Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

FF

Mam pytanie, jak się wypisać z tego ścierwa? Nie robię tam już 3 lata i nieszczegolnie interesuje mnie co u Jadzi słychać

Cc
@FF

Jak cię nie interesuje jagodą to nie czytaj tych komentarzy. Proste i logiczne

Fw
@Cc

Zaśmieca mi to pocztę. To jest nienormalne żeby nie można było wyłączyć newstleera

Masz rację Sztumiaku
@Fw

Jagoda, jagoda - oj była przygoda...!

Roman

Oni sądzą iż iluzja którą się otoczyli będzie trwała wiecznie! Jednakże widać że ona się im sypie, dlatego motają , brakiem pewności, gdyż ich funkcje przejmą niebawem inni!

@Fw

@Fw może napisz po prostu maila do firmy żeby usunęli Twój adres z bazy danych?

@Anna

Oj, Anna - mina smutna i się postarzałaś jak zostałaś opuszczoną!!

Czesław
@Roman

Nie pomyliłeś osób? Swoją drogą macie tam taką fatalną atmosferę że każdy na każdego naskakuje jak tutaj na forum?

@Czesław

Czesław może to ty jesteś Anna?!

Roman

Blado coś wyglądasz i jakoś tak zaniedbana!!!

Roman

Iksińska to pewnie ty - wyznania groteska!!!

????

Ile wynosi teraz wynagrodzenie miesięczne osoby zatrudnionej przez thalesa?

Janusz

Stanowczo odradzam pracy w firmie, przymusowe nadgodziny, jakiś dziwny system banku nadgodzin. Ogólnie wyzysk na każdym kroku. Jedna wielka (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem. W Tczewie jest wiele ciekawszych firm. Nie pozostaje nic tylko uciekać. Większość kadry zarządzającej po awansach wewnętrznych (jedno wielko kolesiostwo). Najczęściej są to ludzie niekompetentni. Wszędzie robią pod górkę pracownikowi. Szczególnie w dopisywaniu nadgodzin z maksymalnie tygodniowym wyprzedzeniem. Idąc tam trzeba liczyć się z brakiem życia prywatnego, bo w każdej chwili możemy dostać wezwanie do pracy.

Grzegorz
@Janusz

No dobrze ale te nadgodziny na które zapisują ludzi to są dodatkowo płatne? Bo jak płacą setkami albo inna wyższą stawkę to ja bym tak nie narzekał. Powiesz jak jest?

Paula
@Grzegorz

Raczej płacą na wszystkich działach, albo musisz wybrać zależy od kierownika i od nawalu pracy.

Sraty-taty

Dlaczego administrator tego szmatławca nie reaguje gdy padają tu nazwiska? (usunięte przez administratora) gowna i dno dna ten cały,, gołorok''

Straty tata do KaMa

O mnie akurat nikt tu nic nie pisze podła istoto. Widać czegoś ci w życiu brakuje i dlatego jesteś podłym i pełnym jadu czymś. Zajmij się lepiej ortografią zanim coś napiszesz. I pamiętaj, że prędzej czy później udławisz się tym jadem. Nie strasz pisze się przez,, sz''

@Straty tata do KaMa

Uderz w stół, a nożyce się odezwą! Pewnie pielucha do zmiany! Już pewnie (usunięte przez administratora)

@Straty tata do KaMa

Nie straż,nie straż bo się zapalisz! A TY inteligencjo 0 zero, myślałeś nie strasz, nie strasz bo się zesrasz - co było, pewnie tak!

@KaMa

@KaMa patrzę co piszesz na tym portalu i widzę, że jedynie rzucasz gównem na wiatrak i patrzysz jaki będzie efekt. Widzę również, że sprawia Ci to dość dużą przyjemność, co jest oznaką nieprawidłowej pracy albo nawet odesłania na bezrobocie partii mózgu odpowiedzialnej za myślenie. Zmiany nieodwracalne, ale sama możesz sobie pogratulować.

Straty - taty do ka-ma
@KaMa

Podła z ciebie istota. Kiedyś odczujesz swoją podłość na własnej skórze.

Hermiona

Przeczytaj ponownie co napisałaś (może i powinnaś przeczytać to kilka razy) i odpowiedz na pytanie, ile błędów popełniłaś w swojej wypowiedzi? Powinno dać Ci to odpowiedź, która z nas ma niski iloraz inteligencji. Chociaż możesz też pójść na skróty i stanąć przed lustrem.

@Hermiona

Podłością być tobą! Próżna istoto, zrób rezonans - pusta głowa! Koleżanek, kolegów nie uswiadczysz, gdyż się nie myjesz! Jadem zionie od ciebie podła istota, dla chwil!?

