że.produkt jest ceny promocyjnej. Proszę o wyjaśnienie. Gdzie takie centy powinny być przypisane dnia promocyjnego prawda??

Kaha
@Klient

Bo jest zakaz nadgodzin i nowe promocje musza zrobić w czasie pracy a nie po pracy ! Poza tym wyszłoby wtedy 13 godzin pracy jakby je robić po zamknięciu sklepu o 22:30 a nie można tyle Siedzieć. Klient tez ma obowiązki, jak np dokładnie zapoznać się z tym co pisze na cenowce

Grzegorz
@Klient

Bo jest robiona nowa gazetka a wystarczy grzecznie zapytać dziewczyny to pomogą a nie opisywać nie ładnie!

@Klient

Na każdej Zielonej cenie jest data od i do chyba można to przeczytać . Bo pretensje są o ceny promocyjne a przecież zdjęta jest też gazetka i założone są nowe ceny beż promocji i to klientowi nie przeszkadza że coś kupił taniej?. Może do szkoły trzeba wrócić i powtórzyć naukę czytania.

Loli
@Klient

Nic Ci to nie da pisac tutaj . Czytaja to sami pracownicy z marketu . Pozatym nic wyzej w firmie nie zrobia . Bo to ich wina nie pracownikow marketu !!!! Na kazdym markecie jest ten sam problem ! Godziny dlugo pootwierane maka ilosc pracownikow i codziennie wychodzi po 9-10 a czasem prawie 11godzin przez ceny ! I inwenture !

@Klient

Bo dnia następnego klienci chcą widzieć już ceny promocyjne a my do pracy przychodzimy 30 minut przed otwarciem i nikt nie zdazy przy innych obowiązkach od rana rozłożyć cen. Jak jest stały klient Dino to doskonałe to rozumie i wie jak to wygląda. Proponuję spojrzeć na to okiem pracownika

Czy nik w Dino nie widzi lub nie chce zobaczyć co wyprawia Kierownik regionalny pani Katarzyna W. Stosowanie mobbingu na pracownikach podległych sklepów to jej codzienność. Nie szanuje ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora)

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Dino Tupadły

Tragedia,Pani kierownik odnosi się do personelu bezosobowo,z pogardą, aż przykro patrzeć na pracownice, które muszą to znosić.Tylko upomina personel, choć widać, że pracownicy się starają.A kierowniczka , jestem tam codziennie i szczerze nie widziałem jej przy pracy.Tylko przechodzi przez market i "mruczy na klientów i personel.Dawno te panie powinny zgłosić to wyżej,aby poprawić jakość pracy psychicznej.

Była pracownica
@Dino Tupadły

Zgłaszanie wyżej nic nie daje tzn daje. Zwolnienie takiego pracownika albo dokładanie więcej obowiązków.

Klient

Gdzie mam zgłosić (usunięte przez administratora) pracownika Dino który notorycznie (usunięte przez administratora) przy kasie ważąc na wadze . Nadmieniam ,że to nie jest jednorazowe (usunięte przez administratora) i i nie na 5czy 10 gram tylko na 400-500gram Przy zakupie papryki Pani skasowała za 1,2kg a faktycznie było 840 gram tak samo było przy zakupie cukierków pani waga pokazała 1,85 kg a faktycznie było 1,40kg to jest 450 gram mniej Gdzie to zgłosić bo nie może być ,że ktoś tak (usunięte przez administratora) klientów

Grzegorz
@Klient

Głupoty! Jest waga elektroniczna tam kasjer nie oszuka weź się puknij w czerep!

Człowiek

Dino w liskowie, kupując trzeba zwracać uwage na daty ważności idzie znalaść produkty z datą po terminie 1-2 tygodnie, dzis zakupiłem jeden produkt i prawię 2 tygodnie jest przeterminowany... żednada.

konopnicka

Odradzam pracę i robienie zakupów w Dino w Nowym miasteczku przy ulicy Konopnickiej .Po pierwsze kobiety, ktore tam pracuja spoufalają się z miejcowymi pijakami , stojącymi pod sklepem .Po drugie kilkakrotnie świadkiem jak pospulstwo przy kasjerce wynosiło alkohol , gdy zwróciłam uwagę kasjerkę , wzruszyła ramionami i powiedziała a to ten gagatek .Klienta NORMALNEGO traktuje się tam z góry ,można odczuć niechęć i zadufanie w sobie .Zakupy tam to koszmar OSTRZEGAM Koleżanka , którą zwolnili mówiła że bułki są robione z starego ciasta a pieką żeby uzyskać efekt ciepłych i świeżych .

