Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Nowy pracownik

Witam . Mogę śmiało powiedzieć, że nie polecam pracę w Dino nikomu. Wyzysk, praca za 3 osoby. Firma dużo wymaga pod względem przepisów ,a kierownictwo nie przestrzega praw pracownika: palety z wodą ważące dużo więcej niż normy pozwalają, są wożone wózkami ręcznymi bo tak kierownictwo każe robić. Osoba z niepełnosprawnością pracuje tak samo jak normalny pracownik ,nie ma dłuższej przerwy i mimo że zostaje dłużej , ma nie wpisywane nadgodziny -" bo nie możne pracować więcej godzin niż 8" . Kierownictwo mimo iż się zostaje dłużej każą wpisywać sobie inną godzinę wyjścia ( krótsza) bo to źle wygląda.Wymuszanie nadgodzin - ranna zmiana zaczyna się od 5:30 - każą przyjść na 5:15 do 14 - nie można wyjąć normalnie z pracy tylko co najmniej 30 minut później bo źle na to patrzą. Zmiana nocna kończy się grafikowo 22:45-23 , z pracy wychodzi się o 24 nie ma możliwości wyjścia wcześniej. Szkolenia nie można nawet tak nazwać ,praktycznie wrzucaj osobę na głęboką wodę i nic ich nie obchodzi czy ta osoba sobie dobrze radzi, czy coś umie. Nigdy nie wiadomo gdzie będzie się danego dnia pracować . Inspekcja pracy się kłania

Nikolas

Dino Osiek nad Notecią To sklep najgorzej zaopatrzony w rejonie Wyrzysk. Sadki. Białośliwie. Wysoka. Szamocin. Gołańcz. Wągrowiec i wiele innych. Ciągły brak towarów podstawowych. Bardzo ujednolicony wybór np. Nabiału.. ŚMIETANA jeden rodzaj. Pieczywo-słodka przekąska o godz 10.00 kilka pączków i 4 drożdżówki z serem. Ocet akurat się skończył. Kwas cytrynowy też nie ma i tak jest notorycznie. Osoba zarządzająca zwyczajnie sobie nie radzi. Kolejki kilometrowe, a panie tak zajęte inną pracą że nie mogą na chwilę usiąść na drugą kasę w celu rozładowania kolejki. Zresztą Panie sprzedające zachowują się jakby były tu za karę. Nie wszystkie oczywiście. Nie wiem czy to wiejski market który ma sprzedać to co w innych się nie sprzedaje? Dlaczego z innych sklepów Dino można zrobić normalne zakupy i wyjść zadowolonym, życząc sobie z Panią kasjerką miłego dnia? Dlaczego nie może być tak w Osieku nad Notecią?

Cyrk na kółkach

Nie rozumiem jak można porównywać Dino z innymi sieciami spożywczymi, przecież to dzień do nocy. Byli obecni i przyszli pracownicy - porównajcie sobie jak wygląda praca w innych sklepach u konkurencji pod względem ludzi zarobków benefitów - pracownik musi zasuwać ale przynajmniej jest traktowany jak człowiek, praca w handlu spożywce czy to na markecie czy magazynach do łatwych nie należy. Te bajki o tym że Dino będzie liderem branży w Polsce pokonując Kaufland czy Biedronke to możecie sobie opowiadać dzieciom w przedszkolu. Ludzie swoje widzą i wiedzą jak jest. Nie znam nikogo kto narzekałby na pracę po zmianie tego pracodawcy.. jak porzekadło mówi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Blabla

Dino Stare Juchy - dlaczego nikt z zarządu się nie zainteresuje że główna Pani kierownik nie nadaje się do tej funkcji. Jest beszczelana ubliża pracownikom przy klientkach. Poniża pracowników nie patrząc na to że wokół są ludzie. Jej postawa jest karygodna nie mówiąc już że potrafi się też niemiło odezwać do ludzi którzy kupują w tym sklepie i zostawiają tam pieniądze. Jeśli tak dalej będzie to pies z kulawą nogą tam nie zajrzy. W każdej innej firmie ta Pani dostała by dyscyplinarke za mobbing którego się dopuszcza. @Pracodawca

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Krotoszyn
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.

Jeszcze trochę a nie będzie kto miał pracować w tej firmie, to co tutaj wypisujecie to czysta prawda bez grama ściemy. Place marne, ilość obowiązków przypadająca na 1 pracownika tak wysoka że to powinny robić 2 osoby. Pracując nabawisz się stresu, zdrowie fizyczne i/lub psychiczne zniszczone a zarobki (usunięte przez administratora).

Dopóki liczba sklepów rośnie, wyzysk stale się zwiększa , wyniki raportów pokazują zwiększające się zyski a cena akcji dobije do 1000 zł dopóty nic się nie zmieni.