Hermiona

@Beata @Kama Wy chyba z jednej zmiany, co?

Czesio
@Hermiona

Tak -ze zmiany od Jagody rzecz jasna. Tylko tam takie poyeby pracują.

@Czesio

Ty pewnie z lecznicy specjalistycznego zakładu zostałeś wypisany przedwcześnie? Okaz beznadziei! Wróć!!

@Sraty-taty

Udaj się do określonego specjalisty lub na określony oddział szpitalny! Masz że sobą problem emocjonalny!!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Mała

Czy są działy gdzie jest tylko jedna zmiana? Złożyłam tam podanie i chciałabym pracować na zmianie od 6:00 - 14:00 Czy jest tam taki dział?

Produkcja
@Mała

Z tego co mi wiadomo to nie ma działu tylko z takimi godzinami. Głównie 4 brygadówka godziny 6-18 oraz 18-22

Jan
@Produkcja

Skoro już o tym mowa, to mam pytanie. Napisano w ogłoszeniu, że pracuje się 2 dni po 12 godzin, a potem jest 2 dni wolnego. A za 1 nockę 12 godzinną jest 3 dni wolnego. Faktycznie jest taki system pracy? Jeśli możesz napisz też, czy można liczyć na koleżeńską atmosferę w pracy, bo czytając forum mam poważne wątpliwości. Chyba, że ludzie korzystają tutaj w taki właśnie sposób z anonimowości odreagowując?

Produkcja
@Jan

Hej. Jest błąd bo wg harmonogramu (o ile nie ma zmian) to 2 dni dniowki (6-18), dzien wolnego a nie dwa, dwa dni nocki (18-6) 3 dni wolnego :) W mojej ocenie atmosfera w moim dziale to podstawa. Na wielu zmianach już pracowałam i dla mnie to podstawa dobrej pracy. Każdy sobie pomaga. O wielu firmach produkcyjnych (lokalnie) slychac ze tam atmosfera słaba a tu naprawde tworzymy zgrany zespół. I pomimo wszytsko co pisza ja lubie przychodzic do pracy gdzie dobrze sie czuje i robie swoje, a socjal - zawsze mogloby byc lepiej, ale nie jest najgorzej. A ludzie chyba mysla ze beda siedziec i nic nie robic a do tego beda zarabiac worek zlota. Praca też nie wymaga sprawności fizycznej wiec jako kobieta ciesze ze nie jest to ciezka praca. A te osoby co pisza, to patrzac po wyzwiskach kierownika to bałdowo. Tam nie bylam ale jak widze nie chce tam byc, maja problem ze soba i korzystaja ze sa anonimowi. Ciekawe czy byliby tacy otwarci twarza w twarz.

ST-ara pracownica

Większość zza Wisły to osoby o niskiej jakości charakterach. Niech wierzą w swojego Putina, ale niech nie sieją intryg, fałszywych plotek i niech nie starają się robić kariery kosztem innych! O życzliwych donosach już nawet nie warto wspominać... Co za ludzie, co za czasy, co za solidarność między pracownikami.... Przykre to i tyle.

Roman

Udaj się do określonego specjalisty lub na określonym oddziale szpitalym!

z prasy

Szykuje się historyczny wzrost pensji minimalnej w Polsce W 2022 roku płaca minimalna za pracę wynosi 3010 zł brutto. Czwartkowy "Dziennik Gazeta Prawna" wyliczył, że wszystko wskazuje na to, iż przyszłoroczne najniższe wynagrodzenie będzie wynosiło co najmniej 3 416,30 zł, czyli o 406,30 zł więcej niż obecnie.

Kaśka

Dobre.

Gratulacje!

First Lady z Gorzędzieja może być dumna ze zwycięstwa swojego wytartego podnóżka.

Objekt

Kiedyś brało się nadgodziny, żeby zarobić na wakacje, czy inne fanaberie, dzisiaj żeby przeżyć. A spadochroniarz z automotivu dalej wmawia jaki to luksus zarabiać mniej niż śmieciarze

Aleksandra

Czy wysokość podwyżek zrównoważyła inflację?

Hernan Cortes de Pizarro

Pisz sobie tak dalej a jak wróci Piter B. to skończy się wszystkim to eldorado. A wtedy zapłaczesz za swoim kierownikiem i dyrektorem ale będzie już za późno.

Prawda

Ty serduszko pracujesz w firmie 15 lat i wszędzie się pchales lecz nigdzie cie nie chciano i to raczej nie bez powodu więc nie truj klimatu. Zawsze będziesz szarym pracownikiem i zawsze będzie trzeba na Ciebie uważać. A Piotrusia byś wolał bo do perfekcji miałeś opanowane wchodzenie mu w cztery litery.