Jaro
@konopnicka

A z główką to u Ciebie wszystko w porządku nie potrzebujesz lekarza,że piszesz takie głupoty ,to jest strona dla pracowników,a nie odlepionej od życia konopnickiej

KOTEK

Czytałam opinie na temat wyrobów mięsnych w Dino jestem pracownikiem na mięsnym przyznam się że u nas dziewczyny naprawdę się starają świeże mięso sprzedaż super dbają o stanowisko nie mam nic do powiedzenia bo to wszystko zależy od pracownika-jesteśmy naprawdę umęczone nie zawsze zadowolone z pensji ale dziewczyny na naszym sklepie są wspaniałe wszystkie sobie pomagamy i każdemu życzę takiej wspaniałej ekipy jak w Ścinawie koło LUBINA-

kaska
@KOTEK

napisala to sama pani kierownik zalosne

komisja
@kaska

Piszą sami z sobą , komentarze usuwają , jak to gady Et in cute drock minoc esenarot betu baroc maarot.

Klient

@Kaha, czyli mam prawo kupić po cenie takiej jaka jest przypisana cena na półce do towaru tak czy jak ?

Ktoś
@Klient

Na każdej promocyjnej cenówce jest DATA obowiązującej promocji....należy zwrócić na to uwagę . I nie ma wtedy oburzenia.....

Młody

Hej. Powiedzcie mi proszę czy nowi pracownicy są dawani na zmiany poranne czy to nie ma znaczenia? Chodzi o pierwszy tydzień pracy, czas na wdrożenie.

Młody

Co złego jest w pierwszej zmianie? Zdecydowanie wolę

Ala

Ile godzin pracuje osoba z orzeczeniem dziennie i czy są jakieś normy miesięczne? Mam orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i nie mogę zbyt dużo dźwigać

@Ala

Pracuje po 7 godz. dziennie i zależy ile dni ma miesiąc ale tak około od 140do 160 godz.

yyyy
@Ala

mam pytanie czy DINO jako pracodawca może zmusić osobę z orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności do tego aby pracowała 8 godzin mimo tego ze ma zaświadczenie że dłużej pracować nie może bo u mnie groża mi że jeżeli i nie będe pracować dłużej mogą mnie zwolnić

@yyyy

Dino niema prawa zmuszać Cię do 8 godz.pracy jeżeli masz zaświadczenie .Możesz złożyć skargę do PIP .Ja mam grupę i 7 godz.dzien pracy ,nikt mi nie robił nigdy żadnych problemów .Zaczynam rano 6 -13 i druga zmiana 15 -22

yyyy
@Nami

ja niby to wszystko wiem ale caly czas slysze od kierowniczki że mam zalatwić sobie od lekarza medycyny pracy zaswiadczenie że mam pracować dłużej bo jej to nie pasuje że wychodze wcześniej że koryguje to jej grafiki i w ogóle

Mama
@yyyy

Nie przejmuj się. Też mam grupę i 7 h , niech sobie gada. Dino lubi takich jak my bo ma z nas kasę z dofinansowania.

@yyyy

Jak ma problem ta cała kierownik niech się zwolni. Za ciebie firma dostaje z pcpr 1500 dodatku i ona łaski nie robi z grafikiem niech ona się chamuje

Pati

U nas babka umiarkowany stopień i 1500 sama pytała to ja niewiem, za lekki mówiła 600 kręgosłup

Pati

A tu zgodzę się ze nie dostają premii babka była to na konto 2450 i 3 miesiące bez premii i mają pretensje ze do 22 jest np w poniedziałek a naciskają, żeby była dłużej

Lili
@yyyy

To niech kierowniczka zrobi sobie tak, by jej nie korygowalo, a jeżeli nie ma pojęcia zrobić grafiku tak byś mogła pracować 7 godz bo tyle możesz pracować z orzeczeniem to znaczy, że się nie nadaje na to kierownicze stanowisko.

Marti88
@Ala

Ja z orzeczeniem o niepełnosprawności musze pracować po 8 godzin plus nadgodziny i nocne. Musialam poprosic lekarza o zgode bo w innym przypadku nie dostałabym pracy. Odradzam . Poszukaj sobie innej pracy. Bo tam upokarzaja ludzi. Zwolnili kobiete za uczciwosc. 11 lat w dino. Uczciwa kobieta a oni poteaktowqali ja jak złodzieja.

