Opinie o Landi Stanbest Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Landi Stanbest Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Landi Stanbest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landi Stanbest Sp. z o.o. w Rzeszów

Xyz Nowy wpis

Nie mam pojęcia skąd te pozytywne opinie. Nie polecam tej firmy same problemy robią . Szukają jak mogą by jakieś przekręty robić , na kartce która się podpisuje odebranie wypłaty całkiem inna kwota niż w kopercie . Podatku nie odprowadzają a o ubezpieczeniu trzeba się upominać jeszcze z tym też problem mają. Księgowa też brak kompetencji nie wie najprostszych rzeczy wszędzie problemy.

konrad41 Nowy wpis

to jest jeden z wielu takich pracodawcuw ktury jest w pozontku dla pracownika tylko czeba minimum zaangazowania od siebie wyciongnoc starac sie a bedzie dobze szanuje pana zenona i wszystkich kierownikuw ze dali mi tom prace a pracuje cztery miesionce pozdrowiam

Olga Nowy wpis
@konrad41

Rozumiem, że podoba Ci się praca w Landi Stanbest, to super. A czym się tam zajmujesz? Powiesz coś o swoich obowiązkach?

Discowery Nowy wpis

To idź na budowę robić jako robol i 5 tysący zarobisz jak ci mało płacą w stanbescie a tera ludzi szukająm bo mateusz I Krzysiek zwalnia ludzi I nie ma kto robić na blokach

Olgierd

Wzrosły od 2018 zarobki? Bo 1700 netto to trochę mało

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Landi Stanbest Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Landi Stanbest Sp. z o.o.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Ferdynand

No jak wyglondajom warunki źle i to bardzo źle prezes firmy to jakiś dziwny człowiek zwalnia ludzi pewnie te kierownicy i pracownicy po znajomych sedzo w stanbescie za biurkiem i w kadrach w trzeba czytać opinie co inni piszą lub bojom się napisać o firmie co myślą,,,,

Pracownik :)
@Ferdynand

Ziomus prosze Cie widac ze pracowales lub pracujesz na obiektach ktore obsługuje Stanbest, z tym masz racje Prezes zwalnia ludzi ALE TYCH KTORZY ZA PRZEPROSZENIEM WALA W KULKI... Pracuje w tej firmie ponad 2 lata nie jestem kierownikiem tylko szarym pracownikiem nie narzekam na warunki i mozna zarobic :) jakos nie zauwazylem zeby zwalniali ludzi ktorzy kosza odsniezaja scinaja drzewa myja okna dachy itp ekipa jest prawie caly czas taka sama od kilku lat nikt nad nikim z biczem nie stoi jak jest robota do zrobienia to sie robi a nie leci w kulki :)

xxx
@Pracownik :)

Ludzie z tej ekipy sami się zwalniją bo kolorowo nie jest i nie są to ludzie pracujący od paru lat bo góra 3 lata niektórzy pracują. A co do zarobienia to jeśli wyzysk dla ciebie to zarobek to sory

Ferdynand
@Pracownik :)

Co ty (usunięte przez administratora)firma w kuli leci daje umowę na trzy miesiące i (usunięte przez administratora)z firmy widać że ludzi imprakuje po dajom oferty na urząd pracy po zwalniajom ludzi a chętnych nie ma do roboty byłem na chorobowym i prezes zwolnił się mnie z roboty człowiek jest poniżany w stanbescie ludzie nie pracujcie tam 1700 zł bo (usunięte przez administratora) non stop każego pilnójo i nawet n przerwie do sklepu iść nie moż na bo kapuchy donoszą kapujom ile ludzi z gardy przesło do stanbestu a potem mateusz wyzwaliał każdy mądry w komentarzach a jak sam pójdzie do stanbestu to sam doświatczyć jak jest frajerem trzeba pisać prawdę a nie milczeć i się poniżać komuś same skargi som na firmę jak by firma w porządku była do by ludzi nie zwalniała bo jak cicho sedzisz na (usunięte przez administratora) to nie stojom ja bym tam w stanbescie wszystkich porzestawiał jak idzie