Młoda

Jak pierwszy raz zobaczyłam Michała to myślałam, że to skinhead albo jakiś dresowiec, a to zwykła popierdółka. Dlatego większość nie ma do niego szacunku. Ewidentnie nie ma cech przywódczych, a tacy ludzie zawsze będą podważani .

Cortes de Pizarro

Odpowiedz na proste pytanie ? dlaczego ten twój mentor ten sprawiedliwy wśród narodów pozwolił na to aby zatrudnić tak kiepskich kierowników (wg twojej opinii) - podważasz kompetencję pana Piotra wniosek jest jeden że on też musiał należeć do tego chorego układu i kolesiostwa o którym ciągle piszesz - Ty myślisz nad tym co piszesz czy jak zwykle emocje poniosły bo zaprzeczasz sam sobie.

Cortes

Dobrze wiemy Barbaro że to ty zyskałaś najwięcej będąc w dobrej znajomości z kierownikiem i dzięki temu wybrał cię na trenera.

Cortez

Nie wiem dlaczego tak nie lubisz mojego kierownika Michała co on Ci zrobił , ja dostaje prawie wszystko o co go poproszę .A nasz dyrektor jest też jednym z najlepszych jakich do tej pory spotkałam . A ty dostałeś słabą ocenę roczną że się tak plujesz . Może już czas spotkać się z Renią co ciśnienie zejdzie.

Akt przemiany

To prawda. (usunięte przez administratora) Michała to przechowalnia kilku starych zasiedzialców, którzy są mało efektywni, a bardzo roszczeniowi. Czas na jakąś lewatywę, bo problem doprowadzi do hemoroidów korporacyjnych, a tego raczej nikt by nie chciał!

@Akt przemiany

Czy ktoś wie, co on tak nadąsany ostatnio? Biegunka, czy inna przypadłość!?

@Akt przemiany

Ale moderator troszczy się o Michała!

Cesarz z AK
@Kasia

Niestety to zatwardzenie.

Elizabeth Bathory

Taki (usunięte przez administratora) jest w każdym molochu(i nie tylko). Jeśli jest się amebą , wysokie piastuje się pozycje. Ja w thalesie nie robiłam, czytam opinie które skutecznie na mnie zadziałały. Idź do (usunięte przez administratora), to jest dopiero (usunięte przez administratora)

KaMa

Zadajesz pytanie jak blondynka w dowcipach! A doskonale WIESZ!!!!

Dorota

Witam , chciałabym złożyć swoje CV do tej firmy . Na czym tam praca polega ? I jaka atmosfera panuje w firmie ?

blu

Czym kierownik sugeruje się wybierając osobę do zwolnienia?

Kij
@blu

Niczym. Maja jakis niby program i na tej podstawie pozbywają się ludzi...

Kaolsz
@Kij

Gdyby operatorów wyłapywał system to zwalniali tylko tych co chorują i migają się od pracy na maszynie. Są tacy których kierownik pomija przy redukcji etatów. Przykre, niesprawiedliwe i prawdziwe.

@Kaolsz

A kto nadzoruje kierownika i popiera jego kompletnie niezrozumiałe decyzje? Czyżby dyrektor, który ogląda jak rosną słupki i jego premia warta premię całej załogi produkcyjnej. Kryteria zwolnień: chorowanie nie pasuje, ilość szkoleń nie pasuje, ilość i jakość wykonywanej pracy również nie pasuje. Trzeba wchodzić w cztery litery... Łukasz powinien się tym zająć i zrobić porządek z tą kliką. Redukcja etatów powinna jeszcze obciąć stanowiska kierownicze. Do zamawiania długopisów i rozliczania czasu pracy raz w miesiącu wystarczy jedna osoba. Ekonomicznie to bardzo usprawiedliwione.

Zasada pracownika
@blu

1. Chodzisz z kierownikiem na kawę słuchasz 2. Sprzedajesz rzeczy kierownikowi po taniości 3. Traktujesz kierownika jak by był bogiem i powielasz jego sugestię innym pracownikom. -------------------------------------------------- Możesz wtedy nie mieć szkoleń chodzić na przerwę kiedy chcesz i ile chcesz nikt niema prawa nic ci zrobić urlopu kiedy chcesz z dnia na dzień . Więc teraz wiesz co trzeba zrobić

Lkj

Dokladnie zwolnienia powinny obejmować wszystkich a nie tylko pracowników produkcji. Na nich więcej kasy zaoszczedza, teraz to połowa wogole nic nie będzie robić. Chociaż by powiedzieli dlaczego konkretnego pracownika zwolnili a nie udaja wariatów ze nie mogą powiedzieć. Żenada totalna. Firma (usunięte przez administratora)

liiy
@Zasada pracownika

takie zasady chyba tylko na niebieskiej zmianie?