Lola
@yyyy

Nie 7 h i do domu kierowniczka niech pracuje ma słono płacone za to,a za ciebie firma maz perfron 1500 plus dodatak za covid 300 a za nią nic nie ROBI!

Jaro
@Lola

Masz rację 7 godz.i do domu jeżeli masz grupę do nadgodzin Cię nikt nie zmusi

tico
@Pati

2450 zl brutto czy netto? jaki etat?

Mama
@Nami

Norma jest 140h przy umiarkowanym ale tu jakoś nie bardzo przestrzegają

@Mama

To zależy ile miesiąc ma dni

MonikaOstrów
@Ala

A to nieważne jakie masz orzeczenie . Tak i tak pracujesz MINIMUM 8 godz ale to rzadko. Nadgodziny norma czy jesteś os. Niepełnosp. Czy pełnosprawną. Jest lato napoje, zgrzewki po 10 czy 20 kg . Masz zrobići koniec.

violettameller79@gmail.com
@Ala

7 godzin z umiarkowanym i tygodniowo 35 godzin może być ,przerwa na śniadanie pół godziny i 10 dni urlopu więcej to wszystko masz opisane w internecie

Ewelina
@MonikaOstrów

Nie prawda ,z orzeczeniem umiarkowanym pracujesz 7 godz ,lekkim 8 godz i są dwie przerwy po 15 min lub korzystasz z całej 0.5 godziny.

Al Rahim

Witam. Mam pytanie odnośnie warunków pracy i wynagrodzenia na stanowisku Projektant w Krotoszynie? Ile można otrzymać na wyżej wymienionym stanowisku?

Oczywiście, wynagrodzenie to śmiech. A odnosząc się do warunków pracy - praca ciężka oczywiście. Kadra zarządzająca - Dino Świdry - Lila, będąc na szkoleniu czy w delegacjach - nigdy nie spotkałam się z kierownikiem tak zaangażowanym w presperowaniu sklepu. Podziwiam i naprawdę podziwiam.

Klient Lubraniec

Patrząc na miny obsługi odechciewa się robienia zakupów .Starach zapytać się o co kolwiek .Co się stało z paniami , które pracowały na samym początku od dłuższego czasu ich nie widać .

Olo
@Klient Lubraniec

Zatrudnij się to zobaczysz a nie oceniaj!

Nowy pracownik
@Klient Lubraniec

Nie dostały adekwatnego do swojej pracy wynagrodzenia, więc musiały pewnie zmienić pracę... Ani trochę się nie dziwię, sama właśnie jestem w trakcie szukania, po miesiącu pracy w tym kołchozie. Ostatnio na popołudniowej zmianie pracowałam jako kasjerka, osoba na sklepie oraz myłam ręcznie mopem domowym całą powierzchnię sklepu, ponieważ zepsuła się maszyna do mycia podłóg... Kręgosłup mi już wysiada :(

@Olo

Oj nie zatrudniaj się to jest obóz pracy Kierowniczki czują się bogami a na sali sprzedaży nic nie robią. Żenada i tyle w tym sklepie wiem bo pracowałam. A żeby doprosić się o pieniądze za dietę i za paliwo w delegacji to graniczy z cudem. Okradaja pracownika na czym tylko potrafią.

Beti

Byłam na trzech delegacjach i do dzis nie dostałam nic.Kolezanka nie pracuje od 2 stycznia a dopiero miesiąc temu przelali jej kasę za delegacje.

Kaśka 1334

Witam Pytanie Jestem na L4 (Po zabiegu) Czy regionalna może mnie zwolnić za TO. Powiedziala że dostanę zwolnienie bo tak długo jestem na L4. Nigdy nie miałam żadnych problemów,nagan itd. Pierwszy raz od 2 lat jestem na L4. Pech chciał że dłuższe leczenie . I za to mam wylot?

Zielonooka 27

Mogą tak zrobić

OMG
@Kaśka 1334

No ja niedługo będę miała taki problem. Będę na zwolnieniu minimum 1,5 miesiąca. Też nie wiem co na to regionalna.