Klientka

Dino Grodziec- jestem klientką i nie podoba mi się czas czekania , żeby ktoś podszedł obsłużyć stanowisko mięsne. Za każdym razem problem, albo nie ma nikogo z obsługi, albo obsługuje jedna pracownica i czekasz w kolejce na swoją kolej nie wiadomo ile czasu.

Natalia

Dino Olsztynek, paranoja 'młoda' kierowniczka nie ma pojecia o współpracy nie mówiąc o kontaktach z ludźmi, wiecznie nie przyjemna wiecznie nic nie ma bo jej się iść nie chce po towar stoi i przebiera splesniale truskawki przy klientach porażka, kto ją wgl zatrudnił szkolenia chyba nie pomogły bo serio nie ogarnia dziewczyna sklepu. Jak ona jest na zmianie to nie chce się wgl tam iść, inne dziewczyny uśmiechnięte zawsze wszystko jest a jak nie ma to problemu nie robią i szybko doniosą, a ta wymachuje rękoma że ona nie ma czasu i że później będzie. Kapusta w skrzynkach splesniala a Pani Kierowniczka splesniale truskawki przebiera i stoi (usunięte przez administratora)pali że coś robi z jej ruchami to nigdy nic nie będzie. Jak dla mnie dziewczyna porażka przychodzi chyba z musu do ludzi taka nie powinna mieć styczności z ludźmi.

Umęczona

Witam. Jest to najgorsza praca pod względem wyzysku. Kto ma inny wybór niech tu nie idzie albo się porządnie zastanowi! Zaznaczam ze wynagrodzenie jest to tak naprawdę najniższa krajowa a trzeba pracować za dwóch jak nie trzech!!! Ciągle latasz rozkładasz towar, jest jedna kasjerka a kolejka długa aż zakręca przez sklep, wtedy przychodzi inna koleżanka na dosłowną chwilkę, bo trzeba przecież roznosić towar. Jakbyś się nie dwoił i nie jesteście w stanie tego ogarnąć bo jest za mało ludzi. W sklepie dziury na półkach, brudne podłogi, ale nie dlatego ze się nie chce a po prostu za mało rak do pracy! W ???? maja jeszcze nocki to maja czas na ogarnięcie a tu żenada, wielki pan dyrektor oszczędza na pracownikach, żadnych premii, żadnych bonów czy paczek, ale on się dorobił w rok 10mld, brawo! Tylko jakim kosztem. Nie masz czasu napić się łyka wody a przerwy minimalne 15 minut bo trzeba szybko wracać (usunięte przez administratora) Kręgosłup boli ze aż miło, klienci po cichu mnie sami zaczepiali ze tu jest masakra i żebym uciekała, bo marnie płaca a roboty to tyle ze pot leci po plecach… Nie widzę tu nic pozytywnego no nic!!! Pytacie dlaczego nie poszukam innej pracy? A no szukam, ale mając dzieci i mieszkając w małej miejscowości ciężko jest coś znaleźć, wiec póki nie znajdę muszę mieć jakas ciągłość finansowa. Jakakolwiek bo jest to latanie za (usunięte przez administratora)! Ale tylko coś znajdę i stad uciekam i radzę to każdemu! I na takich osobach właśnie żeruje pan dyrektor. Mam nadzieje ze wypoczął sobie na wakacjach, otworzy coraz to nowe punkty zamiast zadbać o to co już ma. Po co skoro ludzie i tak przychodzą. Szkoda tylko ze wielu ludzi po tej pracy jest zniszczonych, myslalam ze ???? jest kiepska ale to niebo w porównaniu do tego przeklętego sklepu Dino!

Beata
@Umęczona

W punkt napisane. Przepracowałam parę miesięcy. Najgorsza praca w ponad 27 letniej karierze. Jeżeli ktoś ma wybór uciekać gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Chociaż ciężko w małej miejscowości o pracę. A właściciel cóż nic sobie nie robi z opinii byle by kasa się zgadzała. Wyzysk pracownika i tyle. Nie chodzi o pracę bo nigdzie dziś za darmo nie płacą tylko brak rąk do pracy. Gdzie w Dino jedna osoba robi za dwoję i tym się to różni np. od innego sklepu gdzie teraz już rok pracuję. Też ciężko wiadome to handel ale DINO to jakaś pomyłka