SĘDZIA DREDD
@Kaolsz

Bez urazy ale nie ma co tworzyć teorii spiskowych. Jeżeli są zwolnienia to kogoś trzeba zwolnić nigdy nie będzie idealnej osoby do zwolnienia każdy pracownik ma swoje plusy i minusy. Dobrze że to ty nie musisz decydować kogo zwolnić bo prawdopodobnie też byś zwolnił osobę którą najbardziej nie lubisz lub uważasz że ta osoba ściemnia i o tobie ludzie by mówili że niesprawiedliwie kogoś potraktowałeś. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Na produkcji każdego można zastąpić nawet najlepszego operatora, audytora, czy też kierownika. Może się okazać że redukcje również dotkną kierowników i audytorów jakości.

A.W.
@SĘDZIA DREDD

To nie teoria spiskowa tylko teoria kolesiowa. "Swoi" mogą ściemniać do woli chlać kawę i chodzić na fajki co pół godziny a i tak kierownik ich do zwolnienia nie wskaże.

Kasiulak
@liiy

na tej zmianie stnieje stanowisko asystenta kierownika? Można składać cv? Bo funkcja idealna :) A jak się niechce robić za dużo na maszynie można zrobić tyle ile się samemu chce? poproszę o odpowiedź.

Roman

W pełni zgadzam się z twoją tezą! Trzeba nam zjednoczenia i tych zadufanych snobów zadenuncjowac jak to robią oni przy ocenie pracowników! Szczególny egzemplarz intelektualny jest Michał J

Czy w Gemalto Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Łukasz Alkoholik

No co zrobisz tak już jest kiedy dyrekcja nie widzi nic prócz czubka własnego nosa wolą siebie nawzajem awansować wynagradzać sowitymi podwyżkami i sobie e-maile pochwalne wysyłać .

Jola
@Łukasz Alkoholik

A papier toaletowy coraz gorszy, coraz bardziej szary i szorstki jak papier ścierny tak jest na produkcji, to właśnie są oszczędności!!!

Zbulwersowana
@Jola

@Jola, to prawda ja juz chodze z własnymi chusteczkami.

Papier
@Jola

Jakbyś chciała biały miękki papier to tak sporej podwyżki byś nie dostala :-)

velvet
@Papier

Jakość tego papieru jest proporcjonalna do zarobków.

pytanie
@Zbulwersowana

CZY W INNYCH KRAJACH GDZIE FABRYKA MA SWOJE ODDZIALY TEZ JEST PRAKTYKOWANY SYSTEM ROZLICZENIA ROCZNEGO? TAKIE PYTANIE ODNOSNIE ETYKI I ROWNEGO TRAKTOWANIA O KTORYM TAK TRABI SIE W TALES

Pracownik_z_długim_stażem
@pytanie

W innych krajach pracownicy Thalesa mają związki zawodowe. I tyle w temacie.

Ehhh
@Pracownik_z_długim_stażem

A czemu nie utworzycie związków? Podpisywaliscie jakiś dokument że nie może być ich w firmie?

Robol
@Ehhh

Kiedyś ponoć ktoś miał zamiar je wprowadzić w firmie, dziś już nie pracuje.

Nowy staw

Co tam słychać u moich koleżanek Iwony i Moniki kiedyś czerwona zmiana. A ty Moniś wyszłaś w końcu za mąż za rysia?