Paula
@Kaśka 1334

Oczywiście, że nie może zwolnić za chorobowe, według nowych przepisów muszą na piśmie podać konkretny powód ( a chorobowe takim nie jest). Każdy wymyślony powód, przez sąd automatycznie zostaniesz przywrócona do pracy. ( a ta pseudo Regionalna wyjdzie na delikatnie mówiąc ....). Ale druga kwestia jest taka czy chciałabyś dalej pracować z taka przełożoną, która jak piszesz jest do (usunięte przez administratora) ( to moje stwierdzenie, ale raczej tak jest) A co najistotniejsze, zwolni cię tak czy tak, dostaniesz naganę za nie świeżego pomidora, nie właściwe zamówienie, kilka kontroli nie wyjdzie ( a wszyscy wiedzą że kontrolę nigdy nie wychodzą), więc po jakimś czasie na zbierają materiału i ciebie się pozbędą. Moja dobra Rada, uciekaj jak najszybciej z tego (usunięte przez administratora) szkoda nerwów. PS. Może czyta to ktoś z wyższego kierownictwa, tymi podwyżkami dla kierowników to ośmieszyliście się tak, że do tej pory nie mogę się śmiać 250 zł brutto!! ( najniższa poszła o 480 zł) Aha to już nie do kierownictwa. Osoby, które aplikują na kierownika marketu nie spodziewajcie się kokosów, jak na umowie dostaniecie max 4200 brutto, tak 4200 brutto to będziecie szczęśliwi ( dla nie zorientowanych najniższa królowa 3490 brutto) / oczywiście beda was mamić premiami za to za tamto i może ci wyjdzie 4-5 netto, ale to wszystko i tak zależy od humoru przełożonej. Bez stresu lepiej pójść na kasę, zrobić kilka nadgodzin i wyjdzie ci to samo a nie będziesz się wiecznie wkur... Jedyny pozytyw to praca kierownika na jedna zmianę, niestety z sobota włącznie / ale poniedziałek wolny no i wypłata na czas. Pozdrawiam może pomogłem

Nela
@Kaśka 1334

Nie mają prawa Cię zwolnić . U mnie była podobna sytuacja po zabiegu 4 miesiące na chorobowym ,pracuje nadal .Nawet nie było mowy o zwolnieniu .

@Paula

Wg kodeksu jedna sobota w miesiącu musi być wolna, wiec dlaczego kierownik w każda pracuje ?

Ja byłam 3 miesiące i nikt mnie nie zwolnil

Mała
@Kasia

Za to wszystkie poniedziałki ma wolne ,każdego obejmuje pięciodniowy system pracy

@Kasia

Bo ma poniedziałki za sobotę wolne.

k.h
@OMG

ja dostalam wypowiedzenie od regionalnej jak sie dowiedziala ze ide na zabieg i troche mnie nie bedzie ok30 dni moze wiecej bo taki pracownik jest nie potrzebny

Nela
@k.h

Byłam na L4 prawie trzy miesiące i pracuje nadal

Byly pracownik
@Kaśka 1334

Mi nie została przedłużona umowa chociaż nie byłam ani jednego dnia na zwolnieniu i regionalna tak zadecydowała ,chociaż człowiek zapierdzielal za dziesięciu i mimo to nie przedłużyła mi umowy (usunięte przez administratora)

Iza
@Nela

To grtdatauluje ją byłam na l4 3 tyg i nie przedłużyli mi umowy ????

Nie polecam pracy w Dino Wikielec. Praca w sklepie do łatwych nie należy ale tu nie było by tak źle gdyby nie kierowniczka i inni pracownicy. Połowa to rodzina kierowniczki a połowa tak bardzo chcę się przypodobać kierowniczce że tylko chodzi i wymyśla plotki na innych temat. Jak nie należysz do tak zwanej Elity to dla kierowniczki jesteś nikim. Omijajcie Dino Wikielec szerokim łukiem bo przez atmosferę tam możecie się naprawdę wykończyć.

Dlaczego anonimowa osoba szarga nasze dobre imię. Ta opinia jest nieprawdziwa i po prostu chamska . Przyjdz do nas i powiedz nam to w twarz a nie ukrywasz się, skoro się zwolniłaś to po co ten komentarz . Nie uważam żeby atmosfera była zła albo ktoś kogoś faworyzował.

I po co te kłamstwa że opinia nieprawdziwa? Każdy kto tam pracuje/pracował to wie jak tam jest i się nie oszukujmy. Chyba że to pisze ktoś z rodziny lub sama kierowniczka to wiadomo że trzeba się jakoś wybronić. Bardzo się cieszę że się zwolniłam bo tak jak pisałam wyżej, jak nie jesteś w elicie to jesteś nikim.

