Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

klientka

dino w lubochnia pani Kin.a -nie miła wręcz chamska przykre to jest kiedy człowiek o coś pyta a dostaje niemiłą ryposte,nie raz tam bywam i człowiek nie może znajść czegoś więc pyta ale widze ze nie ma się co pytać

Wiecie co, czytam Wasze opinie -pracowników jak wy odnosicie sie do siebie nawzajem,ręce opadaja.I Wy oczekujecie że firma bedzie Was szanować i przestrzegać prawo,jak Wy sami siebie niszczycie.W każdym jednym sklepie Dino to Wy twarzycie atmosferę,zgrana załoga,zaznaczam zgrana załoga może dużo,a tak jedni donoszą i ploty sieją inni udają że pracują.Jest Was mało z tego co piszecie to naprawdę tak trudno.Zacznijcie egzekwować swoje prawo,zacznijcie być racjonalni,wspierajcie się jako załoga a nie ubliżacie sobie.To wychodzi Wam rewelacyjnie.Czytam i widzę że pracują rzetelni ludzie,należało by z nich brać przykład.Prawo jest jako Kodeks Pracy i tego się trzymajcie.Dajecie sobie wcisnąc takie kolokwialnie pisząc"kity" że nie idzie tego czytać.Poczytajcie sobie prawo pracy,psiądziecie wiedze.Trzymajcie się i do dziełą. PS.Do pracowników bez grupy. Wy pracownicy bez grupy w sposób karygodny piszecie o pracownikach z grupą.Tacy pracownicy mają swoje prawa, które nie mają prawa być łamane czy podważane i pamietajcie że tej niepełnosprawności może nie być widać,a ból który czują te osoby także może być nie widoczny.Osoby z grupą mają prawo do pracy.Kropka i bez dyskusji.Pozdrawiam.

d(i)no

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Nie polecam. Robić za 3 a jedna wypłata wymagania jak od biura ochrony Rządu a płacą jak w lex crimen. (usunięte przez administratora)

U nas jest BARDZO DUŻĄ TAJEMNICĄ, bo jest bardzo niesprawiedliwie rozdzielana, jest np 7000 bo osoby (psiapsi kierowniczki dostają po 30% a reszta ochłapy) -"nagroda" za poganianie i rzucanie durnych tekstów.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Krotoszyn
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
andrzej

Absurdalna sytuacja w Waszym sklepie w Kluczborku ul.Slowackiego.Kupujac owoce lub warzywa " na wagę" przy stoisku BRAK tej wagi.Na stoisku miesny obok nie można zważyc i trzeba biegac do kasy,gdzie jest kolejka.Tak trudno postawic wagę,by można orientacyjnie zwazyc zakup. To jest irytujace.

Wioleta

Nie kasjer pilnuje kasy i rozkłada alkohol a jak kierowniczki tak mówią to powiedz, żeby się wzięła do pracy!

Kasjer na 1 nie ma prawa oddalić się od kasy tak by nie została w zasięgu jego wzroku. Tak mówią procedury DIno.

Beti

Absolutnie że nie kasjer nr 2 robi rolkę z nabiałem albo inna dziewczyna jeśli jest na rano 5 osób wtedy kasjer , z 2 zajmuje się piekarnią.Kasjer z 1 robi gazety i rozkłada alkohol .

yyyy
@Wioleta

byłam na wielu szkoleniach i na kazdym jest mowione ze kasjer nie moze opuszczac swego miejca pracy a jak nadgorliwa pani kierownik tak zadecyduje to zgłos to wyzej ona nie ma racji .....

@Kandydat

Witam Planuje zatrudnienie na magazynie czy macie jakieś doświadczenia? Jak zarobki i atmosfera w pracy? Czy są jakieś perspektywy na awans ?

Młodszy zastępca kierownika

zdałam egzamin na młodszego zastępcę . Czy będę miała uprawnienia jak moj kierownik do zwolnień , do dawania upomnien i nagan ? I czy muszę towarowac czy mogę siedzieć w biurze ?

karolina
@Młodszy zastępca kierownika

no właśnie,jak to jest z tymi uprawnieniami młodszego zastępcy ? jaki zakres obowiązków? coś wiadomo ?

