Opinie o Fermy Drobiu Woźniak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fermy Drobiu Woźniak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fermy Drobiu Woźniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fermy Drobiu Woźniak w Warszawa

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Fermy Drobiu Woźniak?

Adrian Nowy wpis

Sugerujesz że jest jakiś problem z %% w firmie?

Juuno Nowy wpis
@Adrian

"delikatna" sugestia hah :)

aaa Nowy wpis
@Adrian

czyżby to Adrian ze spedycji tak jest problem ale z wami spedytorami A raczej pseudospedytorami ale to się skończy bo poszedł anonim na was do szefa jakie wałki krecicie.

robol

pracuje juz tam 4 lata zarobki przyzwoite jak na okolice Konina ale najwazniesze zeby dogadac sie z kierownikiem docenia rozne informacje płaci gotowką. Polecam Firme ale trzeba pamietac w pracy nie ma kolegow. pozdrawiam

Ola
@robol

Gdzie mogę wysłać CV o pracę ? Przez tą koronę nie można tam wchodzić ochroniarz dał numer tel ,ale za bardzo nic się nie dowiedziałam

brat

Romansy miłosne w czasie pracy Ostatnio kłótnie pracowników romansy miłosne w czasie pracy

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fermy Drobiu Woźniak odbywa się również w języku angielskim?

Radek

Na jakim stsnowisku szukasz pracy? Potrzebni mi sa pracownicy znajacy angielski.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fermy Drobiu Woźniak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Ma ktoś info jaka jest poprawna lokalizacja?

Hanna

Czy zatrudnią na firme Ukraińców ?Już pracowaliśmy w ten firme w 2016 roku kolo Wrocławiu. Jak się można skontaktować z kadrami ?

Linek

Przestaliście korzystać z forum z jakiegoś powodu? Może dowiem się coś więcej bo myślę złożyć cv.

Ja2000

Jak wygląda praca na kurnikach na tej fermie?

gość

k9 chyba wiem kim jesteś żadko spotyka sięw sieci takich dyzortografów, może dlatego właśnie pracujesz na kurniku. powinnaś posłuchać weekendowych opowieści pijanego woj*** w pizzeri.

Obserwatorka
@gość

Wygarnął kocioł garnkowi!!???? żadko!!! ???????????? jakim trzeba być pustostanem, żeby kogoś poprawiać robiąc takie błędy!

Jaca
@Obserwatorka

Tam pracują sami Janusze

czepialski
@gość

nie żadko tylko rzadko, nie dyzortografów a dysortografów (jeśli już musisz używać takiego neologizmu) i nie na kurniku tylko w kurniku, no chyba, że dekarzem jesteś...

Dawid

Myje fermy drobiu w firmie fermy drobiu Woźniak zero zastrzeżeń pieniądze na czas dbanie o wygląd firmy klasa od 1 do 10 zdecydowanie 10

Mariusz

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić kierownictwo i osoby które wywyszaja sie ze sa na wyszym stanowisku

xxx

ogólnie robią kierowców w balona. godziny są urywane, nad godz i soboty przekładane tak żeby pasowało w dokumentach. system maja taki ze na 270 godz wypłata 4700 z premia 17.40zł/h po zmianie przepisów 230 godz wypłata 3600.....wychodzi juz 15.60zł/h. Praktycznie 2zł mniej na godz gdzie twierdzili ze po zmianie przepisu pauza będzie płatna 100% a nie jak było dotychczas 50% gdzie tu logika?? 1100zł różnicy na 40 godz. A wiec przeliczajac te 40 godz mniej i z wypłaty 1100zł mniej niz w zeszlym miesiacu wychodzi na to ze netto kierowca powinien zarabiac 27.50 zł netto. czyli za 230 godz wypłata powinna wynosić 6325zł netto. taki maja system wypłat i tym się tłumacza, system się pomylił a o wyrównaniu można tylko zapomnieć.

Radzior9

Ja jestem zadowolony ze współpracy z FDW. W tym sezonie sprzedałem trochę kukurydzy do Pana Woźniaka, żałuję, że nie wszystko. Super komunikacja, transport z pola perfekcyjny, parametry uczciwe i kasa szybko na koncie. Polecam.

Jaca
@Radzior9

Burak to nie dla ciebie dyskusja

Kleczew przekichane za dużo Ukrainy

Tomasz

Moim zdaniem nikt o zdrowym umyśle tam nie pójdzie pracować ! Szanowna pani h.... na rozmowie wstępnej tyle na obiecuję a ch...uja jest prawdą. Fakt ,że mężczyźni się tam nie pracują a kobiety na różnych działach a szczególnie na sortowniach mają tyle roboty że nie wiedzą gdzie ręce włożyć. Filozofią tej firmy jest kobieta się (usunięte przez administratora) a i tak mają najmniejszą premie z całej fermy. A atmosfera całkiem spoko da się wytrzymać. Ogólnie pracuje tam 5 lat i nie polecam za małe pieniądze za tak śmierdzącą robotę .

Ing
@Tomasz

Ludzie całkiem spoko ale kasy za mało

@@@@@

te 4 mln jaj są wasze tyle że z zakladu w Wlkp.. czemu się tym nie chwalicie?

Zenek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Chciałbym tu pracować i liczę, że coś podpowiecie mi w tym temacie.

....

Czy ktoś może i powiedzieć jak wygląda praca na kurnikach tej firmy? Ile godzin dziennie,jaka stawką co który dzień bądź ile dni w miesiącu jest wolnych,oraz czy pracują tam jacyś obcokrajowcy!

Błażej

Ferma Bielany powiat Jawor to (usunięte przez administratora) ostrzeżenie dla osob ktore chca tam pracowac

BŁAŻEJ

Bielany Ferma Drobiu brygadzistka to specjalista od mobingu nie zna prawa pracy, pracownicy są zastraszeni

Zostaw merytoryczną opinię o Fermy Drobiu Woźniak - Warszawa

• Jak się pracuje w Fermy Drobiu Woźniak?

Zobacz opinie na temat firmy Fermy Drobiu Woźniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fermy Drobiu Woźniak?

Fermy Drobiu Woźniak