A komentarz jest po to że sama strona wskazuje na to że wyraża się tu swoją opinię o danym miejscu pracy.

Patrycja Traczyk

Jakie kłamstwa kobieto ? ;D Pracuje tu prawie 3 lata od samego otwarcia Nikt nikogo tu nie broni i takie sytuacje które opisujesz nie mają miejsca,,doskonale o tym wiesz,, U nas rotacji nie ma więc domyślam się że pracujesz tu nadal jeśli masz wątpliwości to przyjdź i poprostu powiedz.Tak jest to strona o wyrażaniu opinii publicznej i ją wyraziłaś i to dosadnie. Nikt się tu nie broni tylko nienawidzę kłamstw które rozsiewasz.Połowa rodzina druga polowa elita serio wierzyć się nie chce...I szczerze jak będzie mi dane to chcę tu pracować jak najdłużej i w tej obsadzie . Pozdrawiam:)

(usunięte przez administratora), w życiu nie pracowałam w takim (usunięte przez administratora) jak Dino, oszukiwanie w listach obecności, na godzinach, przeprawianie godzin. Mobbing przez kierownika, gdyby na kierowników wybierali normalnych ludzi a nie lalunie co (usunięte przez administratora) i rządzą ludźmi to byłoby inaczej

Beti

Zgadzam sie 10000 procentach....ale dodalbym jeszcze coś od siebie...brak możliwości chodzenia na przerwy co jest niezgodne z prawem pracy.... pracowałam 1.5 roku z czego ostanie pół roku jako prowadząca zmiany popoludniowe i wtedy naprawdę bardzo rzadko miałam możliwośc pójścia na przerwę.

Świeżak

Jak wygląda kwestia płacenia za nadgodziny?

Nowa 222
@Świeżak

Właśnie jak są płacone nadgodziny ktoś wytłumaczy czy liczone są za każde przepracowane dziennie więcej niż 8h ? Czy jak ?

Jolka

To co się dzieje teraz w Dino to jakaś porażka. Brak ludzi do pracy, urlopy, zwolnienia a klienci z pretensjami, fochami i żalami. Ciągle skargi, nie mają bidoki czasu postać w kolejce ale przez telefon na środku alejki jest czas gadać przez 20 min. Mam już dość. Pracuje w Dino 8 lat. Było raz lepiej a raz gorzej. Ale nikt nie będzie traktował mnie jak niedouczona (usunięte przez administratora)i mną poniewierał. Odchodzę chociaż mi szkoda dziewczyn. Coraz więcej od nas tak robi. Jeszcze chwila a zostanie 5 osob.Płaca nieadekwatna do pracy. Narobisz się jak (usunięte przez administratora) a znikąd podziękowań. Nie daje już rady, czas postawić na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Bankier
@Jolka

8 lat ? Szacunek z góry... Inni ledwo rok czy dwa lata wytrzymują i dochodzą do siebie kilka tygodni. Firma chwali się wynikami zyskami otwarciami sklepów tylko zapomina że to wszystko wypracowują pracownicy. Poprzedni szef w innej branży mówił że firma zawsze na 1 miejscu powinna stawiać na pracownika. Niestety tutaj coś takiego nie istnieje. Zaraz ktoś wyleci pewnie z tekstem ze wam nygusy nie chce się pracować. Otóż pracować trzeba wszędzie, można nawet założyć klapki na oczy i zasuwać tylko za przyzwoite pieniądze a nie ochłapy. Firma osiąga zyski dzięki wyzyskowi pracowników zarówno tych na marketach jak i na magazynach czy w biurach. Wszystko odbywa się kosztem siły roboczej. Swoją drogą nie zastanawia was ten balon giełdowy ktory osiąga swoje szczyty i zaraz osiągnie 500 ziko za akcję ? Komuś bardzo zależy na zdobywaniu szczytów by za chwilę no właśnie co? Rajd w dół czy sprzedaż obcemu kapitałowi? Niż demograficzny sprawia że coraz mniej siły roboczej i za 3-5 lat dinus zacznie mieć problemy z kompletowaniem kadry a już jest rynek pracownika i to on dyktuje warunki płacowe. Albo dajecie podwyzke albo żegnamy się. To nie lata 90 gdzie bezrobocie szalało a na miejsce pracownika czekało 10 czy 15 następnych za śmieszne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2037.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1738, z czego 200 to opinie pozytywne, 632 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.