Kama

Pracuje w jednym ze sklepów Dino,mam tez duzo do napisania,na temat załogi sklepu a szczególnie o kierowniczce ,która traktuje co nie których jak by były to osoby trędowate.ma też swoje tak zwane gumowe ucho,

ech...
@Kama

u mnie to samo jest nieprzejmuj sie , a tłuk który nic nie potrafi i nie pamieta co robił 5minut temu to plociuch numer 1 wszystko gada wszystko wynosi co sie u nas dzieje wszystko do biura donosi na każdego a sama lewa ze szkoda gadać ale to oczko kierowniczki bo ona lubi takich głupich tłukow zeby przy niej błyszczeć jaka to mądra 5osób ma wolne w weekend a na week 3 osoby na 2zmianie gdy (usunięte przez administratora) Brawo ... Kto to wogole zatwierdza grafik wyzysk totalny. To powalone jak ciul ....

Pati

Dzien dobry wszystkim chcialabym dodac komentarz od siebie ???? Jesli chodzi o pensje w dino jest podstawa premia za obecnosc i za dzialy swierze . Jestem bardzo zadowolona ze swojej pesji mamy super kierownika ktory traktuje nas jak ludzi a teraz napisze o (usunięte przez administratora)w pracy kochani jak sama nazwa tej instytucji wskazuje do pracy idzie sie po to zeby pracowac akurat w dino pracuje prawie 4 lata rozni ludzie sie przewijali na niektorych slow mi brakuje bo moja babcia chodzi szybciej na mieso nie bo ciezko albo odruch wymiotny albo po prostu nie chca na kase nie bo mają manko i nie chcą oddawac towar kiepsko układają cen nie dorabiają nabial wciskają nowy na stary a potem jak im ktos zwroci uwage to (usunięte przez administratora)ludzie ktorzy decyduja sie na prace w handlu typu sklep jak dino czy lidl itp powinni byc szybcy usmiechnieci z empatia do klijeta pracowici no i potrafiacy liczyc minimum w zakresie do 100 a jak przyjdzie nie rob totalny ktory nic nie robi chodzi i narzeka bo musial przyjsc za kare i pracowac to znaczy ze to nie jest praca dla niego jesli kolezanki z pracy nie sa zyczliwe to moze dlatego ze nie usmiecha im sie pracowac za jakiegos lesera plus odwalic swoje obowiazki ja w dino w Regulach mam super pracowite pogodne wesole kolezanki i pomagamy sobie na wzajem jesli z czyms jedna nie daje rady albo jest multom ludzi zycze wam wszystkim dobrej pracy ????????

Była pracownica

Od czasu do czasu wchodzę tutaj poczytać komentarze i mogę stwierdzić tylko jedno: w Dino było lepiej kiedyś (o ile w ogóle bylo xd) ale teraz to co się dzieje to istny cyrk.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marta

18.07.2023 08:07

Martaikona wywiad

Chcę powiedzieć, że w tej firmie ma miejsce złe traktowanie pracowników, zastraszanie i zamiatanie problemów pod dywan, zamiast rozwiązywania problemów. Dla mnie ta praca zaskutkowała nerwicą, zakończoną zwolnieniem L4 oraz terapią u psychologa. Kadry nie dbają o los pracowników.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Martaikona wywiad

Kasjer, potem pracowałam jako osoba funkcyjna.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Martaikona wywiad

Bardzo złe traktowanie ze strony pracodawcy: rzucono we mnie telefonem komórkowym, trzaskano mi drzwiami przed twarzą - nie da się tego opisać słowami.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Martaikona wywiad

Zarabiałam minimalną stawkę krajową. Z obiecywanej premii nic nie wychodziło, a nawet jeśli udało się wyrobić premię, to w pierwszej kolejności pieniądze przekazywane były na zakup rolek do kas czy reklamówek.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Martaikona wywiad

Pracowałam około 6 miesięcy.

Martaikona wywiad

Nie - z powodów, które wymieniłam na samym początku.

Martaikona wywiad

Możliwości rozwoju było sporo, ponieważ łatwo można było wskoczyć na wyższe stanowisko. Wynika to z braku chętnych osób do pracy.

Martaikona wywiad

Szkolenia obejmowały BHP, obsługę kas oraz wózków widłowych.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Martaikona wywiad

Atmosferę oceniam na zero. W miejscu pracy panują toksyczne relacje - jak w wojsku. Trzeba uważać, co się mówi, zwracać uwagę na każde spojrzenie.

Martaikona wywiad

Pracodawca snuł opowieści o premiach, a w rzeczywistości zarabia się tylko podstawową pensję, bez dodatków.

Martaikona wywiad

Warto zobaczyć w pracownikach ludzi - tak byłoby lepiej i dla nas, i dla pracodawcy. Nie ma gorszej motywacji do pracy, niż system samych kar i upomnień.

lesio

Wiecie kupuje i widzę że niektóre są fajnie zarządzane, inne gorzej. Chciałem się podzielić mailowo to strona karze dzwonić, czyli nie interesuje ich co gdzie i kiedy.