Roman

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników jesli tak to na jakie stanowiska są wakaty?

wiwaldi

Idealnie może nie jest ale nigdzie nie jest idealnie. Może trzeba przyłożyć się do pracy?

xxx
@wiwaldi

Firma nie płaci na czas wynagrodzenia

Tulipan
@wiwaldi

Co ty gadasz człowiek jest gonio y do roboty masz robić jak'niewolik pszyjmujom zawsze kogoś nowego a i'jeszcze, zwolniom po 3 miesącach człowiek ma siedzieć cicho jak myszka człowiek jest poniżany i sami'kapusie w'tej firmie som

Magdalena

@Paulsky, od Twojego ostatniego komentarza minęło już trochę miesięcy. Pisałeś ostatnio, że firma Landi Stanbest z Rzeszowa stale się rozwija. Jakich rozmiarów przybrała na dzień dzisiejszy? Jakie obecnie zaszły w niej zmiany i czy poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Tulipan
@Magdalena

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) non stop pilnuje każdego człowiek ma robić ja parobek dajom umowy na 2 miesące umowe na 2 lata i zwalnia 1700 zł na miesąc skargi som na stanbest do spódzelni ludzie donosy piszą firma w cale się nie'rozwija pudernice sedzą 8 godzin w firmie i nic nie robiom fałszywa firma

Martyniuk

Firma jak firma dobrze płacą 1700 zł. Netto. bo Mateusz daje 100zł zadatku każdemu ale firmie się kłania inspekcja pracy bo śniadań ie trzeba jeść tam gdzie WC jest i środki czystości tylko czasem ludzie donos robiom że brudno jest i że a pracownicy nić nie robiom a sami jeżdzom na wyczecki kierownictwo za hajs z pefeon

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Rzeszów.

Paulsky

Sama firma ma się dobrze i wciąż się rozwija i rozszerza wachlarz usług. Równocześnie jednak zatrudnia dużo Ukraińców. Obecnie pracownicy są rozmieszczeni po kilku projektach (choćby Lotos Gdańsk) a firma wciąż rekrutuje nowych pracowników na kolejne projekty.

Chętny do pracy

Bardzo dziwna sytuacja, przestaliście pisać, zastanawiam się czy firma działa normalnie.

erazm

wiesz @Daria bardzo ciężko cokolwiek o nich znaleźć i zastanawiam się co się stało. Jakieś kłopoty czy może likwidacja??

maciek

no nie wiem czego można się po tej firmie spodziewać, nie znam ej tak dobrze jednak i nie wiem jak to wszystko wewnątrz funkcjonuje, ale powiem Wam, ze nie widziałem już od jakiegoś czasu nowych ofert pracy od nich no i nie mm żadnej pewności, że w sumie nadal oni rekrutują do pracy.. co o tym myślicie?

byly

pracuje tam jeszcze slynny (usunięte przez administratora)??

poko

asłowacjia rusza pońać 5 albo 6 czerwca a kierownikiem chyba ma być krol miedzi tak jak mowisz kolego

poko

słowacjia ponoć rusza na początku czerwca 5 6 chyba a kierownikeim faktycznie ma być król mkedzi

kolega

Witam kiedy rusza slowacja , podobno kierownikiem ma byc król miedzi ze Świ ????????????????

lolek

w marcu na ta Tunezję ma być wyjazd ??? a gazoport do kiedy ???

zbyszek

W marcu.Ale nie wszyscy jada.Gazoport podpadl i jada tylko swoi - co chodza do biura w Rzeszowie/

lolek

o proszę a kiedy ma być wyjazd ?

Zostaw merytoryczną opinię o Landi Stanbest Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Landi Stanbest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Landi Stanbest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Landi Stanbest Sp. z o.o.?

Landi Stanbest Sp. z o.o.