Umęczona
@Beata

@Beata co najlepsze nikogo nie obchodzi ze masz lekarza, dzieci do odebrania czy cokolwiek innego. Bez żadnego pytania czy zostaniesz dłużej każą Ci coś zrobić, mimo ze do końca zmiany zostało 5 minut.. A zadanie wymaga np 30-60min spokojnie.. Także zostań po godzinach i nie jęcz tylko bierz się do roboty.. Jeszcze np przypomni im się żeby to Ty masz zrobic odpis na koniec swojej zmiany, a maja zepsute PDA to jeszcze maja ubaw, że musisz robić odpis po raz 10 od nowa bo się rozłącza albo zacina.. I siedź po godzinach. Bywa ze trzeba zostać po 2-3h godziny dłużej! P.S. Jeśli ktoś oczekuje szkolenia, to już wyjaśniam. Wszędzie pod każda lista ze szkolenia zostawiasz szybki podpis w dwóch wielkich segregatorach. To jest całe szkolenie - na papierze, nawet nie ma czasu na czytanie! Potem oprowadzenie po sklepie gdzie co jest i (usunięte przez administratora) i spróbuj czegoś nie widzieć. Każdy mówi co innego nie wiadomo kogo słuchać. Robisz jak Ci ktoś mówi to drugi powie ze złe. Nowe osoby maja najgorzej. Jak ktoś coś zrobi złe to wiedz ze jeśli będą mieli możliwość to zwala to na Was! Wierzcie mi, ta praca nie jest warta ani bolącego kręgosłupa, ani zszarganych nerwów, ani tego marnego grosza! Ja już odliczam dni jak pożegnam to straszne miejsce! Mobbing w tej firmie to codzienność!

Doris

mam pytanie czy w dino po okresie próbnym przedłużają umowę?

Anonimowa

Ja chciałabym opisać jedną panią kierowniczkę ,ktòra jest w DINO w Strzelcach Op..Ona nie nadaje się na kierowniczkę,nie potrafi robić grafiki ,nie potrafi ,nie nadaje się ludźmi kierować.Np.nie daje niektòrym wolne weekendy choć powinno być że dwa weekendy wolne i na zmianę -tydzień na tydzień.Proszę o zmianę kierowniczki w tym sklepie

Kaha
@Anonimowa

Również podaj podstawę prawną która mówi ze obowiązkowo jest tydzień na 1 zmianę a tydzień na 2

Nicki

Też złożyłam rezygnację z pkk ile trzeba czekać za wypłata pieniedzy?

Obecny
@Nicki

Ja czekałem 2 dni.

Tomi@

Katastrofa .Praca i tylko praca . Brak możliwości zaplanowania czasu wolnego . Grafik zmieniany w zależności jak kierownik wstanie. Praca po 9 , 10 godzin . Wszystkie soboty w pracy . Po Bożym Ciele w piątek wszyscy w pracy . Długie weekendy tylko dla kupujących .Pracownicy Dino tylko do roboty. Nadgodziny nie liczone albo w małym stopniu zwracane dni wolne .

Ola

Czy jeśli się pracowało w dino jest szansa że zostanie przyjęta czy już nie . Pracowałam w dino bardzo mi się podobało. Ale kierownik który mnie zwolnił 20 min przed zakończeniem pracy dał mi wypowiedzenie. Trudno przyjęłam to na klatę. On buc i tyle .

Młody
@Ola

Z tego co wiem nie zatrudniają ponownie...

Była pracownica firmy Dino
@Młody

Z tego co wiem bywają ponowne zatrudnienia. Tak było u mnie na sklepie.

Zenek

Jedna wielka tragedia. Zmeczenie na maxa, praca 9.5 h bo 1,5 h przymusowo bo musisz zostać ???? szukam innej pracy .nie jestem białym murzynem

@Zenek

Kto ci takich głupot na gadał w grafiku masz od tej do tej i cię uj obchodzi nie ma czegoś takiego że masz zostać

Zenek
@Nina

Pracuje tak od 2 miesięcy! Dzień w dzień muszę siedzieć 1,5-2 h dłużej i nikt nie pyta czy mogę

Kaha

Jakie 9,5 h ponad 10 wychodzi, wiem coś o tym

@Zenek

A w życiu ja nawet nie zostaje by pomagać przy towarze szanuje swoje życie prywatne i rodzinę nawet gdy szefowa prosi nie i już i nie ma z tym żadnego problemu że ktoś nie ma jak mnie na kasie zastąpić jak mam np do 13 to i tak schodzę bo mnie to nie interesuje skończyłam pracę dziękuję do widzenia

Nie kieruj się opiniami na forum. Nie każdy market jest taki sam. Fakt, Dino pod względem procedur przerasta wszystko i wszystkich, ale uwierz mi, że nie każdy market jest taki jak to się maluje tutaj. Powodzenia :)

Agnieszka

Ja zaczynam od 1.07 też poczułam strach i zniechęcenie....myślę czy nie zrezygnować.Dino do którego idę jest Nisko Obrotowym sklepem ale mimo wszystko jak sie naczytałam to się teraz boje... Podpowiedź mi czy pierwsze zmiany masz ustawione na rano?

Jaką masz na początek stawkę?