ByłPS

Nie szanują pracowników tylko ciągle poganianie i (usunięte przez administratora). Kończy ci się umowa to się zwolnią nic nie mówiąc wcześniej tylko 2 dni przed końcem umowy. Jeździsz w delegację nawet po 50 kilometrów i jak przyjdzie koniec umowy to pa pa. Totalna porażka, miałam nadzieję na stabilna prace a tu takie cyrki...

Karol
@ByłPS

Jeszcze będą się prosić aby ktoś im do roboty przyszedł za kilka lat.. już nie jedna firma pomiatała ludźmi i mówiła że na Twoje miejsce jest 10 następnych za bramą.. niestety taka polityka firmy zbierze żniwo w perspektywie długoterminowej... Niech lepiej mysla o kasach samoobsługowych bo nikt normalny nie przyjdzie im do roboty na kase za minimalną a już od 2024 wyniesie prawie 3300 pln gdzie przy tych cenach to wypłata tutaj powinna wynosić min 4000 na reke

SKARGA

Dzień dobry Chciałabym złożyć skargę na P. Kierownik regionalną Beatę P. , która obiecała mi pracę w jednym z marketów po czym na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zatrudnienia dzwoni i mówi że jednak mnie nie zatrudni bo nie ma miejsca na markecie! To jest nie poważne zachowanie ze strony osoby zarządzającej kilkunastoma sklepami! Jak można obiecać zatrudnienie i odmawiać?? Nie polecam nawet kandydować do tej firmy, bo nie warto!

Onaznajoma

Obecnie pracuję w Dino i jestem zszokowana tym jak wygląda przygotowanie do pracy (zero nauki tylko stanie jak z batem i poganianie żeby szybciej robić ) Jestem osobą funkcyjną, nie znając programu na którym działa Dino, nie mając odpowiedniej wiedzy rzucają człowieka na głęboką wodę przy czym jest się odpowiedzialnym za dokumenty , sejf , jakiekolwiek braki trzeba uregulować z własnej kieszenie, a nie daj Boże coś by nie było zrobione albo by było źle zrobione . Ciągła gonitwa z czasem i wszystko w biegu. Gdy kierowniczka ustaliła grafik żeby było więcej osób na zmianie to z góry był telefon żeby oddelegować 3 osoby na inny market bo jest nas za dużo. Dodatkowe ubezpieczenie w pracy jest ale jak cokolwiek się stanie Dino udowodni że to była tylko i wyłącznie nasza wina i żadnych pieniędzy nie dostaniesz. Kontrole torebek czy nic się nie wynosi z firmy ok rozumiem ale przegląd prywatnych samochodów ? Najpierw uczcie na spokojnie pracowników a później wymagajcie żeby robili coś szybko i dobrze ... To jest praca w nerwach i stresie.

copland

Współczuję ciężkiej pracy w tym kieracie,gdzie nie szanuje się zdrowia pracowników. Dźwiganie ciężarów ponad możliwości pracujących, tam kobiet. Brak mężczyzn do pomocy. Zarząd Dino skazuje pracowników na buty robocze dostarczone tylko przez Dino.Innych nie mogą stosować. Buty są tragiczne ,twarde i niewygodne. Powodują liczne odciski palców i otarcia stóp, przez blachę zabezpieczającą. Jest to zwykła tania tandeta. Brak pełnej obsady pracowniczej powoduje ciężkie warunki pracy.

Kandydatka

Czy w centrali Dino zatrudniają też na 1/2 etatu?

Kuna

Część ,jak jest u was z urlopami w wakacje bo nam kierowniczka daje tylko tydzień .Czy jest to zgodne z kodeksem pracy .

@Kuna

Urlopy normalnie po 2 tygodnie kazda dziewczyna ma, juz sa u nas zaplanowane w styczniu urlopy letnie, takze bez problemu

@Kuna

Kodeks pracy jasno mówi, że w ciągu roku musisz mieć 2 tygodnie urlopu na raz. Nie jest powiedziane czy taki urlop musi byc latem. Równie dobrze może być zimą czy jesienią. Oczywiście większośc sklepów daje te urlopy latem. U nas też tak jest.

Czarna

Witam jakie są szanse,żeby znów przyjąć się do Dino.Zwolniłam się 5 lat temu sama za porozumieniem stron.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2040.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1740, z czego 198 to opinie pozytywne, 636 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1253 ocen.

Dino Polska S.A.