SZTUM WITA NOWY STAW
@Nowy staw

Muszę to napisać!!! Kolego z NOWEGO STAWU wystarczy poczytać i wiemy kto pisze ... Toć te ZAWISTNE i FAŁSZYWE MORDY BĘDĄ MUSIAŁY z 10 LAT PRACOWAĆ BY MIEĆ TO CO MY OSIĄGNĘLIŚMY DZIĘKI NASZEJ WSPÓŁPRACY ...NIE UMIELI KĄBINOWAĆ TYLKO PATRZYLI I P......LILI NA NAS ŻE WSZYSTKO POTRAFIMY OBRÓCIĆ W ,,PIENIĄDZ"...SIEDZIMY.WŁASNIE OBOJE I SIĘ ŚMIEJEMY Z WAS...DZWONICIE TO DO MNIE ...TO DO DRUGIEGO (DO KOLEGI OBOK MNIE ... Z NOWEGO STAWU) I P.......CIE JEDEN NA DRUGIEGO ..JESTESCIE POPROSTU ... TY NO NIE MAM OKREŚLENIA....i wy chcecie z NAMI INTERESY ROBIĆ???WYPIER...AĆ!!!! I NIE DZWONIĆ WIĘCEJ... A swoją drogą nie boicie się że w dzisiejszych czasach można wszystko nagrać???? KOLEGO Z NOWEGO STAWU ... Z FIRMY ,, NASZEJ BYŁEJ "WYCIEKŁY DANE.!!! MY JUŻ WIEMY CO ZROBIĆ ...A wy obecni pracownicy talesa wiecie? Spadam ... pozdrawiam serdecznie pojedyńcze osoby ... a do pozostałej większości(słowa piosenki kaliber 44 -gruby czarny kot) ,,...NAWET 13go W PIĄTEK

@SZTUM WITA NOWY STAW

Michał J ten to wiwyja na imprezach integracyjnych z dziewuchami - myślałam że z facetami? Na zmianach laptop i gierki, oraz spanko - pewnie za zgodą dyrektora???

Maciej

Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy tam

Zainteresowana

Aż tak źle? Wszyscy kierownicy? Chciałam tam aplikować, ale nie chce spaść z deszczu pod rynne.

CCCP

Technologie zachodnie, wynagrodzenie daleko wschodnie...Zdecydowanie nie polecam pracy na stanowisku operatora produkcji ze względu na niskie zarobki.

Karol

Zdecydowanie się zgadzam

@Karol

Rozumiem, że zgadzasz się z @CCCP co do tego, że w Gemalto są niskie zarobki. Oczywiście to szanuję, ale sam pamiętaj, iż kwestia wysokości wynagrodzenia jest po prostu indywidualna. Ciekawi mnie jeszcze to, czy możliwe są tam do uzyskania jakieś premie uznaniowe. Czy Ci najbardziej zaangażowani pracownicy otrzymują je od czasu do czasu?

Qqq
@Karolina

Raz na 5 lat 250zł brutto dla szczególnie wyróżniających się. Po pierwszej nagrodzie zaangażowanie umiera śmiercią naturalną

Realia
@CCCP

PRACA IDEALNA DLA KOGOŚ KOGO PARTNER/PARTNERKA PRACUJE GDZIE INDZIEJ I ZARABIA LEPIEJ A THALES TRAKTUJE JAKO DODATEK ŻEBY BYŁO "NA WACIKI ALBO TANIE HOBBY" :-) POZDRAWIAM SORT

Natalia
@Realia

Sort to akurat nie produkcja tylko bezsensowna praca. Zamiast zatrudniać ludzi powinni zakupić jakieś dobre skanery. Byłaby oszczędność czasu i pieniędzy.

Ja Dawno Temu
@CCCP

Pracowałem w Gemplusie 19 lat temu (2002) i wtedy było fajnie, ale pracowało wówczas jakieś 20 osób. Pozdro dla Wojtka Bławata.

Czesław

Czemu masz z nim na pieńku? O co poszło?

Gandzia
@Czesław

Wosikowa zawsze miała jakieś ale, zarówno do Michała jak i do Przemka. (usunięte przez administratora) Do tego głupie żarty z Wieśka albo z Przemka tak jakby sama była idealna.

Idealna?
@Gandzia

Pryszczata piękność z nadwagą, która sprawia wrażenie jakby do pracy przychodziła za karę. Ploty i żarty z innych to główny cel "pracy" tej pani. Niestety kierownictwo na swoją szkodę docenia takie osobistości.

6 dych

Mało płacą, dużo wymagają, i się dziwią że ludzie uciekają. Firma niegodna polecenia.

Aga

Zgadzam się ????

Jolka
@6 dych

Zgadzam się, jestem niezadowolona że tam pracowałam, człowiek ciężko harował przez 5lat i został zwolniony.A lewusy zostają.Jaka tu sprawiedliwość.Nie polecam tej firmy,wykorzystują ludzi.Ale karma karma powraca ????

Romik
@Jolka

Niestety, zarobki są największym minusem pracy na produkcji tam. W okolicy z tego co się orientuję płacą najmniej z fabryk.

jjj

bo to prawda

Managing people in o.

Zbyt ogólnikowe pytanie. Pytania i problemy mogą być : -egzystencjalne -fenomenologiczne -Hermeneutyczne. Z zależności od współpracy między działami. O które dokładnie chodzi?

Albert

W skali od 1 do 10 oceniam na mocne 2. płaca, płaca, jeszcze raz płaca.

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