Mm
@Agnieszka

Też pracowałam w nisko obrotowym . Po rozmowie kwalifikacyjnej cieszyłam się z tej pracy , bo kierowniczka była ok. I warunki były ok. Po 1 dniu miałam dosyć. Kierowniczka to była inna osoba, pokazała jaka jest po podpisaniu umowy . Mobbing to była norma. Ciągle coś nie pasowało , ciągle zmieniała grafik . Całe msc miałam na 2 zmianę , max to było 6 dni na 1 zmianę. Byłam wyczerpana , zła , popadłam w depresję , z której leczę się do teraz. Pracowałam każda niedzielę handlowa , we wszystkie święta . Musiałam robić nadgodziny, zabierała nam dni wolne za np sobotę . Wytrzymałam pół roku. Żałuję że nie zrezygnowałam wcześniej. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego pracownicy w tym sklepie są ciągle smętni i bez życia . I przekonałam się na własnej skórze dlaczego.

Tomi

O co chodzi z tym Dino, zrobisz nadgodziny to zrobią wszystko aby ci tylko nie zapłacić dadzą ci nawet tydzień wolny a zmiana będzie nie pełna,kto taką politykę wymyslil jeden z najbogatszych Polaków żałuję (usunięte przez administratora)200zl dać za nadgodziny??czy to(usunięte przez administratora)kierownicy rejonowi i inni tak robią żeby wszystkie premie i kasę ciągnąć do siebie????

Nina

Witam ktoś mi powie jak jest z urlopem bo już się głupie pracuje w Dino 9 miesięcy mam przepracowane ogólnie 3 lat czyli należy mi się 20 dni urlopu przez rok czyli w każdy miesiąc dwa dni czyli mam 18 dni urlopu do odebrania bo ja już tego nie rozumiem moje koleżanki nie przepracowały roku a mają po 6 dni urlopu Jak to możliwe

Rozczarowana @Chynow

Dino Chynów. Nowy sklep. Co tam się dzieje?! Masakra. Rano brak pieczywa, nabiał stoi w kracie zamiast w lodówkach. Półki puste. Palety z nierozłożonym towarem w całym sklepie. Nie ma możliwości swobodnie przejść. Dostęp do zamrażalników zastawiony kolejnymi paletami z towarem. Ceny przeterminowane, dlatego trzeba bardzo uważać, bo cena na półce inna niż przy kasie. Lada mięsna krzyczy o umycie. Podłoga wiecznie brudna. Ja się pytam gdzie jest kierownik, gdzie jest osoba zarządzająca tym sklepem!? Myślę, że jeżeli ten sklep będzie tak wyglądał dłużej to ludzie będą się od niego odbijać, bo w okolicy jest gdzie zrobic zakupy.

Nowa

Czy funkcyjna jest tylko od ciężkich robót, które nie wykonuje np zastępca inne w sklepie? Jestem 3 dzień jako funkcyjna i 1 zm pokręciła się i do domu, natomiast dla mnie lista zadań do wykonania czy to tak ma wyglądać?

blackcat
@Nowa

Niestety, czasem zdarza się osoba funkcyjna jest "od wszystkiego". Szczególnie wtedy, gdy na zmianie nie ma KM, ZKM czy MZKM i jesteś w trzy osoby. Decydując się na bycie funkcyjną powinnaś wiedzieć (mniej więcej) z czym będziesz miała do czynienia. Nie ważne, czy Ci powiedzą czy nie - co należy do twoich obowiązków, okazuje się, że najczęściej wszystko wychodzi w praniu. Nieraz trzeba zakasać rękawy, ugryźć się w język i do roboty, szczególnie pracując w trzy osoby. Z innego punktu widzenia zależy też od atmosfery w pracy, tzn. np. ekipy - Czy jest pomocna czy nie. Według mnie bycie funkcyjnym do łatwej pracy nie należy.

Wiola

Niby nie wielki sklep alw wymagania ogromne . 3 osoby na zmianie 1 na kasę 1 na mięso oraz 1 na wszystko. Dino dlugosza 1 Leszno. Kierowniczka caly dzien na dooopie i tylko narzeka. To źle tamto źle. Ten po srodku lata odpiek oraz pieczywo z piekarni warzywa kwiaty mrożonki zmienia na przerwy plus ceny ma roznieść a i nabial nie później jak do 10 zrobiony(nie ważne czy 2 kosze czy 4). Ciężko i zero szacunku zero pomocy. Obrabianie doopy przez kierownik bo to jej glowne zajęcie. Stale przytyki i pytanie czemu to albo (usunięte przez administratora) nie zrobione. Nikt tam dlugo nie wytrzymuje. Socjal ? Haha. Gola bidna pensja i (usunięte przez administratora) na rozpęd

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2037.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1738, z czego 200 to opinie pozytywne, 632 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.